Hlas Česko Slovenska je zcela nový, unikátní projekt, jehož jediným cílem je objevit ten nejlepší hlas v obou zemích. Osobní koučové z řad uznávaných osobností českého a slovenského showbyznysu si vyberou své talenty a dovedou je až k vítězství. Poprvé v historii hudebních soutěží nezáleží na vzhledu ani na věku, ale pouze na pěveckém talentu. The Voice of je původem holandská televizní show, za kterou stojí mediální magnát a producent John de Mol. (oficiální text distributora)

BeeEsh odpad!

Osobně si myslím, že opakovaný vtip není vtipem. Televizní soutěže televize Nova by měly patřit spíš do muzea kuriozit, nežli do hlavního nedělního vysílacího času. Americký originál se s tímto vůbec nedá srovnat. A to původní „The Voice“ nemá s českým „Véčkařením“ na logu Hlasu vůbec nic společného. On i výběr poroty byl trochu katastrofální, potažmo to jejich stálé souhlasné pokyvování hlavou. Naopak neodsuzuji pěvecké výkony soutěžících, třebaže si myslím, že podobné televizní „konkurzy“ jsou jim stejně k ničemu. Poslední věc, kterou, ale musím vytknout je to, že do role, které se v Americe ujala ve svém oboru nedosažitelná zpěvačka Christina Aguilera, tu v Česku dali Daře Rolins, a aby toho nebylo málo, zaměstnali i jejího neméně slavného partnera. Tohle jde bohužel mimo mé chápání. 0* ()

Mr.nachos odpad!

Stupidita obrovského formátu. Kdo viděl anglický originál musí mi dát za pravdu, že čecháčkové mají úžasný dar udělat z poměrně zajímavé hudební show světového formátu takovou frašku. Soutěžící hodnotit nebudu, protože to pravidelně nesleduji, ale i ty kousky co jsem náhodou zahlédla stály za to. Tak třeba porota. Pepa Vojtek? Vážně? Dara Rolins? Vážně? Michal David? Vážně? A vrchol všeho nevkusu, arogance, stupidity, hlouposti a rádobyfrajerství Rytmus. To i Křemílek s Vochomůrkou by byli lepší porotci. A Rákosníček má větší pěvecký talent než frajírek s brejlema. Takže ne, děkuji. A doufám, že podobné pořady u nás brzy skončí. ()

MaxForValue odpad!

Už je podobných relácii príliš veľa. Celé to je len dojná krava, ktorú nad vodou držia sms-ky tinedžerov a reklamné spoty v prestávkach. Ak by som ešte veril, že tu ide o spev, nemám s tým problém, ale o spev ide ako o to posledné. Dalo sa ale čakať, že raz sa k tomuto dostaneme. ()

borohub odpad!

"Tato sútáž, to je nieco uplne jineho" stačilo mi vidět toto a už jsem měl dojem, že to nemůže skončit dobře. První věc co jsem tam viděl byl Marešův nesympatický a již okoukaný ksicht, pak přišel kvartet zpěváků - nezpěváků, který na první pohled působí velmi komicky, tohle se ale v průběhu času jen a jen potvrdí. Rytmus je spíše taková komická figurka, nežli opravdový zpěvák, dále Dala Rollins, která vyniká svým vynikajcím řidičským úmem, pak Michal David, taky zpívá jako by mu to někdo strkal do análu a Pepa Vojtek, kterého jsem měl snad jediného rád, avšak hned co promluvil hned jsem si o něj změnil názor. Opravdu nevím, proč pořád děláte z diváku uplné voly? Když je to samé superstar, československo má talent, koncepce je u všeho stejná - vybere se pár kreténů, kteří dostanou tučné honoráře nehledě na tom jestli vyhrajou či ne a těm lidem mají normální lidi posílat tunu SMSsek. Ach proč se ten národ v tomhle nesjednotí a prostě si tu novu v ten čas kdy to dávaj nepustí - při minimální sledovanosti by to zrušili Tuhle sračku si strčte do prdele už to NÁROD NUDÍ! ()

Uberlord

O něco lepší než superstar a to především proto, že se zde vybírá poslepu, jen podle kvality hlasu. Dále jsem nesledoval, je to opět na stejné brdo. ()

brzozin odpad!

Proboha, kdy už Nova přestane do prime timu dávat chujoviny pro vylízané mozky a začne vysílat něco normálního?! Asi už nikdy. ()

Havala

Sem tam zazněla dobrá písnička, jinak jen čistá snaha vydojit poslední zbytky kapesného z puberťáků... ()

rob_troy odpad!

Leoš Mareš, Tuna, Vojtek, Michal "dement" David, Kráva Rolincová, Cikánskej Rytmus a mnoho dalších, které nepotřebujete ani vidět. Parta kreténů na druhou. ()

habertek

Sem tam se na to dá podívat, ale je to už tak ohrané (Superstar, Česko-Slovensko má talent,.........), že se divím, že to má ještě nějakou sledovanost... ()

RigorMortis

V Superstar sa pchali súťažiaci do prdele porote, tu to bolo naopak (aspoň spočiatku). Dara je samozrejme celebrita, tak ju treba vopchať všade, Rytmus detto a David by už mohol preukázať službu Čechom aj Slovákom a prestať obsmŕdať na hudobnej scéne. Jedine Pepa Vojtek tam bol v pohode. ()

ac1976 odpad!

Ďalšia chujovina na spôsob superstar, alebo ďalší spôsob ako vytiahnuť od TV oviec nejaké peniaze. Navyše tí porotcovia... Mám rád Kabát, ale Jožko Vojtek je pózer, ktorý sa v kresle tvári ako úd a komentovať príšeru menom Darinka by bolo nosením dreva do lesa. ()

kenny79

Nemyslím si, že je to až takový průser a odpad určitě NE! viděl jsem mnohem horší pořady. Hodně uživatelů dá odpad už jen proto, aby šlo s davem. :( ()

Kokutek odpad!

Šílená prasárna, to tu skutečně ještě nebylo. 4 "serebrity" se natřásají jedna na druhou, na třetí, na čvtrtou...a ten komunistickej humusák, ta nafoukaná svině David, z toho je mi asi tak nejvíc šoufl. Četl jsem s ním několik rozhovorů, v každým sám o sobě mluví v superlativech a tvrdí například, že spartakiáda byla "nádherná společensko-sportovní událost"...Co dodat...snad jen : FUJ TY HOVADO ! Tuhle "šau" budu nemilosrdně bojkotovat. ()

Crybaby

Tak urcite CSFD priemer hodnotenia nezodpoveda realite. Nie je to nic moc, ale ktora hudobna sutaz je v dnesnej dobe naozaj zabavna a sledovatelna? Ziadna. Pri tejto mi chybaju sutaziaci bez talentu na spev, sem sa dostali vlastne len sutaziaci, ktori fakt vedia spievat, a to velka sranda nie je. Jednu hviezdu ma sam pre seba Pepa Vojtek ktory sa aspon snazi o nieco humorne vo svojich verdiktoch alebo komentaroch na stranu zvysnych porotcov. ()

route60 odpad!

Rádoby vtipný Leoš Mareš v novácké hrůze Hlas ČeskoSlovenska převzaný zas ze zahraničí, mám odpor k takovým něco jako hvězdám typu Rytmus, vyschlá příšera Rolincová, ostatní mě nevadí ale Odpad je to jasný. ()