MasterChef

(pořad)

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef prvýkrát vstupuje na Slovensko a do Česka! Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších slovenských a českých amatérskych kuchárov, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef. Fenomenálnu kulinársku show moderuje známa modelka a milovníčka varenia Daniela Peštová. (oficiální text distributora)

Peytl

Soudruzi, kontrolní otázka. Jakou kadenci má pizda vzor Daniela Peštová?? A hned vám odpovím, šmejdi, vím to naprosto přesně, tři slabiky za půl hoďky a někdy i méně. Dokonce mám i pocit, že znám důvod a tím je, dle mého mínění, špatně zasunutý prodlužovák v její skvostné prdeli. Proč ho tedy nevyužít tak, že bychom Kastráta, Čobolu a Přizdisráče lehce, ale opravdu jen tak na skus přiškrtili, aby jejich chuťové pohárky začaly chrochtat blahem a ten eskymácký štrůdl se jim pak zdál skutečně medium rare? Babica by se zaradoval a máznul sádlo na běžky...Ovšem některé papání vypadá naprosto skvěle. ()

kingik odpad!

Vařila myšička na Nově kašičku v hodně spáleném rendlíčku. A divákovi moc nezachutnala. Tuhle blamáž nezachránila ani půvabná moderátorka, která tady byla potřebná jako dvě pokličky na hrnec. Zápory: namachrovaná, ale v podstatě nudná porota, soutěž bez espritu a napětí, unylý průběh bez náznaku invence, malá snaha zaujmout diváka, nehodící se moderátorka. Klady: veškeré žádné. Mé hodnocení: 0% ()

Anderton

Nie je to zlé ani nudné, tento program má ale oproti speváckym súťažiam jednu nevýhodu. A to, že nemôžeme aj my ochutnať to, čo hodnotia porotci. V tomto prípade iba zrak nestačí. ()

MikeCool odpad!

TV-pořad (Reality show). Přiznám se, viděl jsem pouhých cca 20 minut z pořadu, ale to mi bohatě stačilo na to, abych tento pořad hodnotil spíše negativně. Na Pohlreichovi Na nože to nemá. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 15% (odpad!) | ()

boshke

O cokoli televizního nejevím absolutní zájem už nějakou dobu. "Osudným" mi bylo mé nachomýtnutí se k ženě, když se na jeden díl koukala, což vzbudilo můj zájem, a tak jsem se od poloviny více méně koukal. No ano, byla to novácká kokotina napraná reklamou a s vypatlanou moderátorkou, ale nějakým zvráceným způsobem mne to celkem bavilo... 60% ()

AllShallFall odpad!

V každém případě je to kopie souteže "Na nože". Co si budeme povídat. Porota.....no možná jsou to nějací šéfkuchařia zkušení, ale na co si tam hráli...to je neskutečný. Napadají jednoho, že je arogatní, ale sami byli ještě horší. Zejméná pak ten Slovák. Ten si normálně myslel, že mu to tam asi patří. Takže vrchol. To jejich kritizovaní jídla, bylo ale do čista opět okopírované od Zdeňka Pohlreicha. Ale úplně. S tím rozdílem, že Pohlreich nezesměšňuje druhé před ostatními. Oni páni šéfkuchaři sice možná šéfkuchaři jsou, ale já bych nejprve chtěl vidět jejich ocenění. Například o Zdeňku Pohlreichovi není pochyb. Ale jak jsem se zmínil, ten má mnohem vyšší uroveň. Takže přátele. Tohle je tragédie. ()

triatlet

Mé hodnocení odpovídá tomu, že jsem viděl necelé dva díly v době, kdy zbývalo 9, resp. 7 soutěžících. Viděl jsem zručnost, (nezákeřnou) soutěživost a podporu poroty, případně hostujících kuchařů. A těším se na finále:-) Angažování Daniely Peštové mohli klidně nahradit slaměným panákem do zelí. Moderátorsky by to vyšlo nastejno, finančně určitě levněji. ()

