• slatkac
  ****

  Oddychovka na sobotní vstávání po noční pařbě (ve Vegas).(18.6.2011)

 • Djkoma
  ***

  Obyčejné ve všech směrech. Samotný Madagascar kromě pár scén byl průměrný animák a tučnáci, přestože jsou zbraní srovnatelnou s veverkou od konkurenční Doby ledové, nejsou zase tak vtipní... Některé parodie na pár jiných filmů potěší, ale jako celek to působí hodně "komerčně" vynuceně bez jakékoliv větší myšlenky.(9.6.2009)

 • pufina
  ***

  Slabé tři (a jen z milosti). V Madagaskaru se mi líbili, ale co udělali tady? Nechápu, vážně ne. Dabing příšerný, ani vtipy mě dvakrát nepobavily, ani ty situace. Čeho je moc, toho je příliš..(30.12.2010)

 • giovanni3
  ***

  Tučnáci byli v Madagaskaru skvělým zpestřením a tudíž jsme se těšil na jejich ,,vlastní,, seriál... ale musím říci, že větší prostor jim škodí a ještě mi mohou děkovat za 3z5 často jsme nevěřícně koukal co že má být vtipné..(28.6.2011)

 • Gemini
  ****

  Je to sice jenom sled rutinních historek viděných v různých obměnách všude možně, občas s nějakou tou parodií a občas s nějakým opravdu vychytaným vtípkem nebo záběrem, ale pořád jsou tu Vojín, Rico, Kowalski a Velitel, a s nimi ještě král Jelimán s Mortem a Mauricem, kteří v českém dabingu fungují jako zbraň hromadného ničení;) Nemůžu si pomoct, ale tihle hoši prostě patří do červeného. 70%(9.9.2012)

 • - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)

 • - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace