Tvorcovia videli v tučniakoch fantáziu, množstvo možností sa v nich skrývalo, ale túto príležitosť určite lepšie a srandovnejšie spracovali už vo "Vianočnej misii." Čo však celkový dojem tejto minisérie kazí je kráľ Julien, ktorý tentoraz bol príšerne silený a otravný.(10.8.2011)

Viděl jsem zatím jen pár dílů... Seriál má ucházející animaci, solidní nápady a hlavně neskutečnou čtveřici tučňáků...(30.3.2009)

• Rebbit

Tyhle tučňáci si moje sympatie nezískali...(29.11.2012)

Tučnáci byli v Madagaskaru skvělým zpestřením a tudíž jsme se těšil na jejich ,,vlastní,, seriál... ale musím říci, že větší prostor jim škodí a ještě mi mohou děkovat za 3z5 často jsme nevěřícně koukal co že má být vtipné..(28.6.2011)

Obyčejné ve všech směrech. Samotný Madagascar kromě pár scén byl průměrný animák a tučnáci, přestože jsou zbraní srovnatelnou s veverkou od konkurenční Doby ledové, nejsou zase tak vtipní... Některé parodie na pár jiných filmů potěší, ale jako celek to působí hodně "komerčně" vynuceně bez jakékoliv větší myšlenky.(9.6.2009)

• - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)

• - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)