Hlavní hrdinkou snímku Now Is Good je mladá dívka Tessa Scott (Dakota Fanning), která i přes svůj nízký věk umírá na leukémii. Tessa, která je smířena se svou nemocí, ovšem nehodlá pasivně čekat na to, až její čas vyprší, a proto si sepíše seznam věcí, které by ráda ještě stihla. Jednou z priorit na jejím seznamu je ztráta panenství. (Riddick77)

Mates Hradecky

Občas i "mistr tesař" natočí skvělý film. Na americkou produkci velmi dobré. Silný lidský příběh s přesvědčivým výkonem Dakoty Fanningové. ()

jizvoun

Tak od začátku je jasný, kam děj směřuje. Podobných filmů tu bylo víc, jde jen o to, jak dobře to herci budou táhnout, a já jsem byl spokojen, nicméně slza dojetí u mě neukápla. ()

Pecos

Dojemný film o mladé dívce trpící smrtelnou nemocí. Viděla jsem filmy s podobnou tématikou, které byly o dost lepší. Z tohoto důvodu uděluji filmu pouze tři hvězdy. Moc se mi ale líbil soundtrack od Ellie Goulding :-) ()

luboss822

Myslel som, že to bude presladená romantická blbosť, kde láska prebije všetko zlé a dvaja tínedžeri budú spolu blbnúť až do konca. Nič také sa našťastie nekonalo, aj keď vzhľadom k povahe filmu by to možno nemalo až také tragické následky. Je to však poňaté veľmi až kruto realisticky, kde sa striedajú tie pekné chvíľky s tými smutnými a na nič sa to nehrá. Asi najlepšie spracovaný film, ktorý sa týka tejto tematiky. 4,5 *. ()

Mina230692

Upřímně... je to dobrý film. Takový dost silný příběh. Jako všechny o nemocných lidech, zejména mladých. Dakota byla taková smutně- veselá... což bylo zajímavé.... Takže stojí za to to vidět, ale asi opravdu jenom jednou. Nějak ta chuť vidět to znovu tam prostě není no... ()

demovka

Film je sice smutný, protože má smutné téma, ale jinak je nemastný, neslaný. Snad je to D. Fanning, která celý film táhne. Je výrazná, ale není vřelá. Její filmová maminka, snad O. Wiliams, vypadá nezdravě, jako alkoholička, nebo tak nějak. Možná, že je prostě D. Fanning mladá a svěží a O. Williams už ne. Celý film se nemluví o ničem jiném než o zdraví a nemoci. Řeší se rodinné vztahy, city a vše ostatní, co by mohl a měl mladý člověk stihnout než jako mladý zemře. Pokud to mohu srovnávat, Klepání na nebeskou bránu je film na podobné téma a bez romantické zápletky. A je daleko lepší, vtipný a záživný. ()

PoprockCZ

Na můj vkus byla Tessa až příliš necitlivá k otci. Děj je očividně velmi předvídatelný a vlastně mi nepřinesl nic nového, žádnou převratnou myšlenku nebo pocit. ()

Grossing

Smutný, dojemný, srdcervoucí příběh, který si na nic nehraje a je velmi uvěřitelný hlavně díky výkonu hlavní představitelky. Ráda se znovu na skvěle natočený film podívám. ()

Thalin

Filmů a knih o umírající holce, která najednou najde před koncem lásku není v poslední době zase tak málo. Stejně tak téma se seznamem není nic moc originálního. Ale tady to nepůsobí na sílu, ani nijak trapně. Vlastně to má dost reálný a ne nijak přehnaný podtext a film jako takový působí přirozeně. A zároveň přesně tak jak asi měl, lehce smutně, krutě, s myšlenkou, že konec je nevyhnutelný, i když to není fér, protože Tessa je mladá a konečně našla něco, k vůli čemu by si zasloužila žít déle. Ale život je holt svině a nebývá fér. ()

JIRKKA

Tenhle druh filmů nemám rád, depresivní, s nevyhnutelným koncem. Když jsou dobré, tak mně vždycky rozhodí. Takže se jim vyhýbám. Jako fanoušek Dakoty jsem to musel risknout. A (ne)litoval jsem. Co mně překvapilo, byla slušná chemie mezi Adamem (Jeremy Irvine) a Tessou, na promo fotkách to tak nevypadalo. Dakota výborná a Paddy Considine jako otec, byl snad nejlepší. Předností filmu je i hudba, všechna. A zase, pět hvězdiček je moc, ale čtyři zatraceně málo. A ten film ve mně vyvolal zase ty emoce, které mám ( a někdy právě ne) rád. ()

