rasto87

Konečne sa opäť zišla celá parta aká mala byť vo všetkých častiach. Prcičky so Stiflerom to je klasika. Jednoznačne pre mňa najlepšia časť v ktorej som sa teda poriadne nasmial. Vo filme je množstvo skvelého humoru, nahoty, halúznych hlodov a mnoho ďalšieho, takže určite si tu príde každý na svoje. ()

Dragiii

Prcičky díky svému humoru prostě nikdy nebudou špičkovou komedií. A návrat starých známých z úvodní trilogie to rozhodně nezmění. Ačkoliv postavy zestárli o pár let, kromě toho, že se někteří oženili, mají děti, se ale vůbec nezměnili. Furt zůstali těmi puberťáky, kterým jde jen o jedno jediné. A tak můžete čekat obdobný film jako tomu bylo ve všech předchozích dílech. Pravdou však zůstává, že je to o něco povedenější než všichni jeho předchůdci. ()

azhar

Když má člověk naplánované manželské povinnosti a nechce se během nich vracet v myšlenkách k právě shlédnutému filmu, tak je to idální varianta. Snůška klišoidních scěn mi hodně negovala místa, kdy jsem se od srdce zasmála. Film táhnou hlavně známé xichty a jejich předvídatelné reakce. 51% ()

Schmitke69

Nářez, super, pecka - pro mě v rámci žánru High School Komedie adept na síň slávy!!! Od úvodní scény jede parádní zábava - která je sice trochu "jiná" než u prvních dílů serie, protože jsou postavy již dospělé a mají "rodičovské" starosti, ale přišlo mi to jako mnohem povedenější "grow up" než třeba u Skyfall... 9/10 ()

Slam7

Parádní...nedávno jsem viděl Méďu Teda a říkal jsem si, že jsem se dlouho takhle nepobavil, ale Školní sraz ho hravě strčil do kapsy. Možná to je dano mojí oblíbeností prciček a nostalgickejch vzpomínek. Každopádně tomuhle pokračování vůbec nic nechybělo, naopak, občas mi přišlo i lepší, že ty kraviny dělaj dospělí něž jako studenti. A jako třešnička super pomsta Stiflera Finčovi:D ()

Lukinek.cz

Vtipné ,skvěle nahrané. Herecké výkony jsou suprové. Podle mě nejlepší díl prciček. A ted něco málo k ději : Kamarádi ze střední školy se sedjou po mnoha letech , aby jsi opět užili jako za starých časů. Jenže se to všechno nevyvede podle jejich přestav........) Pro fanoušky komedií mohu tento film jen a jen doporučit :) Za mě 95 % ()

only_serials

Vlastně to byl i pro mě takový sraz s prcičkama po 13ti letech. Viděl jsem je za tu dobu asi jen jednou a pamatoval jsem si jenom ty nejzapamatovatelnější scény... Ještě že jsem na to koukal s přítelkyní Terezkou, která mi toho dost vysvětlila a připomněla, jinak by mi uteklo spousta menších vtipů, ke kterým je nutný znát staré filmy. Jinak nás to oba docela bavilo.. ()

Diskomuz

Pubertální dospělá komedie... :) Byl to asi správný tah na diváky, jak zahrát sentimentální pocity do sítě :) začátek filmu mi připadal all starový, ale to ukončení trvalo nějak dlouho :) ()

Marty_cz

Osmý díl této úspěšné komediální série mě potěšil. Už jsem měl po sedmičce strach, že autorům došli nápady a bude se to hýbat tím směrem. Ale autoři to začali dělat, jako windows jeden asi bude stát vždycky za pi*u a další bude k nezaplacení a takto pořád dokola. Návrat k partě byl skvělí. Pořád dost vtipů a vzhledem k tomu kolik už let uplynulo po prvním dílu, bylo zajímavé pozorovat, jak se někteří herci změnili, i když někteří herci vypadají pořád stejně. Nejlepší asi na tom bylo, že po třetím dílu, jsem byl spokojen, že parta byla kompletní ve všech lidech. ()

AndrewNewman

Skvelé zakončenie série pri ktorej som strávil pubertu. Opäť tu máme sympatických hercov, skvelé fórky, TOHO PRAVÉHO STIFLERA a samozrejme milfku ako sa patrí! Snáď už nikoho nenapadne natočiť nejakú debilnú teen komédiu a prepožičať si túto značku pretože len by narušili toto skvelé zakončenie najpopularnejšej teen série. ()

Juuroo

Veľmi dobré pokračovanie po takmer 10 rokoch, čo sa len málo kedy podarí. Je to na rozhraní medzi 3 a 4 hviezdičkami, dole zaokrúhľujem skôr preto, že prvý diel bol zo všetkých najlepší a ako jediný si tie 4* zaslúži. ()

Víteček

Nebyl jsem asi cílovka v době prvního dílu a rozhodně jí nejsem nyní, téměř o 20 let později. Takže v podstatě moje chyba, ale je to prostě strašně trapné a nevtipné. Stifler byl ta nejhorší věc už v originále a s narůstajícím věkem je to jen horší, což je problém, protože na "humorných" situací kolem něj film z větší části staví svůj humor. Zbytek jsou z větší části samoúčelné odkazy na původní film, které nepobavily také. 25% ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

J.Mayen

A je tu další porce té nejlevnější, pokleslé, fekální zábavy. Nevím proč se na něco takového neustále dívám, obvzlvášť, když má film neuvěřitelnou 2,5 hodiny stopáž!!! Konečně jsem měl možnosto vidět to, po čem celou sérii toužím a to Jimmovo péro v celé své kráse!! Kolik za tohle nechutné obnažení musel Jason Biggs alias Adam Sandler kasírovat nechci ani domýšlet. Opět tu máme možnost sledovat plejádu nesympatických, slizských herců, herec ztvárňující Finche nám mezitím stačil přibrat asi 50 kg a Jimmův otec je ještě trapnější než v předešlých dílech. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011