Paranormal Activity 3

• USA Paranormal Activity 3 (více)

I kvůli maximálnímu požitku z filmu zůstává jeho příběh úzkostlivě střežen. Prozradit lze snad jen to, že v něm znovu vystupují hrdinky předchozích dvou dílů, paranormálními aktivitami pronásledované sestry Katie a Kristi, s nimiž se vrátíme ke kořenům zla, do časů jejich dětství, kdy se rády vzájemně strašily a hrály si na vyvolávání duchů, až se jim to jako bumerang začalo vracet. Připravte se na intenzivní filmový zážitek, který nenechá nikoho chladným. Snad kromě hrdinů filmu, kteří se s paranormálními aktivitami setkají na vlastní kůži. Vy ostatní toto setkání možná přežijete. (Bontonfilm)

Al44...

Na vyděšené děcka se kašle, hlavně když kamera běží a vše se až s úchylnou pečlivostí točí na kameru - nekonečná recyklace Xkrát již vyděného - přesto jsou některé scény docela psychózní - opět málo brutální a strašně zdlouhavé. ()

darkreider

Do tretice padol za vlasť ďalší kopirák a mňa už to potunené reality show nebaví. Stále len sledovať ako sa kamera, alebo niekto, veľmi pomaly blíži z jednej strany baráku na druhú samozrejme je povinnosť tma a absolútne ticho, do ktorého po 10tich minútach niečo urobí ľubovolný hlasný zvuk, alebo niekto sa ľubovolne hodí do kamery, alebo podobná "premakaná" scéna. Samozrejme, že sa každý zľakne, ale oslavovať film, ktorý je založení na starom dobrom schovám sa za roh a až ségra vojde tak na ňu vybafnem a ona sa poserie strachom, je s prižmúrenými okom ok prvý krát, ale tretí? Tak rozťahaný film, ktorý má dej na A4ku a oni už plánujú piaty (!!) diel, ani korunu na to nedám. ()

Joppo88

Tak toto bolo na horor celkom slušné, aj keď zo začiatku som to videl tak, že sa budem musieť strašiť sám... Postupne sa ale dej stupňuje a aj "Toby" behá viac po dome a stvára rôzne pestvá :-D Myslím, že tí, ktorí majú radi zimomriavky na hrbte, ruchách a neviem, kde všade si prídu na svoje.... ()

Whitebeard

Polovina filmu neskutečně nudná, druhá polovina filmu sakra atmosferická. Zatímco bych první polovinu filmu málem prospal a nejradši to vypnul, ve druhé polovině jsem ani nedutal. Nejlepší díl série? Asi ne. Párkrát jsem se málem posr...l, zajímavý mrazení při pár scénách. Celkově 3* a pro slabší povahy upozornění, opatrně :) ()

helraiser

Parádní pokračování o dost lepší než minulý díl, strašidelností srovnatelný s prvním dílem. Tohle mělo opravdu koule, některé lekačky byly opravdu infarktový a závěr hodně drsnej, to jsem opravdu nečekal. Já jsem nad míru spokojenej. ()

Joža

Já jsem opět spokojen napětí,lekací sceny nic nechybělo a rozhodně se mi to líbilo víc než druhý díl,akorád jsem moc nepobral ten konec. ()

Black-star

Je tomu tak, nemám mysteriózní filmy ani horory nějak zvlášť v oblibě a při sledování tohoto jsem také nebyla ve své kůži. Ve své podstatě je to film dalo by se říct že o ničem, ale rozhodně vás udrží v napětí a ve střehu což je jeho záměrem. No já se celkem dost bála a lekala se a fakt byla v některých scénách vyděšená co příjde...Každopádně jako každý film je i tento třeba brát s nadhledem. Předchozí díly sem neviděla a nevím jestli vůbec budu mít žaludek a nervi na pokračování (pokud nějaké bude) a nebo shlédnutí dílů předchozích. ()

CorteX^

Jednoznačně nejslabší ze všech dílů. Ubohá, nudná kravina, kde člověk čeká snad hodiny, než se opravdu něco začne dít. Neskutečná blbost, neskutečná nuda...P.S. POMO: Já se v tobě vážně nevyznám, u některejch špičkovejch filmů seš těžce nespokojen, ale takováhle naprostá píčovina se ti líbí... ()

fililipekk

Píše se nám osumdesátejosmej a ruční kamery si na chvilinku neodfrknou. Já ty duchařiny prostě žeru, může to bejt tisíckrát ohraný, stejně na to budu čučet a bude se mi to líbit. Po slabší dvojce tu je silný třetí díl, ve kterém Toby nakládá celé famílii. Dočkal jsem se napětí i lekaček i jakžt takž posunu někam jinam (sektáři). Prostě žraso. ()

Baron Noktur

Slušný horor, ktorý skutočne vydesí, niekedy až priam až na infarkt. Prológ, ktorý v niektorých situáciách mrazí, kazia nelogickosti ako napr. aj napriek tomu, že vedia že je v ich dome niečo zlé a maju tisíc dôkazov, tak ostávajú v dome spať akoby sa ani nechumelilo, a k tomu vôbec nekontakujú na duchov špecializovaných ľudí, poprípade kňaza. ()

