Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

Triple H

Pohodová oddychovka. Maximálne nastajlovaná, sympatickí herci, vtipná, svižná. Hardyho to evidentne nebavilo a necíti sa tu doma, ale snažil sa. ()

chelseaman22

I přes poněkud infantilní zápletku je zjevné, že divákovi ke štěstí stačí vidět známe ksichty a ostatní omáčka je pro většinu diváků nezajímavá. Duel Pine vs Hardy o již dost zastaralou Reese je přehlídkou švindlů, podfuků a vylomenin, která mohou provozovat snad jen agenti FBI se zastydlou pubertou. 72% Celosvětový příjem k 8. 10. 2018: $156,491,279, což je 2,41 násobek rozpočtu ()

Script

Za mě netradiční komedie, která by fungovala více, kdyby v určitých momentech si nepodkopávala nohy šíleně jednoduchým rozuzlením problému (jako jak dopadla scéna v restauraci), nebo závěrečným rozuzlením situace. Je to fakt taková jednohubka, která se hodí jako background, když potřebujete věnovat pozornost něčemu důležitějšímu a občas máte tendenci se podívat jinam. ()

ivan_drago

Horší tři zachraňuje fantastický Tom Hardy a popichování hlavních hrdinů... Akce s jistotou podaná, leč zbytek filmu absolutně předvídatelný a to že všichni budou na konci spokojení je snad slušnost... Očekával jsem tedy větší sračku... ()

ecceHOMMO

Nič, čo by sme už nevideli...jednohubka ktorá sa vám mihne pred očami, a nezanechá vo vás žiadne pocity. Proste slabota. ()

Jizni Tlapa

Moc o tom diváku nepřemýšlej. Nech se unášet na "vlnách" skvěle poskládaných akčních momentů. Nadupané hudbě (Beastie Boys-Sabotage), charismatické hlavní trojice a vtipného scénáře,který chvílkami nabídne povedené dialogy. Původně tři, nyní čtyři dávám za ústřední myšlenku filmu a sice, jak "obyčejná" zástupkyně ženského pohlaví (rozuměj žena) dokáže vrazit pomyslný klín (a nejen pomyslný) do perfektně fungujícího přátelství... ()

Johnny.ARN

Kombinácia Hardy - Pine - Witherspoon : no nepozri si to. Velmi milo prekvapený. Svieže, ľahké, vtipné. Dobre som sa pobavil na niektorých scénach, hláškach a na skvelej Reese. Od kedy hrala Pravú blondýnku prešla zmenou, dozrela a je to konečne vidieť. Akčný motív trošku v úzadí, viac je vsadené na pár a hlášky kolo toho. Budovanie vzťahu je zobrazené vtipnou formou. Schweiger ale mohol dostať viac priestoru. Takže dobrá akčná romantická komédia s dobrým obsadeným pri ktorej sa určite zasmejete. 3 z 5 ()

Goldenhair

Zvláštní, v tomhle milostném trojúhelníku měla být Reese tou nejzajímavější, nakonec mi ale přišla jaksi navíc právě ona. Jinak ale McG nepřekvapil. Po dvou “dospělejších“ filmech, jsme zpátky u Charlieho andílků a povrchní zábavě na jedno použití. Nemůžu říct, že jsem se nebavila, ale jednou stačilo... ()

Dado

Ďalšia z nespočetného množstva oddychových záležitostí, ktorá v každom bode splnila svoj účel a v mysli bežného diváka veľmi rýchlo zapadne prachom. (60%) ()

flawi.f

Příjemná, svižná a vtipná akční komedie, nenáročná oddechovka se skvělým obsazením. Zkrátka na odpočinkové odpoledne film jako dělaný. Je pravda, že bez těch akčních scén bych se obešla, ale Hardy se v nich oháněl pistolí, takže vlastně zase proč ne :-) A když už jsme u Hardyho - ten chlap je tak tak tak moc sexy, že bych ho klidně dokázala hodiny sledovat třeba i v reklamě na jogurt :-) ()

karlik4801

Nadchlo mě to trailerem a nezklamalo mě to. Kamarádi agenti chtějí oba stejnou kočku a pomalu si začínají uvědomovat, že spolu soupeří. Tom Hardy jako skvělý herec se tady sice nemohl moc předvést, ale jeho role mu sedla. Hlavně při hraní paintballu, s Hardym je ale vždy skvělá podívaná. ()

