Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Ta Selena byla prostě katastrofální.(30.7.2015)

Show ktorá bola ponúknutá nepatrila zrovna k tomu najlepšiemu čo som videl v rámci podobných odovzdávaní a ako prepadák by som ju tiež nehodnotil. Bol to taký priemer ktorý mal svoje slabé aj silné momenty. S výsledkami som nemal nejaký vážny problém niektoré ma aj potešili ale je tu jeden ktorý ma sklamal na plnej čiare - kto tipuje výhra Twilightu ako naj film, tipuje správne - fakt nechápem. Queen Latifah ako host nesklamala, ba mňa aj celkom prekvapila. Ďalej tu je jedna vec ktorá ma vcelku sklamala a to vystúpenie mojej milovanej Seleny, ktoré sa naozaj nevydarilo a po zvukovej stránke to bolo hrozné, inak ale bola nádherná to musíte uznať. A keďže sa rád ohrádzam tím že pre podobné odovzdávania cien mám slabosť tak hodnotím 4* resp. 6+/10 a aby som nezabudol nominácie a víťazi http://www.peopleschoice.com/pca/awards/nominees/(7.1.2011)

• Paity

Mladičká Selena Gomez a o mnoho starší Jennifer Aniston ukázali, že mají mnoho společného. Zatímco Selena se ukázala jako pěkná baba, Jennifer dokázala, že je stále parádní šťabajzna.(15.5.2012)

• Oňďo

Skvelý začiatok od Queen Latifah, takto si predstavuje udeľovačky. Začnem pekne od začiatku. Bol som spokojný: Glee, Dexter, Jane Lynch, Fringe, Katy Perry, Rihanna, Toy Story 3. Bol som v šoku keď Jim Parson nevyhral v kategorii najlepší herec v komediálnom seriály. To doteraz nepochopím, ďalej Grey's Anatomy odišli naprázdno čo ma mrzí lebo viem aký je to vynikajúci seriál. Twilight sága zase vládla čo je už trocha vlezlé. Hrozné vystúpenie Seleny Gomez. Jedným slovom veľká katastrofa čo sa týka tohotoročných cien.(7.1.2011)