Hněv Titánů

• USA Wrath of the Titans (více)

Deset let po porážce obludného Krakena se Perseus pokouší uchýlit ke klidnému životu jako rybář a otec malého syna. Jenže mezi bohy, oslabenými nedostatkem lidské oddanosti a dlouho vězněnými Titány, pod vedením zuřivého Krona vypukne velká válka. Zeus, který byl zrazen Hadem, je zajat a unesen do podsvětí, a tak se Perseus musí ještě jednou stát hrdinou, aby nalezl Dia a zmařil snahu Titánů vládnout na Zemi. (Magic Box)

Mexican82

Boze moj. To co okopirovali tvorcovia v prvej casti z remaku, nebolo mozne urobit tu as tak to bola proste tragedia. Skoda casu straveneho pred bednou, este ze to kazdych 15 minut prerusila vkusna reklama na Clavin (TV Nova tri krat hura) ()

PORTER44

Oproti jedničce je to vizuálně a trikově zajímavější a akčnější ale bohužel pořád je to fantasy podívaná s dětinskými scénami takže spíš dětská podívaná.. ()

lazyman

Velmi slabý film. Spíše mi to připomínalo "béčkový" film s hvězdným obsazením. Film prakticky neměl žádný děj, počet herců a komparzistů byl značně omezen, a ani efekty ve filmu nebyly nijak úchvatné. Toto pokračování již nemělo vzniknout a 2* dávám pouze za účast Liama Neesona, kterého mám velmi rád jako herce. Podruhé již tento film vidět nemusím. ()

onden85 odpad!

Nastavovaná kaše z vyvařené vody... Sračka + černý Pegas, vlezlá Rózakunda Píková. Fuj! Hněv Titánu je hovno proti tomu jak mě ten film vytočil. ()

machopoltar

kazdemu kto dal menej ako 3 by som dal vykres A4 zastruhanu ceruzu a nech nakresli asp nieco,,,len slovek ktory v zivote neskusil vytvorit na papier nieco zo seba moze hodnotit tuto zalezitost zaporne,,,,,,,,ja sa neuveritelne sklaniam pred dnesnymi animatormi a pc maniakmi , ktr tento film skladali,,,,,,ked kron vystupy z podzemia a zacne rozzosievat lavove chrlenie, nedokazem sa vynadivat,,,, uz len to je neuveritelne prepracovane,,,,,vobec cely film je technicky na spiskovej urovni,,k tomu super hd obraz a priestorovy zvuk, akcnost a aj atmosfera,,ovela lepsie ako jednotka,,parada,,, ()

Herrydos

Tak nějak sem se toho bát že se tvůrci nepoučí z chyb prvního filmu a opravdu jsem se nemýlil. Stále je to pěkná akční podívaná ale příběh nepřináší nic nového a prostě jen kopíruje jedničku s menším přidáním nových postav které bohužel toho na srdci nemají dost na to aby diváka zaujali. A když tvůrci vystřílely vše co mohli tak opět nasadili do boje opíjení diváka rohlíkem sice od posledně zkrásněl a opojení vydrží déle ale stejně to divák prokoukne. U jedničky jsme si stěžoval na 3D tak alespoň zde šli tvůrci do sebe a věnovali mu větší péči a trošku ho upravili aby nevypadalo tak prvoplánově ale stejně stále jsou lepší 3D filmy. Takže si to shrňme Hněv je pěkně akční fantasy které se točí okolo našeho kamaráda Háda který zase chce ovládnout a zničit svět zase se mu podaří poměrně bez velké námahy odklidit Dia z cesty až se jeden diví že se nemocnější z bohu nechal tak lacino vyšoupnout. Do toho ještě máme zhrzeného Ára který nemá vůbec v lásce svého papá Dia a je na pěkný antický gulášek zaděláno. Kouká se na to docela pěkně ale stejně nemohu dát víc než posledně takže za 3* a budu doufat že tohohle tématu se už filmaři rači nedotknou a pokud tak znova od začátku a lépe. ()

MaxDamage1

Tento film je jeden velký hollywoodský paskvil. Od pohromy ho zachránilo snad jen herecké obsazení. Už nechte Titány spát, děkuji!! :-( ()

rogiol

Nepřestávám se divit, jak někdo může utrácet spoustu peněz za super efekty, kostýmy, kompars, ale přitom má nezajímavej příběh a scénář. ()

nocolour odpad!

Film, ktorý sa nemal natočiť. Spôsobuje jazvu na duši. Ten premárnený čas, ktorý sa už nikdy nevráti. Škoda ho. ()

Lubyk

Zapomeňte na mytologii a její adaptace. Používají archaické zbraně místo bezbolestný. Toť ale asi jediný rozdíl. Smysl je stejný - odpočinková akce u níž si autoři dali záležet na vizuální stránce věci. Rozjímat nad moudrostí starověké civilizace nebo rozklíčovat důvod použití těch nebo oněch mýtických stvoření běžte do knihovny. A toto vynechte. Vy ostatní konzumenti přímočaré akce, vítejte. ()

Adam1408

Naozaj zvláštne hodnotenie tu na CSFD. Podľa mňa perfektná oddychovka a akciou prešpikovaná lahôdka. Worthington hrá tak, ako vždy, bohovia sú bohmi, netvori netvormi a Kronos je kráľ titánov. Vynikajúci film, postupne vygradovaný a naozaj impozantný comeback najväčšieho z titánov. Dal by som štyri hviezdy, ale zaráža ma to hodnotenie tu. ()

stuj

Prostě pokračování prvního Souboje Titánů. Toho nového, samozřejmě. A opět to jde. Příjemní herci to drží. Jednička byla ale trochu lepší. ()

Anomander

V podstatě to samé jako díl první, jenom se snaží všechno dělat velkolepěji a docela mu to škodí. Některé nápady super, ale bohužel tomu trochu ubírá všehopřítomné CGI. O něco slabší než první díl. 55% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Vypadáš o deset tisíc let mladší!" Sam Worthington jako Perseus znovu zachraňuje svět! Jde o bezmyšlenkovitý akční výplach, kde se jde tupě od příšery k příšeře. Pořád je tedy na co čučet, protože design lokací i příšery jsou OK. Je to zjednodušeně blbost, ale je to blbost efektní a to vám prostě musí stačit. - 50%. ()

Rascal_ odpad!

Jablko padlo daleko od stromu. Postrádám zde věci, které se mi na první části líbily. Bohužel v mých očích to nezachrání ani množství přemrštěných efektů. ()

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

Michael Bay znásilňuje Nindža želvy

23.03.2012

Alespoň jsou o tom přesvědčení fanoušci legendárního zeleného kvarteta. Ale po pořádku: Michael Bay bude prostřednictvím své společnosti Platinum Dunes produkovat nový hraný film Teenage Mutant Ninja… (více)