st.jim

Ale jo, zasmál jsem se, to jako jo :) Přesto mi to přišlo chvílemi nudné až trapné. AP jde prostě mimo Jima :D ()

viperDavid

Asi nejvíce se mi líbila ta mladá, nahá holka v autě. Za prvé byla mlada, za druhé byla nahá a za třetí byla sexy. To sem asi nepatří ale z těch předešlých dílů bylo tohle koukatelné, protože za prvé, druhé a třetí :) ()

DJ Rocco iNc

Rozpočet $50,000,000 // Tržby USA $57,011,521 // Tržby celosvetovo $235,291,496 // Otváraci víkend $21,514,080 // Predaj DVD $17,187,579 Hviezdna štvorka je späť. Staršia, skúsenejšia a múdrejšia. A samozrejme, že aj vtipnejšia. Vďaka bohu, za úspešné ukončenie predošlých nezmyselných pokračovaní. Dúfam, že toto je fakt posledná časť. Ak by boli ďalšie pokračovania, to by znamenalo koniec slávnych PRCI, PRCI, PRCIČIEK. ()

karlik4801

Gigantická podívaná. Takhle dobře jsem se u komedie dlouho nebavil. Hlavně je příjemné vidět starou partu v pokračování . A nikdo z party chováním nezestárl. Stifler jako vždy zabiják každé situace. Bez něho si nedokážu představit jediný díl a ve Školním srazu exceloval. Seann William Scott je mistr komediálních rolí a snad každý ho zná jako Stiflera. Jinak se ve filmu jedná o typický Prcičkový děj s Prcičkovou zápletkou, vypadá to zatraceně dobře. Viděno v kině. ()

danco123

Stále mladí, blázniví, hlúpi, nerozvážni a bezstarostný hrdinovia. Stifler ako vždy boduje so svojimi nápadmi a aj humorom a jeho kamaráti za ním nezostávajú ani trochu. Niečo takéto mi dlho chýbalo a rád som si pozrel pokračovanie filmu s hercami ktorí vlastne celé toto všetko začali. Len mi je ľúto toho že pomaly sa to všetko končí a herci pomaly stárnu. Som ale velice rád že sa títo herci dali znovu dokopy a nahrali tento skvelý film ktorý nadväzuje na predošle úspechy. Film si zaslúži minimálne 80%. ()

Sfinkter

Milé překvapení, ve kterém není nouze o fekální stiflerovský humor a nakonec člověka přepadá i nostalgie. A tak to mělo být. ()

Ryuuhei

Když už spin-offy nebyly nic moc, nakonec se původní tvůrci rozhodli navázat na trilogii, udělat z ní tetralogii a je s podivem, jak dokázal děj vyzrát natolik, že se vlastně jedná o vůbec nejlepší díl celé série. Hrdinové jako čerství třicátníci, každý si žijící ten svůj více, či méně nudný život a do toho přichází školní sraz, kterému předchází hromada absurdních situací. Právě ujeté nápady tomu udávají to správné tempo. Když se do toho vmísí briliantně napsané zápletky postav, které se nenásilně překrývají, vychází z toho zatraceně dospělá teenagerovská komedie. Tohle se povedlo! ()

Lachtaan

Jedna z nejpohodovějších sérií v dějinách komedie dostala to nejlepší zakončení, které hravě konkuruje původní trilogii. Kluci to dokázali hravě uhrát i po letech od střední a vytvořit spoustu vtipných scén, na které nikdy nezapomenu. Už i tenhle 7 starý film je pro mě dneska kultovkou. ()

ywo666

Stretávka sa vydarila. Ja som na prcičkách vyrastal a v roku 1999 to bola najcoolovejšia komédia akú kto mohol vidieť (v mojom veku (puberta). A rovnako mám pocit že rok 2012 nám neprinesie nič zábavnejšie ako toto dielo. Všetko funguje. Jimov otec, Stifler, trapasy, nostalgia, nová krv. Nechýba veľa k dokonalosti. Kto nedal aspoň 3* to vôbec nemal čo pozerať. Lebo viac sa už od takéhoto projektu čakať nedalo. A kto čakal viac musí byť asi debil. 90%. Sneženky a machři po 25 letech možu spáchať rituálne harakiri. ()

