Ve všech směrech průměrná seriálová odnož Madagaskaru, ve které slavní tučňáci předvádějí další své šílené kousky. Ty byly ve filmech sice to nejvtipnější, tady to ovšem vychází tak na půl a i samotní tučňáci začínají po čase trochu nudit. Na menší odreagování to ale stačí. 50%(29.9.2009)

Nejdrsnější, nelítaví ptáci opět v akci. Konečně někoho napadlo, aby Kápo, Rico, Kowalski a Pěšák dostali vlastní pořad, byť byli to nejzajímavější a nejlepší na celých Madagaskarech. Ale stejně jako měl Sherlock Holmes svého moriartiho mají pingvíni svýho blba krále Jelimána, s jeho dvěma poskoky. I se stoupajícím počtem dílů si tufny udržují vysokou laťku zábavy. Jen jedna výtka, když už teda musí pišišvoři mluvit hantecem, tak ať producenti zaplatí cestovný a dotáhnou někoho ze štatlu, Zdeňa Junák to se Zdeňou Burešem zmákne.(2.1.2011)

Skipper, Kowalski, Rico a Private v akci. 60%(30.3.2009)

Slabé tři (a jen z milosti). V Madagaskaru se mi líbili, ale co udělali tady? Nechápu, vážně ne. Dabing příšerný, ani vtipy mě dvakrát nepobavily, ani ty situace. Čeho je moc, toho je příliš..(30.12.2010)

Velice slušně vytvořený seriál, který není nijak dlouhý, ale přesto hbitý výstižný a zábavný. 80%(29.11.2013)