Honzíno

Promarněná šance! A to těžce. Tohle mohl bejt oddechovej nářez začátku desetiletí. Ať už zvážíme obsazení či režiséra (moje totál guilty pleasure první Charlieho andílci), mohli jsme dostat mnohem víc než z velmi slibného začátku se postupně vyvíjející břitkou romantickou komedii. Některé gagy super, jinak časem klišé a průměr. Sympatie a celkem nepřitažené závěrečné rozmotání, proto jsem se upnul ke třem. ()

LiborGondek

Výborný! Komedie jak má být. Akce, vtip, romantika, vše v jednom. Obsazení také super. Pár věcí mi tam sice vadí, ale to je snad u každého filmu. Asi úplně nechápu Ameriku... Jinak nemám co bych mohl zkritizovat, nebo mě prostě nic nenapadá... 85% ()

Mrkvič

Typický produkt dnešní doby. A dnešních trendů. Bohužel. Občas to je vtipné, ale je to jinak dost stupidní. A hlavně mě štve to, jak se chlapy musí přetrhnout a ženská ani nehne prstem. I když ony zase musí vypadat dobře. Což Reese vypadá. Dalo se z toho ale vytěžit určitě víc. Kdyby to nebyla tak tuctová romantická srágora. ()

Lachtaan

V době, kdy jsem holdoval kdejakým komediálním kouskům, jsem se na prostou hodinu a půl upsal na první pohled příjemně obsazené akční romantice, která k překvapení nejen mé osobnosti poskytla vše, co dopředu naslibovala. Pine s Hardym jako soci i jako kolegové fungují dokonale a Reese to vždycky všude seklo. Pro jedno zhlédnutí film postačil na jedničku, podruhé už bych místy z občasné nudy hledal nedostatky, o nichž se pode mnou zmiňuje převelké množství nefanoušků této komedie. ()

Cocacolix

Oddychovka. Naprosto prvoplánová záležitost, předvídatelná s každým záběrem víc a víc... Spousta klišé, nic originálního to nepřineslo. Fungovalo to ale tak skvěle proto, že nikdo od podobnýho filmu nemůže víc čekat. Chemie mezi ústředním triem fungovala opravdu dobře a vtipný scény byly přiměřený. Nebyly protahovaný do trapnosti stylem "vytěžíme z toho fóru co nejvíc..." I zde samozřejmě platí pravidlo, že většinu nejlepších scén známe z traileru, ale to už je asi zvyk. Zklamal mě akorát "Hugo Stieglitz" Til Schweiger. Možná není tolik známý, ale jeho postavu mohl hrát prakticky kdokoliv. Jen pár replik, všehovšudy cca 10 vět ve filmu... Na škodu to není, protože film v podstatě ani záporáka nepotřebuje, ale nemusel ten štěk odnést zrovna "Hugo" ()

ywo666

Veľmi zábavná komédia. Už tretia za posledný týždeň. To sa stáva málokedy. Chlapy sú v pohode, má to švih, spád. Stále sa niečo deje film nenudí ani chvílu. Akcia je solídna na komédiu. Veľmi lahká odychovka. 75% ()

Bobik9

Hodně předvídatelné, hodně americké a hodně tuctové. Na druhou stranu tu byla výborná muzika a pár docela podařených vtipů. Nicmineříkající Chris Pine mi vyloženě pil krev a Reese Witherspoon byla klasicky nulová, nicméně Tom Hardy byl zase výborný a kdyby bylo větší procento akčních scén, tak věřím, že jeho výkon mohl ještě stoupnout. Slabý rozjezd, super prostředek a debilní konec. Na zabití večera dobré. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)