Nairren

Trojka byl nejslabší díl. Hlášky akčních hrdinů a narážky na filmy, kde hráli, jsou ta tam. Stallone vypadá vyčerpaně a jako kdyby procházel nějakou vnitřní krizí, na což ale diváci nejsou vůbec zvědaví. Vyvrcholením jeho proměny je odkopnutí staré party a vytvoření party mladistvých, které se ale do filmu vůbec nehodí. Rondu ještě beru - ženskej prvek byl příjemným osvěžením, Emmet by byl dobrej, kdyby dostal víc prostoru, ale zbytek je akorát omladina, která se do konceptu nehodí a ve finální bitvě je měli zabít nebo je do filmu vůbec nedávat. Stalo se tak na úkor Wesleyho Snipese, Jeta Li, Antonia Banderase a Harrisona Forda, kteří kvůli tomu nedostali více prostoru. Další prostor jim sebraly akční scény, kterých je ve filmu docela dost, ale neteče při nich žádná krev, nikdo neumře a když už to vypadá, že jo, tak do děje vždycky vstoupí Sly ex machina (nebo někdo jiný z Expendables) a nebožáka zachrání. Postavy tak stále přibývají a divák si nemůže vytvořit k nikomu sympatie, navíc se díky tomu při akčních scénách vytrácí napětí. Nový postavy jsou největší kontroverzí filmu. Harrison Ford dostal malou roli, při které ve směs pilotuje, ale chybí ten humor založenej na jeho životní roli Hana Sola nebo narážky na to, že pilotuje i v civilu. Wesley Snipes byl naopak příjemnej přírůstek, u něj se narážky na jeho kriminál objevily a navíc je ve formě a akční scény zvládá s přehledem. Jet Li dostal naprosto minimální roli, při které nevyužívá bojovýho umění, u něj tvůrci zklamali. Mel Gibson je jako záporák výbornej. Možná mu tu roli přidělili kvůli jeho společenským faux pas, nicméně proč ne - role záporáků mu neuvěřitelně sednou. Nebyl tak namakanej jako van Damme, ale byl to o to větší mastermind. Někteří záporáci staví svoje charisma na bojových dovednostech, jiní mají pod palcem systém díky křivýmu biznysu. Mel Gibson, jako ten druhý případ, nadchl asi nejvíc. Nejhorší postavou byl Banderas, kterému přidělili roli totálního blbečka, který akorát kecá nesmysly a jeho charisma z Desperada nebo Nájemných zabijáků je úplně ta tam. Prostě měl tento díl na víc. Akční scény jsou předvídatelný a stávají se nudnými, omladinu měli z filmu úplně vynechat a Banderasovi s Fordem přidělit pořádný a seriózní role. ()

mucho3

Pro mně jedno z největších zklamání letošního roku,první díl byl akční pamlsek,dvojka drží ještě krok.Trojka vůbec nevyužívá potenciálu,který v obsazených hercích má......takové all stars bijců už dohromady dá málokdo....Jet Li se ve filmu jen mihne jen jako nějaký čínský statista...Statham,Snipes,Crews,Ortiz,Lundgren,Lutz ...... : hutný materiál z kterého se dalo vytěžit určitě víc,Banderas jako žoldák zrovna nepřesvědčil,Gibson jako hajzl ano. ()

czema

Mě se to líbilo. Když jsem to stahoval, těšil jsem se na další nářez v podobě akčních dědečků. Vyplatilo se. Od začátku do konce jedna akce střídá druhou. Tahle filmová serie je fakt povedená. I když někdo mi tam tak trochu přebývá. :D Ano, je to Banderas. Nevadilo by mi chce hrát klaďase,(kdyby hrál záporáka tak by to bylo snad ještě lepší) ale to že si posléze upravil scénař mě pak trochu nasralo. (Vypadalo to že si myslí,že expendables jsou nějaká komedie.) Mě tam neseděl. Gibson mě tam bavil. Bylo tam s ním jeho charisma a působil jako asi nej záporák z celé serie. Jinak musím říct že expendables celkově jsou jeden z nejlepších akčňáků který se teď natáčej. ()

Rian_witcher

Nepotěšily počáteční akční scény, kdy kompars staticky stál a čekal na pokyn režie kdy a kam mají bezvládně padnout. Nepotěšilo ani cca 5 minut scén s Jet-lim, kdy předvedl jen jednu skvělou hlášku a trochu střílení z kulometu. Tím ale výčet negativ končí a dál už jen bezvadná jízda nejen starých pardálů, ale i mladšího osazenstva filmu. Sympatická Ronda Rousey dodala trochu drsné "ženskosti", Wesley Snipes ve vězení zjevně trávil čas posilováním bicepsů, Harrison Ford sice nedosáhl úspěchu Chucka Norrise z druhých Postradatelných, ale pobavil. Pro mě nejlepší díl z celé troilogie. Hluchá místa mluvených scén z předchozích dílů zde nejsou a hlášky jsou excelentní. Přiznám se, že nemám rád Banderase, ale tady předvedl absolutně nejlepší výkon, co jsem u něho kdy viděl. Styl jeho postavy byl jednoznačně okopírovaný Oslík ze Shreka a neuvěřitelně mu seděl. Závěrečné finále je strhující a tím největším a milým překvapením je Mel Gibson. Od začátku až do konce byl ze všech dílů tím nejdůstojnějším a uvěřitelně zahraným protivníkem celé partě Expendables. ()

hony23

Známé a oblíbené ksichty se evidentně dobře prodávají, takže nám tu začíná vznikat nekonečná sága na téma akční hrdinové před penzí. Ramba, Kurýra, Mstitele a Terminátora tentokrat posílili ještě Demolition man, Desperado a Indiana Jones, takže Šílený Max v roli padoucha je naprosto bez šance. A já se ptám, proč to nejde taky u nás? Proč nenatočíme film, kdy saniťák Jandera přiveze primáři Blažejovi Bohůše Stejskala s cirhózou jater, proč si Otík Rákosník nezaloží s Blaženou Škopkovou Takovou normální rodinku, nebo proč si neprožijí Diskopříběh František Koudelka a Dorota Máchalová??? Ale zpět k Postradatelným. Jednička byla příjemný překvapením, dvojka mírným zklamáním a trojka vcelku potěšila. ()

