Tučnáci byli v Madagaskaru skvělým zpestřením a tudíž jsme se těšil na jejich ,,vlastní,, seriál... ale musím říci, že větší prostor jim škodí a ještě mi mohou děkovat za 3z5 často jsme nevěřícně koukal co že má být vtipné..(28.6.2011)

X: "Zpátky madam jsem pracovník X z veterinární správy." Alice: "X? Takhle vás pojmenovala máma?" X: "Ta mi nikdy neřekla jak se jmenuju... tvrdila že je to tajné. ..." Tomu říkám dobrá ochrana osobních údajů... dobrá práce.(8.1.2011)

• Driss

Jak vytěžit z populárního animáku co nejvíce peněz? Naflákejme do epizod bez nápadu oblíbené figury a pár džouků z filmu a bude o výdělek postaráno! Animák, který je však směřován jen pro ty nejmenší a dospělý člověk může jen kroutit hlavou, jak si někdo takhle může zkazit značku.(13.2.2012)

• - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)

• - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)