Jean_Calid

Nepříliš povedený film, který se díky jednomu večeru s kamarádem a trošku více než mírné intoxikaci alkoholem stal nezapomenutelnou komedií. V tomto stavu jsme byli schopni ocenit každou chybu a každou nepřesvědčivou scénu. Zvláště sovy měly největší úspěch... ()

kahllan

Chcete-li, aby lidé něčemu nevěřili, vyrobte konspiraci, chcete-li, aby si lidé mysleli, že supertajné super letající talíře, nejsou pozemské, nechte je, at věří na létající talíře z kosmu, ovládané mimozemstany... Tomuto filmu nějak nevěřim, některé záběry celkem šly, ale co mě přesvědčilo, že je to výmysl, s medicinského hlediska, by nemohla pacienty takto vyděšené nechat odejít domů, možná by byla vhodná krátkodobá medikace, ale pokud by se uvažovalo, bludy spojené s halucinacemi, spánková paralýza, je pak na místě hospitalizace a dohled pacienta, hypnóza nemusí být vždy objektivní, pokud pacient trpí bludy, hypnoza je nevyvrátí... Není ta naše psýcha tak jednoduchá a hypnoza může být i nebezpečná... Pokud by tedy únosy existovaly, kdo tomu bude věřit? To je právě ukázka toho, jak se "může skutečnost" o něčem, co se v nějaké podobě může dít, tak zabsurdnit, že člověk si může říct, no, to je, ale pěknej nesmysl a kdyby ted někdo hlásal, že lidi unášejí, člověk už bude mít pochybnosti, na druhou stranu, slepě věřit není dobrý.. ()

stret

Film má napriek svojej vymyslenosti a tendenčnosti dobrú atmosféru a vyžaduje nejaký nadhľad a nebrať to príliš vážne - je to zábavný film. Záver ma bavil. Popudí veriacich, ktorí si Stvoriteľa predstavujú ako dobrého dedka na mráčiku, viac pokročilí si ho predstavujú podobne, len menej dekoratívneho. Ale stvoriteľom môže byť aj sociopatický zmrd z laboratória, ktorý má to šťastie, že jeho druh je o pár miliónov rokov starší a teda má technológie na "rozosievanie života" a príde si občas urobiť nejaké laboratórne pokusy na myšičkách. ()

leo_kure

Film jsem podcenil... Čekal jsem že to bude nějaký sranec, ale z tohoto filmu se mi normálně ohrnul čurák a ještě sruloval... Prostě skvělý film se skvělou atmosférou... ()

MAsakRA

Moc takové filmy nesleduju, takže na mě ten pseudodoku styl zabíral. Mráz mi běhal po zádech prakticky celou dobu a lekl jsem se i u scény smrti jejího manžela, kde jsem to přitom čekal. :D ()

nelja

Natáčelo se, v pro filmaře velice výhodných, lokacích jako je Kanada nebo Bulharsko, zdůrazňuje se často v souvislosti s tím, že zde natáčí zkrachovalé existence akčního filmu osmdesátých let. Jenže, to, že se jim nedostávalo peněz nebo chtěli udělat vyloženě lacinou věc, ještě neznamená, že museli nutně natočit špatný film. Budiž nám svědkem dějiny i současnost, kde se to nízkorozpočtovými poklady jen hemží. Tenhle fakt je mrzutý hlavně proto, že snímku ubírá víc, než by si třeba (…) zasloužil. Je to voda na mlýn všem těm, kteří by to už po tolikáté udělali mnohem lépe (vůbec za tím nedokážou vidět minimálně tu energii, práci) a snadno pak obviní tvůrce z chladného kalkulu a snahy svést se na módní vlně. ()

Stenli3 odpad!

Tak teď už chápu proč jsou Američani mrdli na palici, horší film ( horor ) sem snad nikdy vzivite neviděl. Zpatlanina takovéhle odpad snad nemáj ani Číňani. Takže ty co ho ještě neviděli tak ani nekoukej tě ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje