Saxos

Konečně se mezi bandu drsňáků dostala alespoň jedna ženská. Filmová premiéra zápasnice Rondy Rousey. ()

Retrostalker

Najviac sklamalo, že 3 diel je už bez gore! Drsný chlapi a pri akcii ani kvapka krvi?! Disney´s Expendable.. Druhá vec ktorá sklamala je ten zbytočný stred filmu, kedy stará parta dostane dlhšieho padáka a Sly zaučuje mladých a pre túto sériu nepotrebných ušiakov. Neviem, ale ja mám rád EX nie kvôly mladým nepodstatným, ale kvôli starým legendárnym! Verím, že hlavne tieto dve sklamania majú za následok slabé hodnotenie fanúšikov po celom svete... Pretože EX vzniklo pre nás "starších" čo sme vyrastali na akčných legendách a milujeme necenzurovanú pravú akciu. EX3 už nieje to čo bývalo... Výkon Mela Gibsona ako modrookého záporáka bol fajn a Antonio Banderas skvelo pobavil, no ten zbytok akoby zdochol. "Get to da choppa!" ()

hippopetr

Vtipna a akcni rezba.. Pokud se vam libily predesle dily, tak o treti pokracovani rozhodne nemuzete prijit.. Tento film ma v sobe vsechno.. Kdyz si chete zavzpominat na akcni hrdiny z mladi nebo hledate film nad kterym se chcete bavit a ne nad nim premyslet.. ()

Jack_F.

Třetí expendables jako by zapomněli na kořeny a chtěli zavítat do 21. století. Ovšem působí to, jako by se se místo roku 2014 chtěli zaseknout někdy na přelomu milénia a to je špatně. Doprdele, vždyť tam bylo i digitální listí! A to nemluvě o tom, že některé digitální efekty byly fakt slabota. Pro mě další smrtelný zářez byl, že lokace navázaly na dvojku...a já se přiznám, že lokace typu Chánov mě opravdu neberou. Krom vtipného Banderase jsem marně vzpomínal na co jsem to vlastně kurva šel....Jo těšil jsem se jako prase na Jeta Liho...abych se v závěru dočkal toho, že z digitálního vrtulníku párkrát něco pokropí...no co na to říct..zklamání. Nejhorší na tom je, že všechny herce na které se člověk těší vidí dohromady tak pět minut. Nešel jsem na partu mě neznámých lofasů, jedné buchty s dementním znamínkem pod okem...ale chtěl jsem vidět starou partu a poctivě vybuchující věci(myslěno SKUTEČNÁ auta, budovy atd.). ()

Sentinel

Sly se snaží, a ačkoliv jsou triky asi nejlepší ze všech 3 filmů, působí ještě více "ateliérově". Bohužel, ani tentokrát žádná sláva, Gibsonův záporák moc netáhne a na zbytek postav jsem si nemohl vzpomenout už hodinu po zhlédnutí filmu. Jako jednohubka se trojka Postradatelných vidět dá, ale doufám, že čtyřky už se nedočkáme a Stallone zkusí něco nového. ()

chinano

Po skvělém, humorném druhém dílu jednoznačně zklamání. Třerí díl hraje v podstatě jen na strunu akce a nostalgie, a to prostě nestačí. A to i přes pár příjemných vtipů (What is this goddamn language?) a skvěle oravného Banderase. ()

MartinReno

Tak teraz som mierne zaskočený.Čítam tu celý čas,jak všetko išlo do hajzlu a jak celá séria tentoraz prdla do hliny.Do kina som išiel ako na porážku,ale kupodivu žiadna velká kritika sa mi z úst nederie.Je to síce o poznanie menej drsoňské,ale starej škole to make-up nerozmazalo a naverbovaná mládež je tam iba na kontrast.Všetci náramne pobavili a nieslo sa to v parádnej odlahčujúcej rovine.Skoro by som dal plný počet,ale tie Bulharské kulisy naozaj rozčulovali.Akčné scény tiež trochu utrpeli na kvalite a doveryhodnosti.Herci to ale všetko daju do spravnej polohy. ()