Werde

Kdo má rád duchy, tak s hodnocením pod tři nejspíš nepůjde.. Jak už zde někdo psal"je to pořád dokola".Tak ano, nečekejte moc velké změny oproti předchozím dílům. Ale příjde mi, že trojka má větší spád a je tu poměrně dost strašidelných scén než ve dvojce.. ()

danny_21

Zvědavost mi nedala, sice jsem po druhém díle, který byl slabší, čekal podobnou vyvařeninu, leč překvapení se konalo. Samozřejmě nic nového co se týče námětu nepřináší, ale atmosféra tam opět byla podobná jako v prvotině, kvituju obohacení o zajímavý způsob nasnímání kuchyně a předsíně - to mělo koule - a taky to, že se straší i mimo noční sekvence. Líbí se mi že, dějová linie pro trilogii ( zatím ) dává smysl, nevidím tam žádnou díru, navíc se jasně otevírá prostor pro další díl, na který se budu těšit - škoda jen, že ty trailerové scény nebyly nakonec použity. Neodpustím si poznámku, kdyby tvůrci upustili od dokumentárního stylu v každé situaci, hodnocení by se ještě zvedlo. Stejně jako prvotina - 75 %. ()

sarfian

Úplne iná káva ako prvé dva diely. Doba čakania na desivé momenty sa nám skrátila z dvoch tretín filmu na prvých 10minút. Toto bolo dobré pre film a atmosféra postupne graduje. Takže sa teplo oblečte usadte a môžete začať pozerať. Len som si neni istý či vám to teplé oblečenie bude niečo platné. VIDENÉ 1x ()

FreeDooM44

Nechápu hodnocení... Dlouho jsem přemýšlel co by se třetímu filmu dalo vytknout, jediné co mne napadlo je podobnost s předchozími díly série... Ale objektivně řečeno, co je k čertu na tom, když to funguje na jedničku...To samé jako vytýkat že v pánu prstenu v každém díle hraje hlavní roly prsten, nebo že ve vetřelcích jsou v druhém díle kupodivu vetřelci :)... zkrátka zhlédnuto po tmě, v prázdném bytě a musím uznat, že na stupnici strachu mne film udržoval po celou dobu na 10 z 10 a to se mi už dlouho nestalo, ačkoli horory miluju a viděl jsem jich celkem dost :) lekačky fungujou bravurně, gradování filmu neskutečné. Zhmotnění paranolmálního je vynikající tah, celý film se tak stal mnohonasobně desivější, na druhou stranu vše si ponechalo velice decentní nádech, takže zhmotněné nestvůry, a jiný bubáci se nekonají...atd. atd. atd... Podtrženo sečteno, dostal jsem, vše co jsem očekával a jestě něco navíc.) ()

Petulka88

Tak tohle mě opravdu překvapilo. A to hlavně proto, že předešlé díly Paranormal Activity jsem v podstatě protrpěl a zoufale sledoval, kdy ten děs skončí. Tentokrát má tahle aktivita natolik hutnou atmosféru, že se jí podařilo mě vtáhnout do "děje". Škoda, že samotný závěr je opravdu slabý. Některé věci by měly zůstat nevysvětleny. ()

10Domik10

Paranormálne javy sprevádzané hŕstkou satanistických tetušiek. Film odstúpil od podstaty a zameriava sa na štýl klasickej hororovej tvorby, resp. tajomstvo sa vytratilo, "urobme šok a nahrabme si koľko sa dá". ()

Hellknight12

Tretia časť, je spravená celkom netradične. Najprv sa pozrieme rok pred udalosťami prvých dvoch filmov a potom sa ocitneme znova v roku 2006. Je to cele aspoň za mňa krátke. Ak by to spravili ako v sérii V/H/S, čiže by ukazovali aj ako tie kazety menia, tak by to bolo o niečo lepšie. Bohužiaľ nevidíme ani to ako nájdu video a už vôbec ako vložia prvú kazety. Čo je za mňa obrovská škoda. Áno film by sa trochu natiahol ale aspoň za mňa by to bolo lepšie.. Film môžem odporučiť každému kto má rád Found Footage. Celkové hodnotenie za mňa je 80% ()

Lukaso1

Sakra 3 díl a pořád mě to baví? Je to prostě tak. Tvůrci si drží osvědčenou autenticitu a dělají setsakramentsky dobře. Skvělá atmosféra, herci sympatičtí a děj až na konec který bych vymyslel jinak povedený. Trojka je pro mě milé překvapení a předčí i tak dobrou dvojku. No uvidíme s čím na nás tvůrci přijdou ve 4, každopádně se to určitě v říjnu 2012 dozvíme. Jít na to do kina, nebo se nechat strašit doma? To už nechám na Vás, rozhodně všem co se rádi bojí doporučuji. ()

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

Nejúspěšnější filmové studio roku 2011

04.01.2012

...je Paramount Pictures. Včera jsme tu s Rogerem Ebertem sténali nad dramatickým úbytkem diváků v kinech. To samozřejmě neznamená, že by se tok peněz v Hollywoodu zastavil. Nejlepším hráčem loňska… (více)