Tučňáci z Madagaskaru

• USA The Penguins of Madagascar (více)
USA, (2009–2015), 31 h 22 min (Minutáž: 12–46 min)

Hudba:

Adam Berry

John DiMaggio, Tom McGrath, Jeff Bennett, James Patrick Stuart, Andy Richter, Kevin Michael Richardson, Danny Jacobs, Nicole Sullivan, Victoria Justice (více)

Série(3) / Epizody(93)

Pro většinu lidí jsou Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák jenom čtyři roztomilí tučňáci žijící v zoologické zahradě v Central Parku. A přesně to chtějí, aby si o nich lidé mysleli. Proč? Protože tito na pohled mírumilovní tučňáci jsou ve skutečnosti elitní bojovou jednotkou s výsadkářským výcvikem a tajnou centrálou. Jaká je jejich mise? Udržet v zoo pořádek. A jejich nepřítel? Příšerný nový soused, král Jelimán, samozvaný „všech lemurů král“. Tento vymetač večírků je v zoo nováčkem, a tak si hledá nějaké zpestření. (oficiální text distributora)

blondboss

Toto je len jeden z ďalších seriálových nadviazaní na úspešný film. V tomto prípade sa jedná hlavne o detskú verziu "tučniakovských" dobrodružstiev v newyorskej zoo. Avšak oproti filmovému spracovaniu je to naozaj slabšie nielen vizuálne, ale aj príbehovo a naozaj je to skôr niečo ako americký večerníček. Takže mňa to veľmi nemohlo osloviť. Ale pre deti to môže byť fajn, nakoľko pár vtipných scénok sa v každej časti nájde. 45 % ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

janda1986

Protože jsem velkým milovníkem filmu Madagaskar, s obavou jsem očekával tento animovaný seriál. Neustále jsem si kladl otázky, zda lze několikadílným seriálem překonat dva vynikající filmy. Naštěstí na mé straně ke zklamání nedošlo, ba naopak.. U každého dílu jsem se smál od začátku až do konce. ()

Hakuna Matata

Já prostě jinak nemůžu! Některým dílům chybí šťáva a jsou takové nedodělané, víc než dvě hvězdy bych nedal, jiné jsou i lepší, než samotný film. 70% a nekoukejte na mně tak! ()

Holusacek

Jen co se tučnáci vhrnuli do TV ,neváhal jsem a díval se na tento seriál díl co díl.Asi tak u 13dílu jsem se zamyslel "moment proč se na to dívám když to má být komedie a já se celkově ve všech dílech 3krát slabě zasmál ".Poté jsem s tucnakama přestal a začal se dívat na něco lepšího.A když už se tucnaky podívám tak jen proto že se mi líbí styl v jakém je to podáváno a teké kvůli děje.To je tak vše. = 55% ()

unclejack

Dostatok priestoru pre samostatný seriál Tučniaky majú - ved ich čaká v roku 2015 samostatný film. Druhou stranou mince je laksný prístup scenáristov, ktorí seriál vyplnili kašírkou zloženou z veľmi naivných zápletiek, rádoby vtipných slovných výmen a vždy s nejakým tým pochybne podaným morálnym posolstvom. Korunu tomu nasadil hrozný - ale že fakt hrozný - slovenský dabing. Z môjho hľadiska ide o ždiemanie Madagaskaru v štýle ať nám z toho i neco kápne. ()

SlepeOcko

V hlavní roli velkoúžasnolepý král Jelimán, všech lemurů samozvaný pán a tak dále a tak dále, tučňáci Kowalski, Rico, Private, jejich šéf Skipper a další. Postarají se o skvělou zabávu a to hlavně díky perfektnímu dabingu! ()

Tambry1231

Uznávam, animácia nieje bohvieaká a občas je tam trápny humor. Ale ja tento seriál takmer milujem. Hlavné postavy (tučniaky ;) ) sú velmi vtipné a roztomilé, a úprimne sa mi páčia aj vzťahy medzi nimi, zdajú sa mi zaujímavé. Lemury sa mi velmi nepáčia ( okrem Maurica ) ale majú dobré momenty. :) Seriál je vtipný, často akčný a sú tam aj dojímavé momenty (sú VELMI vzácne, ale o to som radšej, keď tam sú ). Odporúčam. Nie velmi, ale odporúčam. Z mojich vlastných dovodov dávam 5 hviezdičiek ()

esmoke

Čtyři tahouni humoru ze série animáků Madagaskar dostávají svůj vlastní celovečerák a není to úplně zlé. Bohužel to není ani úplně strhující zábava, nejlepší vtip byl vidět v traileru (ve filmu se vůbec neobjevil). Je to úplně průměrné, ničím nepřekvapí, ale děti se pro jednou zabaví. (CZ dabing) Rozpočet : $132 miliónů, Tržby: $373,529 miliónů ()

TonoM

Fajn seriál. Bohužel samozřejmě v konkurenci s filmovým vydáním slabé. Ale odpusťte si film a vznikne pecka seriál s plnou zábavy. Hlavní postovou se stávají moji oblibeni tučňáci a válí! Nicméně animace a plno nudných snímků se filmu opravdu nevyrovná. Hezké 3. Hvězdy 65%. ()

VLADEK

Tenhle seriál jednoznačně patří do červeného. Viděno 90% dílů a až na pár ojedinělých dílů je to velmi dobré až vynikající, české dialogy a dabing vypasovaný. Celkově 90%. ()

michalkop

Prvních pár dílů to člověku připadá jako úžasně nápadité a vtipné, potom už jen jako naprosto nudné a fádní, lezoucí na nervy. Pět hvězdiček za prvních pár dílů a za zbytek přinejlepším pouze dvě. To máme tak 50%. ()

stenrik

Nejdřív dvě poznámky: Pro distributora: Není Pěšák, ale Vojín, pěšák je akorát v šachách. Pro Agamenon: Maurice nemluví hantec ale Hanácké nářečí, jsem z Moravy, takže poznám :). Jinak nejlepší ze všech je již zmíněný Maurice-a skvělý dabing Zbyška Pantůčka je na místě :). Jinak zasloužený plný počet bodů. ()

Peenugirl

Stratili svoj šmrnc títo skvelí tučniačikovia. Nie sú milí, ani roztomilí a hlavne nie sú vtipní. Skôr naopak sú obyčajní ako piesok v Sahare. Dokonca po polke prvej série ma štvali. Celé ich kúzlo vyprchalo. 55% ()

Mort09

Mizerné grafické zpracování a velké kolísání zábavnosti, od fakt srandovních scén po dokola se opakující nesmysly. 30% ()