Hejmy

za mě zatím nej z téhle serie. Film jako takovej nemá cenu hodnotit, kdyby tam hrál kdokoli jinej dám tak 2 hvězdy. Ale tolik akčních důchodců pohromadě, to je prostě bomba. ()

misacvrk

Musím říct, že třetí díl je nejslabší. I tak je to solidní akční trhák, na který se podívám rád kdykoliv a s usměvem. ()

Metzger

Mein Gott , to je zklamání ! Jednička byla parádní old schoolová záležitost , dvojka sice přepálená - ale pořád dobrá , trojka ? Podobně jako v Smrtonosná past: Opět v akci tady byli upozaděni ti na které se všichni těšíme na úkor mladých neznámých tváří , které nikoho nezajímají . Efekty tragédie , závěrečnej souboj Gibson - Stallone slabota , Banderas jako komiksová postavička otravnej - něco jako Jar Jar Binks v SW I , Statham , Arnold , Snipes, Lungren totálně nevyužití ... 3/5 z nostalgie , ale příště už tak štědrej nebudu . ()

hufnagel

No celkovo to bola dosť bieda.Akčňáci nahádzaní spolu na hromadu bez ladu a skladu.Strelnica,ťažká artiléria a nože,ale všetko len pre efekt.A asi to moc nestálo,kedže sa väčšina točila v Rumunsku.Trapné hlášky sa tentoraz míňali účinkom.A otázka je koho ešte dáme do dalšieho dielu,lebo už chýba len Dwayne Johnson a bude vymaľované. ()

MAXIKILLER

Musím říct, že od třetích Postradatelných jsem čekal přece jenom o něco víc. Jasně, Sly je furt těžkej bombarďák, Statham jako Christmas furt stejný komik, ale co mě opravdu naštvalo je, že nováčci nedostali téměř vůbec žádný prostor. Banderas nikdy nebyl můj šálek kávy, ale jeho "Golgo" je opravdu, opravdu skvělý. Všeho všudy se ale ve filmu mihne co by člověk na prstech jedný ruky spočítal. Ford jako náhrada Willise celkem ujde, ale něco tomu furt chybí. Tak aspoň, že ten Gibson jako záporák perlí, a září do všech stran. Tak uvidíme jak se s tím Sly "Barney" Stallone popere ve čtyřce, a jestli se vrátí kvalitou k prvním dvěma dílům. ()

Usir

Oproti Expendables 1 a 2 opravdu slabota. Gibson v roli padoucha super. Banderas mi tam po chvíli byl spíš pro zlost. Malé zapojení do akcí Snipese a Jet Liho. ()

othoson

Obával jsem se, že mi zážitek z řežby zničí ti mladí cápkové, ale nakonec mi tam vůbec nevadili... Navíc mi sedly i ostatní nové postavy (Snipes a hlavně Banderas). Zatím to drží úroveň, takže mi pár dalších dílů vůbec vadit nebude... ()

retrix

Slai, ať se snažím, jak se snažím, 2 hvězdičky za plejádu hvězd si zasloužíš, jinak je to fakt o ničem ()

Etherium

Slabšia než dvojka, ale stále je to ničím nenahraditeľná oldschool akcia založená na akčných hrdinoch a ich hláškach. Mel Gibson ako záporák bol asi najlepší záporák z celej trilógie, Snipes a Banderas vyplnili chýbajúce charaktery v Expendables a najviac pobavila dvojica Arnold a Jet Li, ktorá však dostala minimum priestoru. Ford my prišiel byť asi najmenej vhodný člen posádky, aj keď je to výborný herec, tu mi jeho rola moc nesedela. Koniec koncov je to mierne prepálená super akčná jazda s legendami tohto žánru. ()

232

Já jsem si to užíval stejně jako předchozí díly, nehledal jsem žádné chyby, prostě jsem se jenom nechal unést tou nadupanou akční peckou. Byl to rozhodně nejslabší díl celé serie, ale přesto náramná spokojenost. Co se týče známých nováčků, tak to bylo skvělý, především Banderas. U těch neznámých nováčků, to bylo horší, ale Sylvester, jim tam nedal moc prostoru mluvit ani se ukazovat, tak prakticky neměli moc co zkazit, přesto hledání nováčků byla nejnudnější část filmu. Gibson v roli záporáka byl skvělý, akorát jsem prostě nedokázal jeho postavu nenáviděl, nebo ji považovat za nějak zvláště zápornou. Víc prostoru mohla dostat taky stará parta, ale celkově to byl opět skvělý akční nářez. Slabých 5* ()

wick

Nejhorší díl celé série...Vtip téměř žádný a akční scény jsou zcela bez nápadu. Bezradnost scénáristů bije do očí. Levné rumunské exteriéry, jak z nějakého céčkového filmu Wesley S. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy