SedRicK

Pro mně vcelku zajímavá podívaná. Jako milovník Akt X mi tam chyběl nějakej výraznější děj. Je to hodně přímočaré. V některých momentech i zamrazí. Je to zajímavě poddané a člověk se vcelku nenudí. Ale je to jeden z těch filmů "Jednou a dost." pro mně tak 70% ()

papinak

Solidní horor, kterému se však přes všechny snahy nedá uvěřít, že je podle skutečné události. Oceňuji zejména umění stupňovat napětí a budovat slušnou atmosféru. ()

Shadek

Od tohohle filmu jsem vůbec nic nečekal. Šel jsem na něj do kina jen kvůli mé slabosti pro mimozemské bytosti a s nimi spojené aktivity a pro Millu. I přesto, že jsem moc "skutečným" záběrům neuvěřil v některých částech mě film dokázal dost vyděsit. Někteří herci byli trochu mimo mísu, ale na druhou stranu od tohohle filmu nikdo nečekal (ani tvůrci) žádné zázraky. Myslím si, že svůj cíl splnili skvěle a v kině jsem se nenudil. Pěkný odpočinkový film se zelenými mužíčky a jednou sovou. ()

Romanko99

Solidne tri hviezdicky, prepojenie s dokumentaristickou formou na mna zaposobilo (napriek tomu, ze bolo miestami chaoticke), dodalo filmu realnejsi a mrazivejsi pocit. Pre mna osobne Milla Jovovich stahuje tento film o jednu hviezdu dole (spolu s niektorymi jej hereckymi kolegami) . ()

sun.eagle

Světlé, v tomto případě děsivé momenty střídají ty horší. Mila na kterou se jinak rád podívám mi do tohohle filmu vubec nededěla. Asi takhle, kdybych na to šel do kina tak bych litoval peněz. ()

Karel321

Nechápu co má tento film znamenat. Ani na vteřinu nemůže nikdo věřit hercům z jakoby "dokumentárních" záběrů, kde herci mluví velice zřetelně, souvisle, nekoktají, prostě samé jasné hezké větičky (pokud teda zrovna neječí). Kamera u "dokumentů zabírá, vše co je třeba. Jako např. pěkné dokumentární záběry sebevraha za oknem apod. A ta originální doktorka namaskovaná jako z noci oživlých mrtvol, to už bylo maximálně směšné. Od začátku jsem měl z filmu pouze jeden pocit a to, že se ze mě někdo snaží udělat blbce, ale naprosto amatérským až dětinským způsobem. ()

LíškaEliša

Nie som cieľovou skupinou pre tento film, označeniu "podľa skutočnej udalosti" neverím, postavy vo filme mi boli fakt nesympatické, dej nezaujímavý, film som nedopozerala...Millu si však rada pozriem v nejakom rezidentnom evilovi :-))) ()

BEZHLAVY

perfektně stupňující se atmosféra "dokumentární" části spolu s označením "NĚCO" v dialogu s psychology, mi navozovala stavy neustálého mražení v zádech, a upevňovaly ve mne pocit, že tohle se fakt mohlo stát...podobné napětí jsem měl u blairwitche, souhrnem--můj šálek kávy:o) ()

doughnut odpad!

Očekával jsem celkem hodně, ale dočkal jsem se jen velkého zklamání a sto minut trvající nudy. A navíc už jsem docela alergický na filmy, které předstírají skutečné události a ještě ke všemu tak nepovedeným způsobem. ()

A.Carnahan

Jak moc jsem se na ten film těšila, tak jsem se taky zklamala. Nudný začátek jsem obhajovala se slovy : "ono se to rozjede", pak uplynula půlka filmu a ono se to nerozjelo. U závěrečných titulek (a divím se, že jsem vůbec došla až tam) jsem se chytala za hlavu, zejména při shrnování všech faktů a ochomýtaním se fotek malé Ashley. Úvodní a vlastně i závěrečná řeč Milly Jovovich je k smíchu. Sumerština je fajn. Jako jediná. ()

GizmoD

Polodokumentarny a polohrany film, ktory nedopadol velmi dobre. To co je na namete ET zaujimave je prave to nezname, ktore mozno prezentovat akokolvek tajomne, stasidelne, efektmi nabuchane ci vymyslene ako reziser chce, tu je to ale prevedene ako pokazeny obraz na videu, pricom zvuk je cisty ako z nahravacieho studia. Scenar zmatocny a film vas nevtiahne do "deja" ani nijako zvlast nezaujme. ()

ghostwo

Musím říct, že naší mimozemští přátelé (budu říkat přátelé, mě osobně nic neudělali) mají rušičky našich zařízení, které snímají obraz (tzv.kamer jak mi říkáme) na vysoké úrovni. Méně už mají vychytané rušení zařízení, které snímají audio-na tom by měli ještě zapracovat. Stejně tak asi nebudou úplně nejbystřejší ve vědách jako anatomie, protože ani po tisícovkách únosů nemají pocit, že nás dostatečně prozkoumali (ač si myslím, že s jejich vysokou inteligencí-viz ty rušičky např. je to záležitost tak na dvě odpoledne). Ne vážně, film mě bavil,udržel si po celou dobu mou pozornost, oceňuji zase něco nového. Akorát to bylo trochu čekání na něco, co nakonec nepřišlo. Ale dobrý, jsem spokojen. ()

smazilek

Rozhodně to nebyl špatnej film, první půlku jsem se chvilkama opravdu bála... musím ale podotknout, že jsem vůbec nevěděla o čem film bude a stále jsem čekala kdo na mě vyskočí z obrazovky s kudlou v ruce :-o)))) Mě jako milovnici sci-fi se to líbilo... Hodnocení tohoto filmu je naprosto přesné - buď naprostý propad, nebo pochvala. Přesně podle tabulek, věříš - nevěříš. Je to prostě jenom film.... ()

dc

Pokud se budete snažit nalézt jakékoliv hodnocení tohodle filmu, docílíte maximálně toho, že si zkazíte mimořádný zážitek. Pokud jste fanoušky žánru, bez dalších okolků ten film pusťte, než vám jej někdo znechutí rádoby fundovaným pohledem. Já si bohužel předtím přečetl Fukovu recenzi (nic proti němu), a zážitek byl, troufám si říct poloviční. Zahoďte předsudky, pusťte si to a užijte si to. ()

Figuto

Pochybuji o pravosti použitého materiálu. Velmi doporučuji knihu Grahama Hancocka - Hledání nadpřirozena. Film sráží nevěrohodnost a bohužel také Milla, které prostě nevěřím. Tvář psycholožky však vyvolává slušný děs, stejně jako nepopsatelná hrůza a útržkovité oznámení neznámého vetřelce skrze zhypnotizovanou psycholožku. Tohle mě baví, jelikož však o tom mám něco načteno, nepropadám. Lehce nadprůměrně 6/10 ()

Milla Jovovich a vrah bez obličeje

Milla Jovovich a vrah bez obličeje