uiu

81% na csfd?... 4-5 hvězd? Za co proboha? Koncept a vtipy na úrovni přechozích dílů, takže pokud vám přijde vtipné, že Jim masturbuje a vyruší jej u toho jeho syn nebo že se Stifler vykaká do bedny s pivem, tak je to film čistě pro vás. Ovšem hodnotit (pro někoho) nějakou sentimentální hodnotu (pokud tato série vůbec pro někoho nějakou sentimentální hodnotu má) nebo fakt, že se opět sešli všichni herci a jako přídavek tu máme Neila Patricka Harrise, z kterého se stává korunovaná hollywoodská opička pro malinké štěky. Doufám, že za pár měsíců se hodnocení dostane na modrou úroveň, kam náležitě patří. Dávám tři hvězdy jen za to, že film nenudí, nepřeskakovala jsem ho dozadu a zajímalo mě, co se těm blbečkům zase přihodí, ale nezasmála jsem se ani jednou. Alyson Hannigan přehrává až běda a Jason Biggs nám otyl, že má krk velký jako hlavu (a pak si říkáte, proč po něm letí osmnáctiletá sousedka, když je jen tlustej starej fotřík). Taky se už těšíte na Prcičky 9: Domov důchodců? ()

elanius

(90/2012, BluRay720p) / Prvé čo ma po dopozeraní napadlo....podobné pokračovania dopadajú väčšinou o dosť horšie. Osobne moc nedotknutý pôvodnými filmami som sa zabavil slušne. A vôbec nevadil nedostatok sexuálno-fekálnych fórikov, teda až na Stiffa, ktorý snáď jediný vôbec nedospel. Mierny nadpriemer. (7/10) ()

Luk80

Velice nudné a slabé setkání. Nebýt Stifmajstra tak je to ještě nudnější, protože jenom ON JE VÁŠ DICK !! ()

venison

Jeden z mála filmů, který jsem před skouknutím podceňovala, a on velmi příjemně překvapil.. jednička byla výtečná (nyní už kultovní), dvojka se vydařila, s trojkou to šlo z kopce a čtyřka se vznesla do výšin (skoro na úroveň jedničky).. Asi je to tím, že American Pie roste zároveň s mým věkem a s mými problémy :-) Jedničku jsem viděla na základce a nyní už mám kolem sebe samé "rodinky" :-) Jen tak dál.. Už se těším na prcičky z domova důchodců :-D Ráda jsem viděla staré tváře, které se v dalších dílech moc neobjevovali.. Jo a Jimův otec je pro Prcičky něco jako Scrat pro Dobu ledovou :-D ()

Teebo

První polovina je slušná (úvodní scéna, Stiflerova pomsta, odjezd z narozeninového večírku), jenže v té druhé se poměr mezi dobrým vtipem a sentimentální kaší defenitivně přehoupne na tu špatnou stranu a člověku už pak nezbývá než jen u závěrečných titulků s fotografiemi z předchozích dílů vzpomínat, že tenkrát to holt bývaly jinčí časy. ()

Bobik9

"Párty musí pokračovat..." Rozhodně to není nejlepší díl a především se od předchozích hodně liší. Nicméně, mělo to všechny původní postavy, mělo to znovu nepřekonatelný soundtrack, milion skutečně povedených vtipů, prsa, pařby a nádherný konec pro všechny. Já jsem naprosto nadšený a jako naprosté ukončení je to krása! ()

terunka003

Pohodové, dospělé, vtipné, občas klasicky prcičkové. Tak šel čas. I oni vyrostli, stali se dospělými a mají jiné pohledy na vylomeniny mladých. Ale pařit umějí stále, stejně jako dělat prasácké pomsty a další hovadiny. Prostě pohodový film na páteční večer, který je z Prcičkové ságy asi ten nejlepší, alespoň pro mě. ..a objeví se tam všichni, i nechutný Šerminátor.. ()

_DAVE_

První opravdové pokračování, dospělejší, přesto podobně podávané fóry a nechutnosti jako v jedničce. Kompletní ancábl z prvního dílu. Pro znalce jedničky to bude za pět... ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011