Sexy párty

• Německo Party Animals ... Wilder geht's nicht! (více)

Jestli se něco chcete dozvědět o Vanu Wilderovi, teď je ta pravá chvíle. Máme k dispozici jeho přihlášku na vysokou. Musel ji vyplnit důkladně, protože tam pak chodil hodně dlouho. Totiž dokud tatínek cáloval. Ale to si pište, že si to tam užil. Takže tady je část jeho dotazníku: NĚKTERÁ OSOBNÍ DATA Pravé jméno: Van Wilder, ale dává přednost přezdívce "Van", což je vlastně jeho jméno, ale on ho považuje za přezdívku. Datum narození: 13.prosince 1977 - divoký střelec s velkou vzrušivostí, společenský, umí se odvázat. Jeho zájmy: tantra, hudba. Možná by to měla být ekonomie. Ale kdo se má tak narychlo rozhodnout. Umí suprově mixovat drinky. Jazyky: angličtina a jazyk lásky (a nemyslete hned na orální sex). Plány do budoucna: vrátný v casinu, který je majitelem pláže, aby mohl často plavat a je zároveň prezidentem USA či Mexika. Semináře, které už absolvoval: masáže Reiki, erotická fotografie a seminář na téma: "Život je příliš krátký na to, abychom se stali bohatými moc pomalu." (oficiální text distributora)

Soweek

National Lampoons jsou nesmrtelní. Holky jsou zde pěkné a Ryan Reynolds prostě umí zahrát takové cool týpky jako Van Wilder. To je to dobré. To zlé je, že na to, že to je komedie se moc během filmu nezasmějete, spíš pousmějete a pokud nenávidíte tento druh levného humoru tak ani to. Musí se ale nechat, že film mě i přes absenci humoru bavil a jsem rád, že jsem se na něj podíval. ()

The Viper

Po prvním shlédnutí sem byl nadšený. Na po druhé to dopadlo hůře, i tak se jedná o skvělý kousek zařazující pobok American Pie a dalších teen komedií....to ještě byly vtipné. ()

Lukoboss

Je to ujetý, fakt hodně ujetý a jak tady hodně lidí zmiňuje, vygraduje to u scény s hot dogama. Musím říct, že nebyl dobrej nápad u toho večeřet. Nicméně množství a síla vtipu není taková, aby si to zasloužilo vyšší hodnocení. Něco tomu chybí a naopak je to podle klasických postupů - on / zvrhlík, kterej má všechno na háku a kašle na učení; ona / hodná, cudná, šikovná, která chodí se školním premiantem, nicméně tihle dva se potkají, pochopitelně se zamilujou a ona mu pomůže prozřít, takže najednou má chuť školu dodělat atd. No blá, blá, známe to přece, ne?! ()

MARTIN*I

Jeden čas jsem si pouštěl tuhle koninu každý den :) ideální na vypnutí a při chuti na trochu trapného a ujetého humoru :) ()

YoZo8

Priemerná teenegerská komédia. Niečo na spôsob prci, prci ... ale nie až tak vtipné a bez energie. Herecké začiatky Ryana Reynoldsa síce boli všelijaké, ale musel nejako začať. Tara Reid tu bola ešte k svetu a bez plastik. Pár vtipov, pár komických situácii no žiadna sláva. Ak by to bolo trošku viac prešpekulované, tak by to bolo fajn. No tak to je len občasná sranda s pekne vyzerajúcimi hercami. A ešte jedna maličkosť. Neviem ako je na tom český dabing, no ten slovenský je dosť nepodarený. ()

Wally

Nevadilo mi to...jako kulisa k uklízení a vaření OK. Některé ´vtípky´ byly za hranou, ale pár jich zase bylo dost dobrých k zasmání. Hodnotím jako průměrně zdařilou teenegerovskou komedii ve stylu Prci, prci... ()

iXtr3m3

Pokus o trošku originálnejšie a predsa opisovanie od Prci Prci? Všetky postavy natlačiť do jednej jedinej dokonalej v podobe perfektného Ryana Reynoldsa a s perfektným Kalom Pennom ako sekundantom. ()

xmozek

No prostě žádná komedie už Prcičky nepřekoná.I když si myslím že tohle je jeden z těch lepších pokusů.Jen tyhle filmy sází na to že udělají co největší nechutnost a tím zachrání celý film.3 * ()

1860

I tento teenagerovský snímek dokáže občas vyvolat smích, ale na komedii a Ryana Reynoldse ho zase moc není.. navíc je zábava srážena nechutností, která asi nemůže už dnes v žádném podobně laděném snímku chybět, což je mi líto.. ()

Pitrson_CZ

Bizardne vyhlizejici komedie plna americkeho college humoru...klasicky ohrany scenar ale i tak pobavi a rozhodne v tomto podani nenudi nejspise diky Ryanu Reynoldsovi a Kallu Pennovi...proste super teen komedie :) ()

Junglista

Viděl sem to kdysi dávno a dodnes si (bohužel) pamatuju 2 nejnechutnější scény co sem kdy v teen "komedii" viděl. Proti tomu sou i Prcičky inteligentním filmem. Sem rád, že Reynolds pozdějc ukázal, že hrát umí a nepotřebuje se dál angažovat v takovejch sračkách. ()

Paity

Překvapivě je to celkem sranda, i když je tam vidět dost veliká snaha přiblížit se prcičkám, což je podle mého jen na škodu. ()

Schuldiner odpad!

Samozřejmě se mi už několikrát stalo, že se chystám shlédnout film a už předem vím nebo tuším, že půjde o ODPAD! Toto byl jeden z těch případů.. ()

vander19

Ako puberťákovy sa mi to zdalo fakt dobré a vtipné, neviem ale či by som to teraz dokázal aspoň do polovice dopozerať, aj keď možno kvôli Tare:-) 3* len zato,že v minulosti pobavilo ()

Marťas

Nemůžu si pomoct, ale tahle komedie se mi prostě líbila. Slušný výkon Ryana Reynoldse i dalších herců a krásná Tara Reid. Já dávám čtyři hvězdičky. ()

Martin_W

Ze začátku Van Wilder působil jako břečka plná nevtipu. Nakonec se však trochu vtipu a kvality vytěžilo, ale i přesto dávám 2 hvězdy. 42% ()

peto580

Mam jednu uchylku a tou su primitivne americke komedie. Mozno je to mojim skazenym zmyslom pre humor alebo ktovie.... A aj preto je tento film podla mna supa jako prase :) - nevadi ze je jasne jak to skonci hned od prvych minut - nevadi ze tam je primitivny humor - nevadi ze to je fekalne a sexisticke ( moja salka kavy :D ) - nevadi ze logika je uplne na vedlajsej kolaji nevadi..... a vlastne mi je to u prdele lebo tak som sa nasmial ze konec. ()