Oddychovka na sobotní vstávání po noční pařbě (ve Vegas).(18.6.2011)

Obyčejné ve všech směrech. Samotný Madagascar kromě pár scén byl průměrný animák a tučnáci, přestože jsou zbraní srovnatelnou s veverkou od konkurenční Doby ledové, nejsou zase tak vtipní... Některé parodie na pár jiných filmů potěší, ale jako celek to působí hodně "komerčně" vynuceně bez jakékoliv větší myšlenky.(9.6.2009)

Slabé tři (a jen z milosti). V Madagaskaru se mi líbili, ale co udělali tady? Nechápu, vážně ne. Dabing příšerný, ani vtipy mě dvakrát nepobavily, ani ty situace. Čeho je moc, toho je příliš..(30.12.2010)

Tučnáci byli v Madagaskaru skvělým zpestřením a tudíž jsme se těšil na jejich ,,vlastní,, seriál... ale musím říci, že větší prostor jim škodí a ještě mi mohou děkovat za 3z5 často jsme nevěřícně koukal co že má být vtipné..(28.6.2011)

Je to sice jenom sled rutinních historek viděných v různých obměnách všude možně, občas s nějakou tou parodií a občas s nějakým opravdu vychytaným vtípkem nebo záběrem, ale pořád jsou tu Vojín, Rico, Kowalski a Velitel, a s nimi ještě král Jelimán s Mortem a Mauricem, kteří v českém dabingu fungují jako zbraň hromadného ničení;) Nemůžu si pomoct, ale tihle hoši prostě patří do červeného. 70%(9.9.2012)

• - V díle "Operace: Plyšová bouře" ve scéně těsně před tím, než jsou tučňáci z Jelimánem posláni zpět do zoo, je možné si všimnout, že pěšák mrknul. V závěru epizody je však uvedeno, že v zoo je plyšák, zatímco skutečný pěšák je stále v továrně. (legenda)

• - Vždy, když Skiper mluví o smrti Manfredyho a Jonesna, zmiňuje jiný způsob smrti. (legenda)