Premet44

Nejsem zrovna skalní fanoušek Dakoty Fanning, ale v tomto snímku předvedla (dle mého názoru) velmi dobrý výkon. V některých komentářích padly názory, že Dakota se na tuto roli nehodí, já však cítím opak. Film jako takový samozřejmě omílá téma již několikrát zpracované viz. My Sister's Keeper etc. Pojetí se mi líbilo a celkově mě tento film zaujal víc, než kterýkoliv jiný s podobnou tématikou. A souhlasím s tím, že "Důstojnost je přeceňovaná" :) ()

niytt

Ja proste rada brecim. Muj pritel rika, ze jsem magor a mela bych se jit lecit a ja zase rikam, ze si uvolnuji stres slzami - problem je, ze oba mame pravdu. Proto si taky ucelne hledam filmy, u kterych pulku prorvu - ano prorvu, nejsou to zadne tiche slzicky zkapavajici mi do klina - coz neni zas az takovy problem, bo ja brecim i u vanocni reklamy na Kofolu. A tak muj chory mozek okamzite zbystril v momente, kdy spatril o cem je Now Is God. A bylo to takove jake jsem cekala, Komorni, efektivni, smutne. A melo to sve kouzlo a to hlavne diky Dakote, ktera je proste vsude neodolatelna a dokazuje, jak skvela herecka z ni je a jednou jeste bude! Navic tam hraje Kaya, ktera mi tak neskutecne pripominala trochu vyspelejsi Effy, ze zacinam mit pocit, ze Kaya je Effy a Effy je Kaya...ale zpet k NIG. Na tema rakoviny a umirani je natoceno uz nespocet filmu - tim lip pro nas, masochisty. Tento se vsak od mnohych odlisuje v tom, ze od zacatku vime, ze Tessa proste umre. Ze toho proste moc uz nestihne. Tvurce nam neslibuje, ze to mozna dobre dopadne. A to se mi libi. Ta syrovost, sarkasticky humor, podobny jako v 50/50. To, ze Tessa neni hodna holka, ale dava to tatikovi pekne sezrat. Jejich spolecne hrani bylo vrcholem filmu. Bez romanticke linie by se to neobeslo, nastesti nebyla tak preslazena jak jsem ocekavala, a i kdyz Jeremy Irvine me svym vykonem nepresvedcil, tak je aspon k nakousnuti :-) - velky prostor ma romaticka dejova linka, coz je na skodu, protoze ubira prostor mnohem zajimavejsi linii Tessa a jeji rodina + Az na Dakotu veskrze britske ()

Googooplexer

"Je to prastarý příběh: Android potká androida, z něhož se stane chameleon. Android ztratí chameleona, jenž se změní na slizku. Android získá zpátky slizku. Slizka potká slizku, s níž odejde a android ztratí slizku, chameleona i androida. Kolikrát jsme už viděli tenhle příběh?" Premenné si doplňte sami... A navyše tá extrasugar hudba. Ešte teraz mám hyperglykemické záchvaty a ofinka sa mi stáča podľa Džeremyho Ervajna. Jediná otázka, ktorú mi tento film nastolil, či ide o Severnú alebo Južnú Dakotu. To asi preto, že filmov s touto tématikou je mnoho a tých lepších od tohoto tu je ešte viac. ()

kamilao

Jednoznačně jeden z the best snímků týkající se nevyléčitelné nemoci. Krásná hudba, scénář a herecké obsazení. Paddy jako táta Tessy - úžasný. Brečela jsem jak želva....masakr. ()

TeRry.Doo

Už dlouho mě žádný film takto emociálně nepohltil (možná Restless). Dakota Fanning se do své role úžasně vcítila. Ač velmi smutná podívaná, líbilo se mi to něco opravdového, životního, romantického dohromady. Snad bych ještě ocenila skvělou hudbu. Tento snímek mohu zařadit mezi mých TOP 10 a možná, že si ještě přečtu knižní předlohu... Povedené, krásné, smutné... ()

Bilanc

Milé, ale…Mohl to být pěkný příběh, ale není. Zprvu zajímavé, ale ve výsledku urputně nudné a zdlouhavé. Některé filmy vás baví, některé inspirují, jiné nabádají k zamyšlení nebo se u nich prostě jen zasmějete, avšak někdy shlédnete díla, jež vám nic z toho nepřinesou. Pro mě to je případ snímku Now Is Good. ()

margotka1911

nechci znít jako typicky ufňukaná holka ale......Pobrečela jsem si. A to dost. I když od začátku víte jak to skončí stejně je konec....No prostě nemám slov. Film ve mně zanechal opravdu silné pocity ()