MiniRecenze

S jistotou můžu říct,že co jsem čekal,to jsem taky dostal.Je docela dost možné,že snímek nebude tak ziskový jak se čekalo,protože se dostal na web dřív ,než do kin, ale kvalitou se nemusí stydět.Choreografie je sice prosříhaná,ale i tak pěkně vypadá.Film má své tempo a jen tak nepoleví.Veteráni metají jednu hlášku za druhou a o akci není nouze.Co bych vytkl,tak obsazení "mládeže",která je zde spíše takovým doplňkem.A když už je řeč o doplňcích,tak mě trochu ve filmu chyběla krev,ale na jednu stranu je tady už tak, dost testosteronu.Fanoušci těchto filmových veteránu budou nadšení a ta mladší část diváckého osazenstva se v tom bude rýpat.Za sebe můžu říct,že mě to : NEZKLAMALO!!! ()

halberdier

Do třetice a dost. Třetí Expendables jsou pořád ještě slušná zábava, ale předchozím dvou dílům se nevyrovnají a už i já - milovník akčňáků 80. a 90. let začínám být nabažený. Jako plus vidím opět v hodně slušných akčních scénách (finále je celkem bombastické), z nových postav určitě potěší skvělý Antonio Banderas, dobrý je i Harrison Ford a Mel Gibson (který si roli záporáka užil). Jako mínus beru mladou krev v Expendables. Je to sice logický krok a příprava písečku pro možné další díly (případně spin-offy), bohužel omladina je absolutně nezajímavá a nevýrazná (jednak díky nevýrazným hercům, tak i díky malému prostoru). Všechno musí opět zachraňovat stará garda. Další mínus vidím i úbytku hůmoru (jimž byla prošpikovaná dvojka a já se díky tomu skvěle bavil). A pak je tu asi největší mínus - na některých hercích je vidět , že už jsou opravdu staří (Sly, Arnold, Harrison) a jejich další působení by mohlo začít být nechtěně směšné. (7/10) ()

metztlimoon

V porovnaní s predošlými asi najslabší diel. Málo humoru a o väčšinu sa staral Gringo Banderas. Čo ma milo prekvapilo, bola Ronda, voči ktorej som mala spočiatku výhrady, ale v skutočnosti tam zapadla viac ako dobre. ()

oSiSko

Bolo to iné, chýbal mi tam humor, samozrejme sa tam našli nejaké podarené hlášky, ale na predošlé diely sa to nechytá. Môj obľúbený Dolph nedostal vôbec priestor, nevadí. Čo sa týka záporáka, Gibson bol skvelý, tam nie je čo vytknúť. Nové postavy tiež zapadli a hlavne Antonio Banderas kraľoval, sršala z neho neskutočná mladosť. Každopádne Expendables je niečo na čo sa vždy teším a ako tu už niekto spomenul, aj keby sedeli za stolom a hláškovali, tak ja sa bavím. Teším sa na ďalší diel. P.S. : záverečný šprint 68 ročného mladíka na helikoptéru, k tomu nemám čo dodať... ()

WAGHiSS

Antonio, je mi vedro. Antonio, je mi zima. Antonio, tyvole! A to je všechno, kamarádi. Přesráno muzejními exponáty bez prostoru, co jim ukradla nijaká omladina, nižší rating, naředěná kaše. Achjo... ()

SelfishMan

Mám takový pocit, že čas na zasloužený důchod asi nakonec přece jenom nadešel už po naprosto geniální 2 a pánové se měli rozloučit raději na vrcholu, než si prznit výbornou reputaci podobnou slátaninou. Proč proboha opouštět to co dělalo tuto sérii výjimečnou a vrhnout se do aktuálního akčního průměru, kde se už jen tak mihnou staré známé vrásčité ksichty (někteří teda už asi našli i kouzlo botoxu a liftingu) ale na můj vkus až nadmíru hodně času dostane dopřáno nechtěná nesympatická omladina. Může mi někdo vysvětlit tu nutnost zařadit do týmu ženskou (která pak nutně musí působit jako lesba)? Tou okatou snahou přiblížit se co největší skupině diváků pak tvůrci (nejen u Expendables) působí hodně směšně. Jojo, Mexičan tam taky chyběl. Už tam snad nemají jenom indiána, takže se těšme na 4, třeba přijde i Vinnetou. Na druhou stranu abych jenom neremcal a něčím odůvodnil ty 3*, tak musím ocenit postavu a zařazení Snipese, Forda a hlavně Gibsona. Pánové si svůj part odehráli dobře a hlavně Gibson si to hodně užil. Škoda jen, že závěrečná bitka nedosahovala kvalit souboje Sly vs. JCVD v přechozím díle a pánové ji smázli hodně rychle. Když už jsem u nových tváří, tak Banderasova postava působí až na hranici (většinou lehce za ní) trapnosti a takový styl humoru se mi k Expendables moc nehodí. Závěrem bych ještě ocenil akční nálož v posledních cca 20 minutách. Celkově byla ale 3 hrozným zklamáním, vzhledem k tomu, že jsem se na ni snad rok a půl těšil (namlsaný po předchozím díle) jak děcko na Vánoce a následně si ještě zarytě odmítal připustit negativní recenze s tím, že naděje umírá poslední a že zdejší fundované publikum prostě jen podstřelilo hodnocení a nedokáže dostatečně ocenit její kvality. Bohužel kritiky měly pravdu (hodnocení je adekvátní) a já se vzhledem k zakončení tohoto dílu a vyhlídce na nový casting děsím toho, kam ještě 4 muže tuto sérii posunout a raději si půjdu z nostalgie pustit 2, abych si trochu zpravil chuť. ()

pan_ponozka

malé spoilery Rozhodně nejslabší díl. Skoro to vypadá, že to DVD před premiérou "uniklo" úmyslně, aby to tvůrci měli rychleji za sebou. Nuda a šeď. Verbování nováčků je nudné a zdlouhavé (a hlavně zbytečné), jejich plány legrační a při jejich závěrečné scéně v baru jsem se styděl. Rating pg-13 zmrzačil každý pokus o alespoň vizuálně zajímavou podívanou, takže znovu nuda a šeď. Jediným hodnocení hodným záběrem se pak stal Slyův pohled, když se vracel z neúspěšné mise. Ano, tam jsem čekal zvrat k lepšímu. Stal se bohužel pravý opak v podobě volby nováčků. Cože? v EXP4 má hrát Dudikoff? Tak na tohoto Ninju se teším!! ()

Popinodan

Ani trojka nezklamala. Akčňák nybitý těmi nejlepšími herci 80 let. A dobrý výběr záporáka. Mel byl skvělý! U filmu není čas se ani vteřinu nudit. ()

Silblade

Přidám taky do mlejnku. Postradatelní s pořadovým číslem 3 nedosahují kvalit prvního a bohužel ani druhého dílu, o kterém jsem si tehdy myslel, že nebyl nic moc. Byl jsem naivní. V prvním díle byly všechny postavy perfektně prokleslené, tedy na to, že to byl (ne)obyčejnej akčňák. Dokonce bych mohl špitnout něco o tom, že to mělo nějaký příběh. Nic složitého, lajna přímá jak dálnice, ale jistou zvědavost to v divácích vzbudilo. Akční scény byly dokonalý, celkem přehledný, spousta dobrých momentů vám v hlavě zůstala. Ve dvojce mluvit o příběhu je jako říct, že v Krakonošovi nechyběla erotika. Tam šlo jen o zabití Dartha Villaina, o obyčejnou pomstu, která se táhla napříč celým filmem a vyvrcholila krátkým, ale ne nepovedeným final fightem. Van Damme ale nebyl prokleslený vůbec, byl to týpek, co se jednou z lesů vynořil jako divoženka, pak dlouho nic a pak byl mrtvej. To ve trojce o Stonebanksovi říct nemohu... dalo se mu více prostoru než jeho záporňáckému předchůdci. Ovšem, Mel Gibson nepatří mezi akční legendy 80. let, tudíž jakákoliv konfrontace typu Alien vs Predator se nekoná, je to spíš Alien vs Forrest Gump. Ale svoji zápornou postabu Gibson zahrál dobře, o tom žádná. Poslední fight byl ještě kratší a odbytější než ve dvojce, tss. Tu bandu mladejch, nesympatickejch a frajírkovskejch pulců snad ani není nutné komentovat, to bylo vyloženě šlápnutí do h***a. Kvůli nim pak byly upozaděni i ostatní veteráni, kteří měli kromě Banderase jakousi rozšířenou cameo roli. Velice mě zklamalo, že Snipes, který začal velice dobře (a vůbec začátek začal nadějně, z jeho pohybů i stylu boje vyloženě čpěl bývalý lovec upírů Blade) se najednou ztratil a nebyl po celý film pořádně vidět. Couture, Statham, Lundgren, Schwarzík, Li, ti všichni hráli křoví, což je plivnutí do obličeje nadšenému fandovi. Kdosi tady podotknul, že brutálnost jedničky úplně vymizela, žádná krev, zlomený vazy... ten dotyčnej měl pravdu, uvědomil jsem si to až zpětně teď. Co se povedlo, byly hlášky, ne fakt, někomu mohou připadat stupidní, ale výměna mezi Stathamem a Snipesem: "To tetování je pravý?" "Ne, maluju si ho fixou tři hodiny každý den," mě posadili na zadek, tenhle ironickej humor do akčňáren prostě patří. Banderas v roli ukecané Kelišky byl vynikající, pobavil mě i celé obecenstvo. Co se týče Forda jakožto náhrady za Willise, nejsem přesvědčen ani z poloviny. Sice je Willis nehorázný asshole, co požadoval za svoji roli, ale do Expendables prostě patří, Ford mi sem nepasuje... vrchni pilot Millenium Falcon by měl zůstat u likvidace Impéria než likvidace po zuby ozbrojené armády Stonebankse. Takže konečný verdikt? Bylo to slaboučký, ale ne úplně zavrženíhodný. Pobavil jsem se, ale i v lecčems zklamal, hlavně a především v upozadění starejch mazáků, kromě Slye samotného. Obávám se však, co nadělí budoucí čtyřka. Akční vysloužilí hrdinové už jaksi dochází, stejně jako síly Expendables. Nerad to říkám, ale možná že už je na čase to rozpustit.:( ()

stanyko odpad!

Pekelna nuda, prestarnuty (Stallone, Snipes, neskutocne stary Ford) a lenivy herci (jediny kto ako tak exceloval bol Gibson). 2x som to pozeral a 2x som pri tom nudnom filme zaspal. Pribeh je roztahany ako gate, casto sa tam nic nedeje a divak len sleduje rozhovory - trapne pokusy o herecke vykony. Chybal tam aj prvok humoru. Pre mna velke sklamanie. ()

till85

Tentokrát se výlet mezi legendy let 80. povedl o poznání méně než u předchozích dílů. Mezi novými postavami byl podle mého nej Antonio Banderas. Jeho nástup byl opravdu ve velkém stylu. Mel Gibson jako záporák také potěšil. Co potěšilo méně byla absence gore efektů a příběh, který mi připadal jako okopírovaná dvojka s několika málo úpravami. Takže zatím pouze za tři. ()

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy