ynnel

Krásný, ale zároveň hnusný film. Od začátku do konce se z toho chce člověku brečet. Na ten hrozný pocit nikdy nezapomenu... ()

Aywes

Hodně překvapila Abigail. Zahrála to skvěle. Dokonce možná bude i z Cameron Diaz nakonec herečka. Alec jako vždycky elegán s charismatem, který by mohl trhat rodidla. Tohle je ale Smutný film s velkým S. Těžko hledáte, co je správné. Každopádně je to důmyslně vytvořená citová vydíračka, která umí pracovat s emocema díváka. ()

Nashy

Ještě u žádného filmu se mi nestalo, že bych plakala po 30 minutách filmu. Tenhle film zůstane v paměti každému kdo ho uvidí. Nádhera. ()

bajahor

Strašně hezký film!!!! Nádherně natočený, dojemný tak akorát, herci zvolení výborně - až na Cameron, ta mi tam vůbec neseděla, ale celkový dojem mi nemohla pokazit :-) ()

tuxie

Velmi kvalitni film, kde dominuje tklivy pribeh, prijemna hudba, sympaticke herecke vykony a vsudypritomna lidskost. Sophiina volba v novem kabatku. ()

kelly1988

Nedivil bych se, kdyby si Nick Cassavettes v dětství nehrál s autíčky a s roboty. Vybírá si filmy s velmi silným námětem a neublíží jim. Ačkoli The Notebook byl na mne poněkud přesládlý (nicméně vůbec ne špatný), My Sister's Keeper mne chytl a nepouští. Ačkoli tento film dokáže velmi zabolet, dokáže také vytvořit úsměv. Cameron Diaz v roli, z níž mám pocit, jakoby vše, co víme o Cameron a jak ji známe, zůstalo kdesi za dveřmi a nebylo vpuštěno dovnitř. Dal bych i šestou hvězdičku, kdyby si herci nechali hlavu oholit doopravdy. Jinak film naprosto dle mého gusta. ()

cypher

Snímek My Sister's Keeper bych bez nadsázky přirovnal k filmu Philadelphia. Ani ne proto, že si každý všimne podobností (skvělý a charismatický právník, soudní pře, atd...), ale proto, že vás donutí přemýšlet. Přemýšlet o moralitě a chování lidských bytostí. My Sister's Keeper je filmem velice dojemným a smutným a ne každému se musí zrovna líbit. Každopádně mě donutil uvědomit si, nad čím člověk normálně nepřemýšlí. "Je samozřejmé, že rodičovská láska nezná mezí, ale co když si rodič neuvědomuje, jak se cítí jeho druhý potomek? Kde je hranice pro záchranu jednoho dítěte na úkor toho druhého? Jak moc bychom se jako rodiče měli snažit zachránit svoje dítko, i když už ho prostě zachránit nelze? Chce to vůbec ten nemocný chudák? A co zbytek rodiny?" Odpovědi si každý najde jistě sám. Mě nezbývá nic jiného, než dát upřímných pět hvězd za skvělou Abigail Breslin a taky za to, že tahle hodina a třičtvrtě splnila svůj účel. Jen mi nejde na rozum, že tak fajnový počin se ani nedostal k nám do kin, bohužel! ()

Gage

Film o lidském utrpení nemůžu chválit protože kvalita film je schovaná v bolesti z končícího života. Po shlédnutí filmu přijde neodbytný pocit lidské nicoty a dlouho vás neopustí. ()

Figuska

Dávám čtyři, ikdyž váhám, jestli to nemám snížit. Sice mě to dojalo, ale souhlasím s kritikou. Cameron hrála pěkně, ikdyž nějak mi na tu matku pořád neseděla. Horší mi ale přišla tahanice u soudu, dovršena Balwinovým epileptickým záchvatem. To, co si mají lidi vyřešit doma, Američani prostě řeší na veřejnosti a ještě čekají obdiv. Přišlo mi to umělé, hodilo mě to do reality a nesedlo ještě víc než ta Diaz. Body ale nesnížím. Scéna v šatech a s přítelem za to přeci jen stála, stejně jako hrůzný nápad mít druhé dítě jako dárce. ()

HakuSaku

Čakal som len obyčajnú romaticko-tragickú patlaninu, ale opak bol pravdou. Skvelý scénar a šikovná réžia v kombinácii výborných hercov. Či už v prípade Cameron alebo aj ostatných vedlajších úloh ako v orípade Abigail a Jasona Patrica. No výkon Sofii v roli chorej dievčiny na leukémiu bol skutočne výnimočný... ()

m3p

Kebyže som trocha emocialnéjšie založený človek, plakal by som počas celého filmu. Najkrajší a najemocionálnejší film inšpirovaný drsným osudom normálnej rodiny, ktorý si na nič nehraje, doplnený nenahraditeľnými hereckými výkonmi. Spolu so "Seven Pounds" najemocinálnejšia dráma vôbec ! ()

Petrik82

Výborný námet žial nebol nijak podtrhnutý ..musim sa pridat k uz niekolkokrat zmienovanému citovému vydieraniu...chcelo to asi menej tlačit na pílu a nesnažit sa z diváka za každu cenu vytlačit potoky slz pri kazde tretej scéne.. ()

david666

Hodně silný příběh, jehož sledování vyžaduje zásobu kapesníků. U takových filmů se člověk zamyslí, jak by se on v podobné situaci zachoval. ()

Loranna

Asi v půlce filmu jsem začala brečet, na závěrečné titulky jsem přes slzy ani neviděla... My Sister's Keeper je krásný a silný film, ale znovu už jej vidět nechci. ()

lomikarus

Neskutečně emočně vydřidušské a režisérsky ne úplně zvládnuté, ale po herecké stránce mnohem lepší a hlavně myšlenkově nabité. ()

Wynne

Asi jsem bezcitná, ale vážně mě nebavilo se 109 minut dívat na to, jak někdo umírá na rakovinu a jediná matka to odmítá dovolit, protože je sakra bojovník - stokrát ohrané téma? A možná to bylo taky proto, že se mi žádná z postav nedostala pod kůži (snad jedině ten pes), protože tvůrci tak trochu zapomněli na jejich pořádné vykreslení. ()