honajz

Když to před časem zkusil v továrních halách opajcnout Pohlreich, aspoň se to pokusil udělat po česku a že ti lidé museli předvést aspoň krájení cibule. Tady vůbec netuším - a není to poprvé, u Farmy to bylo stejné - jaká jsou pravidla, jak se soutěží, vůbec nevidím ty lidi vařit. chlápek s údajně domácíma špagetama byl seřván, ale že by někdo hodil vsuvku, jak vypadají skutečné domácí špagety? A to trio si hraje na věčně nasrané borce, kterým chvílemi nevěřím ani to, že by uvařili krupičnou kaši nebo dokázali ohřát párek. A stejně jako u Farmy zas nějaký pitomec dostal nápad na ambientní soundtrack, jen ženské hejajá nahradil mužský huhuhú. O akční kameře a modrém nasvícení jak z akčňáku raději nemluvit. Příště by těm idiotům na Nově měl někdo říct, že obsah často zabere víc než forma. ()

duklak2

Tento pořad patří dle mého skromného názoru do kategorie zábavných a to jistojistě, protože vidíme legrační scénky rozčilujících se porotců, nebo dojetí soutěžících. Pobavil kluk v prvním díle, který pořád tvrdil a asi ještě tvrdí dnes svým známým, že jeho špagety byly opravdu domácí a přitom vypadaly úplně stejně, jako ty co kupujeme v supermarketech:) V jiném dílu vidíme akční scény s agresivní hudbou, které některé diváky mohou i vystrašit. Trochu mě připadá, že se v soutěži klade i důraz na prosazení soutěžících, kteří mají nějaký handicap, jako např. u toho kluka v brýlích. Dle mého názoru už ze soutěže měl dávno vypadnout. Jsem zvědav na další díly. ()

Bauer odpad!

Nova opět těžce nezvládá další reality show, která jde ve stopách televize Prima s pořadem NA NOŽE! Je fajn, že se Nova ohání luxusní kuchyní, vilou a product placementem v podobě Billy (děkujeme za sponzorský dar), ale to nestačí, když to uvádí někdo, kdo neumí moderovat a v porotě jsou tři namyšlení hovada, kteří si nastudujou nějaké rádoby drsné hlášky a nic není z jejich hlavy. Nejhorší je, že se snaží podobat panu Polhreichovi. Snaží se, ale jemu nesahají ani po paty. U mě jsou to obyčejní ubožáci, co si něco dokazují na ostatních. Myslím, že polovina soutěžících umí vařit lépe než oni. Některá jídla vypadají vážně skvěle, ale bohužel vše to kazí Nova s jejím provedením!!! ()

prome odpad!

Kdo na televizi Nova vybírá porotce do svých pořadů? V posledních letech je to hrůza. Lidé, kteří pravděpodobně nejsou svý a hrají si (snaží se kopírovat) pravděpodobně na originální porotu z originálního pořadu, který jsem neviděl. Dále to koukat opravdu nehodlám. ()

slatkac odpad!

Tři namyšlení nagelovaní postižení kokoti co si hrajou na Pohlreicha sedí za stolem a čekají, až jim nějaký amatérský kuchař donese blivajz který navařil, aby s ním pak mohli mrdnout o zem a říct mu, že se to totálně nedalo žrát, protože do svíčkové se dává solamyl. Hlavně že sami dokázalý velký hovno, ale kritizování jim jde. Jestli si mám vybrat tohle, nebo konkureční Recept na bohatství, volím kulku do hlavy. ()

Lordkolol

Po prvních dílech, tzv. sítech se na to opravdu dalo jen ztěží koukat a chápu zdejší hodnocení, na kterém se to odráží. Postupem času, a se stále se zmenšující skupinkou, šla úroveň pořadu nahoru, z porotců jako by opadlo to hloupé úvodní "předvádění se", jedntoliví soutěžící už měli svoji kvalitu a já osobně si myslím, že koncept se naplnil. Nakonec jsem byl nad míru překvapen a potěšen kolik skvělých kuchařů a kuchařek se skrývá po českých a slovenských domácnostech. Když si vzpomenu na pořad "Na nože", kde jsem si připadal jak v Jiříkově vidění, musím hodnotit kladně. 60% PS: Věřím, že případná další série už se obejde bez porodních bolestí a bude ještě lepší. ()

Lyli

Uf, to je divný! Celý mi to připadá až příliš dramatický, těm soutěžícím asi jde o dost, ale proč se sakra ti 3 hlavní kulibrci tváří, jak kdyby v zadku měli smrkovou větev? No, a paní Peštová je vážně kočka, jenže moderování není její silná stránka. Další ,,skvělý´´ výplod televizní zábavy. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj