pankreminek

Po čtyřech trapnejch rádoby Prcičkách, který se tak akorát přiživovali na slavnym jméně, jsou zpět! Čekal jsem od toho fakt hodně a dostal jsem ještě víc. Do teď byla mým oblíbeným dílem trojka a po téhle naprosto mimořádně vydařené čtyřce musím změnit názor. A velmi mile mě překvapilo zdejší hodnocení, zatím 611 uživatelů ohodnotilo film a má 86 % což už, ale vážně o něčem svědčí. ()

Iwus.ka

Mně se to náhodou líbilo a smála jsem se od začátku do konce. Ano, jsou tu nějaká ta komediální klišé, ale podle mě to prostě funguje. Jim je stále potrhlý ňouma a největší milovník všech kundiček Stifmaestro taky nezklamal svým nechutným smyslem pro humor. Ostatní hoši už nám tak nějak dospěli. Pokud od toho nebudete čekat velký zázrak, ale pouze zábavnou oddychovku, určitě vás to pobaví. ()

Šimpy

Bylo fajn znovu vidět tuhle partu a kdybych mě v sobě tři piva, byvím se ještě víc. Ok, vtipných scén spousta, jen škoda, že přímo nenavazujou a jsou prokládány nudnou vatou. Ale 3* rozhodně. ()

Icefist

Oceňuju především povedený koktejl současných a znatelně vyspělejších původních aktérů a staré dobré přímočaré srandy (z pokličky jsem nemoh). Tohle kdyby se nepovedlo, tak by snímek určitě padnul do podprůměru a já jsem (hlavně z nostalgie) rád, že se to nestalo. Dočkali jsme se víceméně všech důležitých postav minulosti, alespoň mi teď nepřichází na mysl nikdo, kdo by mi chyběl. Zkrátka pěkných 70 %. Oblíbená část - "holka" pro Stiflera ;-) ()

dr.fish

Třináct let už "stárnu" spolu s hrdiny tohoto "seriálu". Viděl jsem všech sedm dílů a tenhle osmý byl pro mne povinný. Rovnou musím říct, že takovou depku po skončení filmu jsem měl naposled, když jsem viděl Švédskou trojku. Ne že by to nebyla komedie, ale nálev je spíš sladkokyselý. Všichni zestárli, zmizela bezstarostnost prvních mejdanů, a život všem ukázal, zač je toho loket. A jelikož jsem zrovna v podobném období, jako chlapci z filmu, velmi mne to oslovilo. Asi mám nakonec nejblíž ke Stifflerovi(?!). Zkrátka: "I´m your dick..." To, že nejdůležitější je kamarádství, není třeba říkat, ale čas od času si to připomenout vůbec nezaškodí...90% P.S. Takhle nějak měly vypadat Sněženky a machři po dvaceti letech! ()

KajusaK

Pro mě nejlepší díl všech American Pie..Stifler samozřejmě nejlepší, všeci pobavily..Některé scénky až až .. ()

LukeUp

Dokonalost, vzpomínky, nečekané zvraty. Měl jsem pro původní Americký koláče vždycky slabost a miloval celou tu sérii. Vyrostl jsem na tom, takže tohle byla povinnost. Můžu říct, že jsem čekal skutečně hodně a dostal jsem ještě podstatně víc. Stifler opět řádil, Jimův táta skóroval a celé to mělo skutečně hlavu i patu. Nebojím se říct, že to byl nejlepší díl série. Vážně to stálo za to, pět hvězd je povinnost! ()

Noviik

Nejnadupanější komedie posledních pár let! Já se bavil tak, že jsem z toho byl až v šoku. Už dlouho jsem neslyšel celé kino se takhle smát. ()

sir-dave

Stará parta se vrátila. Skvělý humor vyvažuje nostalgie a vzpomínání na uplynulé roky. Kdyby takhle vypadaly i Sněženky a jiné srazové filmy, tak by se nikdo nezlobil. Nutno taky zmínit, že bez Stiffmeistera by to bylo poloviční. Nechyběl u žádné srandy a jeho scény pokládání tekutého kablu, ochlupené tváři a spousta jiných vás v kině jistojistě odrovnají. O krásné holky není nouze, Jimův táta stále perverzní plus potěší několik narážek na předchozí díly, ať už flétna nebo podobná scéna z jedničky mezi Ozem a Heather, kterou vám připomene opakující se song od Bic Rungy - Sway. Několik hodin od návštěvy vím, že to nebyla zbytečná ztráta času. Snad jen škoda, že January Jones neměla cameo.. http://youtu.be/kOr5byZRNfY Last Night...!! (93%) ()

abenino

Neuvěřitelně pohodová a určitě nejlepší komedie za posledních několik let. Nepamatuji si, že by se někdy nesl sálem takový upřímný a hlasitý smích, jako tomu bylo u posledního dílu této již kultovní série. Prci, prci, prcičky: Školní sraz svou kvalitou překonávají původní trilogii (minimálně druhý a třetí díl) a zároveň sráží do propasti zapomnění další nesmyslná a trapná pokračování, která v zásadě nemají s původními díly nic společného a jen se snaží těžit na jejich názvu. Měl jsem obavy hlavně z režisérského dua, ale ti dokázali, že to byly obavy zbytečné, i když jim hrálo do karet hlavně to, že se podařilo získat do filmu kompletní původní obsazení. Jedna z mála komedií, u kterých nebude divák při návštěvě kina litovat peněz investovaných do lístku. Mělo by se jednat o důstojné zakončení, takže doufám, že už žádné pokračování nebude. 90% ()

panMartin

Od první minuty jsem se začal bavit a věděl jsem že to jen tak neskončí. Pro generaci, která na prcičkovské sáze vyrůstala, to je sladký bonbónek a kvalitní zakončení za celou sérií. Školní sraz je rozhodně nejlepší díl celé série a hlavně díky staré partě. Stifler házel jednu perlu za druhou a nakonec zpracuje Finche mámu. Bomba ()

Nivenx

Paráda. Styl prvních třech dílů se nám vrátil včetně hrdinů co tam byli. Stifler zase hlásí, Jim je stejně blbej jako býval a i ostatní se vůbec nezměnili a nasolili nám pořádnou teenegerovskou zábavu, kterou jsme chtěli. 70% ()

StanislachKo

Zbytočnosť... Tí istí nímandi, ten istý sexuálnofekálnoromantický humor, ale iné kozy a iné životné problémy. (Skoro až vidím ambíciu tejto nekonečnej série, mať vždy rovnaké problémy, rozumy a vzťahy ako divák. Ako by film s nami vyrastal, ako aj jeho postavy a že stotožňujte sa..) Týmto nás sprevádzajú od strednej školy a všeobecne to na tuposť stáda evidentne funguje, mňa to však začína poriadne otravovať. ()

tomeek

M C B P! Kluci tlustší, holky hubenější, Jimův táta šedivější a hlavně všichni mnohem starší. Příběh je sice docela bídný slepenec téměř náhodných scének, ale i tak vás to tak nějak těší sledovat, se všemi těmi známými ksichty, songy a lokacemi... :) A to, že největší kobra z filmu bude Finchova matka, to jsem teda nečekal! :)) Klidně bych si dal další, neb jsem se bavil přímo výtečně :) ()

wendelin9

Prcičky opět nezklamaly. Hrdinové sice už jsou o něco starší, většinou ženatí a někteří dokonce pěkní ztroskotanci, ale jsou to pořád stejný paka. Je jasné, že to nakonec všechno dobře dopadne, ale i tak se na to skvěle kouká. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011