Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny - Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce - plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem - co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne? (Bontonfilm)

JirkaWade

Pár společných znaků s Warriorem a celé zabaleno do "akčního" filmu. Docela mě to bavilo, ale víc jak 3* dát nemůžu. ()

pepito25

Nenazval by som to ani tou oddychovou flirtovačkou, pretože som si vôbec neoddýchol, práve naopak, s narastajúcou trpkosťou som očakával spásny koniec. Jediným citeľným plusom a korením tohto plochého a vykastrovaného paskvilu bol hustý vtip Witherspoonovej skúsenej kámošky. Tom Hardy a Chris Pine na mňa pôsobili ako dvaja narcistickí a priteplení týpci, ktori nedávno (keďže to nie je tak dávno) preskočili pubertu a teraz chtiac nechtiac musia veľa doháňať. Mrzí ma tiež rola Tila Schweigera; záporácka línia tu vytŕča ako kliešte z ananásu a nejde mi dokopy s ústrednou hlbokou myšlienkou "Kto prvý dostane Lauren". Nápad možno dobrý, no jeho realizácia pod úroveň. ()

losmachos

Bezduchá, přihlouplá dívčí podívaná, která se rádoby maskuje jako akční komedie. Každopádně je to jen a pouze vyčpělá romantická sračka. ()

Gorgo8

Jasný oddychový film, který dokáže překvapit některými vtipnými scénami. Snímek se podobá staršímu Mr. & Mrs. Smith, se kterým ho jistě budou všichni srovnávat. Podle mne je tato akční komedie uspokojivá - 70% ()

s.u.g.e.r.

Inteligenčně pro desetileteho divaka. Povrchni,hloupe,povrchni. 1.Tom Hardy tam sisla/mutuje-proste mu neni rozumet 2.ten jeho modrooky partak je tak akorat vhodny pro patnactky(ale ne do filmu) 3. Reese je stale blondyna.Takze za ni - ale uz nikdy vice. ()

Majushko_za

Výborná akčná komédia.Skvelá oddychovka.Len možno trochu ma štvalo,že tá zápletka s tým Tilom Schweigerom bola akosi vedľajšia.Inak pohodička. ()

RISOvonVODKA

Kvalitná komédia s príjemne naivnou zápletkou, ktorá postráda akúkoľvek realistickosť. Avšak stále je to zábavné a vskutku úsmevné. Môžem vás uistiť, že sa pár krát zachechcete, teda pokiaľ netrpíte obezitou a komplexami, v tom prípade sa len pousmejete. Zápletka sa točí okolo dvoch agentov, ktorí sa snažia naraziť tú istú ženskú, obaja sú správni chlapi so svojským šarmom. Čo ma však zarazilo je to, že Reese(inak poriadna samica) si v závere skutočne vyberie. Koniec zase stavia na priblbých morálnych hodnotách, no aj tak jednoznačne stojí za zhliadnutie. ()

meyem

Příjemná záležitost. :-) Tajní agenti a akční scény pro mě, romantika pro tu moji a komedie pro nás oba. Zasmáli jsme se, ale znova se na to nekouknu. ;-) ()

xxxblade

Par vtipnych momentu , Podle mě zaostáva příběh zločince a převládá spíše milostny vztah. Ale občas tam sou vtipné momenty ale nečekejte žádnou pecku. ()

Ounil19

Průměrná až klasická komedie která neurazí ale možná ani nepobaví. Dva agenti balí jednu slečnu Reese Witherspoon, jsou schopni kvůli ženský zníčit i dlouholeté přátelství které nakonec zachrání a zachrání i životy jak svích tak i Reese Witherspoon. Reese Witherspoon ukázala že i po právech umí testovat nabízet produkty. ()

Bednobuch

Pěkná akční komedie. Není tam sice bůhví kolik, ani extra dobré vtipy, nicméně to pobaví. A vidět Toma Hardyho se smát a vůbec s emocema je po Warrioru změna. Přesto je tam místo pro dobré akční scény. Celkově se mi to líbilo. ()

HudsonStan

Poslechněte svůj instinkt, který vám po 20 minutách řekne, jak se vám to ne/bude líbit. Dokoukal jsem jen s velkým sebezapřením a lehkou psychickou újmou. Celek je stejně blbý jako začátek. Z nudné frašky neudělá trhák slušný rozpočet ani dobré technické provedení. ()

alphatown

Tohle je válka je romantická komedie,kde dva agenti-blízcí přátelé balí jednu holku,a pěstují si svou ješitnost,kdo z nich je větší borec a uspěje.Samozřejmě se jim to vymkne z rukou.Vtipné,nápadité,roztomilé,žádná nuda,poučné.Nejvíc se mi líbila věta."Nehledej lepšího muže,hledej muže který z tebe udělá lepší ženu." ()

BREDKA

Nejsem v žádném případě příznivec komedií a už vůbec ne romantických !!! Tohle měla být jen taková uspávačka v okamžiku náhlé insomnie, ale musím říct, že mě to docela překvapilo - v dobrém. Sice film občas trpí strašným klišé některých dialogů a scén, ale náhodou jsem se docela pobavil. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (více)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (více)