Roxeet

A zase ta nostalgie, sviňucha jedna zákeřná :) Připojím se asi k nejednomu názoru, že je to nejlepší díl z celé série. Možná by se z toho mohla udělat důstojná tečka a nic dalšího by nemělo vzniknout - předchozí díly nebyly nic moc, spíše jsem v tom viděl automat na prachy, vydělávající na dobrém jménu a reputaci, kterou sebou přinesly první epizody. ()

Marty_cihi

Docela mě překvapilo, že se podařilo dát dohromady všechny postavy ze starých dílů. Je to o dost jiné než první dva díly, ale je to reakce i na stárnutí diváckého publika. A já k tomu nemam snad žádné výhrady. Doufám jen, že to není poslední výstřel, tohoto fenoménu :-))) ()

zazka

Prvá polovica skvelá, druhá už trošku pokulháva. Príbeh sa už netočí okolo Jima, ale do popredia sa dostáva skôr Stifler. Milujem sériu prcičiek a bola by som rada, keby sa natáčali ešte ďalšie originálne diely. Potešia, veria v pravé priateľstvo, skutočnú lásku, zastávajú tradičné hodnoty a napriek tomu nenudia. ()

Abalzo

Film především pro fanoušky série, ale i někdo jako já, kdo snad ani všechny díly neviděl, natož aby si je pamatoval, se občas dobře pobaví. Čekal bych trochu větší "odvaz", nicméně film je střízlivý a docela povedený. ()

DansteR

Paráda, stará parta je zpět a hned to jde poznat na všem, humor se zvedl, děj dává taky nějáký smysl a takovém Stifflerovi ani nemluvě. Možná bych to označil i jako nejlepší Prcičky za všech. Po dlouhé době, víc než jen přetrpěná a jen koukatelná komedie. 75% ()

Sever

Stará parta je zpátky a hned to dostalo pořádný koule a vrátilo do zaběhnutých kolejí. Přesně tohle chybělo posledním dílům. A ať si říká kdo chce co chce, tak Stifler je krutej a bez něj by to byla obyčejná komedie. ()

CrashONE

4 hvězdy hlavně pro Stiflera který to celé táhnul. Jinak bych si dovolil tvrdit, že klasická komedie od které se čekalo asi víc, proto může být pár lidí zklamáno. ()

john986

jak byla jednicka super, tak tohle je presne to, co sem ocekaval, bohuzel sem nedal na instinkt a nechal se zlomit nadstandartnim hodnocenim. Katastrofa, klasicky vzpominani na stary casy zejmena z prvniho dilu (jak uz to u takovejch typu filmu byva) a jedna traparna vedle druhe. Chvile, kdy mne neco prislo usmevny bych s prehledem spocital na prstech jedny ruky! kdo da za tohle vic jak 3 hvezdy proste nemohl videt prvni dil!!!!!!! ()

rodier

Konecne dil, ktery se vyrovna prvnimu. Skvele hlasky, skvele vtipy, skvele scenky. Doufam ze brzy udelaj dalsi dil. Jak vidno originalni crew porad tahne. ()

Georgeton

Veľká podívaná s opäť osvedčenými postavami z prvých časti doniesla trochu nostalgie do tohto filmu. Jednoznačne však jedna z najlepších častí American Pie. Nezaostávala za ničím z minulých dielov, Stifler bol famózny jak stále, ostatné postavy mu k tomu samozrejme pomáhali. Stačí len dúfať, že ďalšie prcičky budú natočené, a ak áno budú s tými istými hercami a postavami ako v American Reunion. ()

Ondrew

Podla mna takmer vobec nic nove, vsetky vtipy mi pripadali uz len ako recyklacia niecoho, co sme tu mali X krat. Herci stale slusni a, samozrejme, zostarnuti. Staby komedia to na mna takmer vobec neucinkovalo. Priemerny filmik na jedno pozretie. 50%. ()

rigby

Zábava zastydlých puberťáků pro zastydlé puberťáky. Pár laciných rádobyvtípků, halda sentimentu a vzpomínek na staré dobré časy, a pak už jen povinná nuda. Nesnáším třídní srazy a tohle je důvod... ()

kikin01

Začátek byl fakt super, ale potom se to přehouplo úplně někam jinam. Vtipných hlášek se od staré party dočkáme jen ve čvrtině filmu, a to jsem se opravdu skvěle pobavil, protože Stifler to táhne dá se říct celé sám, (kromě pár úšklebků od Jima a jeho ponožky), ale pak následuje jen sled monumentálních katastrof. Horší tři. ()

Phlame

Tohle není komedie, která na vás vychrlí hromadu vtipů, z nichž se zasmějete každému pátému. Naopak, zkládá se z docela promyšlených vtipných (většinou trapných) situací, přičemž k smíchu jsou téměř všechny. Reunion se tak konečně vrací k původní sérii a vsází na osvědčené postupy, osvědčené vtipné (trapné) situace a postavy. Jim je pořád stejně trapný (ano, používám to slovo často), přičemž mu sekunduje jeho táta, no a Stifler je pořád stejné hovado. Jejich životy se změnily, ale jejich humor a zábavnost zůstala stejná. Americký koláč konečně dozrál (vykynul) a nezbývá než si ho pořádně vychutnat. //80%, za nestárnoucí humor.// ()

Paserak

Nikdy jsem k této serii nepřilnul. Je mi jedno kdo ten film natočil, produkoval, točil....dnes hodnotím pouze efekt. Je to blbost,ale nic naplat. Úplně to neshodim. Nšlo se tam asi 5-6 míst kdy jsem se zasmál. Vždy díky Stiflerovi. Žeru ho...ale víc než 3 to nebude....Bude! Finchova máma.....za 4! ()

ondraluky

Školní sraz mne moc nebavil. Nemohl jsem se zbavit pocitu, jako bych to už někdy, někde viděl. Viděl jsem to, no a někdy se na to juknu možná znovu, Nenadchlo, nezklamalo. Průměr. ()

Oxik49

Po dlouhé době konečně pravé Prcičky se všemi postavami, které známe z prvních dvou filmů. Po zkušenostech s paskvily typu Na táboře a Kniha lásky jsem toho ani moc neočekával. Ale bavil jsem se víc, než dost. Jimmův fotřík opět stylově radí a má ještě stylovější hlášky, Stifler je furt Stifler a navíc se objeví Finchova máma. Dávám 5! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011