• milka
  ***

  Ve všech směrech průměrná seriálová odnož Madagaskaru, ve které slavní tučňáci předvádějí další své šílené kousky. Ty byly ve filmech sice to nejvtipnější, tady to ovšem vychází tak na půl a i samotní tučňáci začínají po čase trochu nudit. Na menší odreagování to ale stačí. 50%(29.9.2009)

 • AGAMENON
  *****

  Nejdrsnější, nelítaví ptáci opět v akci. Konečně někoho napadlo, aby Kápo, Rico, Kowalski a Pěšák dostali vlastní pořad, byť byli to nejzajímavější a nejlepší na celých Madagaskarech. Ale stejně jako měl Sherlock Holmes svého moriartiho mají pingvíni svýho blba krále Jelimána, s jeho dvěma poskoky. I se stoupajícím počtem dílů si tufny udržují vysokou laťku zábavy. Jen jedna výtka, když už teda musí pišišvoři mluvit hantecem, tak ať producenti zaplatí cestovný a dotáhnou někoho ze štatlu, Zdeňa Junák to se Zdeňou Burešem zmákne.(2.1.2011)

 • Chatterer
  ***

  Skipper, Kowalski, Rico a Private v akci. 60%(30.3.2009)

 • pufina
  ***

  Slabé tři (a jen z milosti). V Madagaskaru se mi líbili, ale co udělali tady? Nechápu, vážně ne. Dabing příšerný, ani vtipy mě dvakrát nepobavily, ani ty situace. Čeho je moc, toho je příliš..(30.12.2010)

 • Borrtex
  ****

  Velice slušně vytvořený seriál, který není nijak dlouhý, ale přesto hbitý výstižný a zábavný. 80%(29.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace