poster

Můj život beze mne

 • Kanada

  My Life Without Me

 • Španělsko

  Mi vida sin mí

  (Španělsko)
 • slovenský

  Môj život bezo mňa

Romantický / Drama

Kanada / Španělsko, 2003, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Květula
  *****

  Tak tenhle film mě úplně rozsekal. Hned po tom, co jsem ho viděla, jsem si vzala papír a napsala seznam věcí, které bych chtěla stihnout, kdyby mi zbývaly dva měsíce života... Myslim, že už nikdy nenajdu odvahu a sílu podívat se na Můj život beze mne znovu, ale těch 5* si zaslouží.(31.10.2006)

 • dobytek
  ****

  Smrtelná nemoc je takový oblíbený filmový téma. Většinou se jedná o různý hry na city a ždímačky na slzy. Tady je ten přístup úplně jinej. Hlavní postava svou nemoc nějak neřeší a všem řekne, že jí je akorát občas trochu blbě, protože má chudokrevnost. Takže žádný potoky slz a kulervoucí dojáky se nekonaj. Je to takovej malej, obyčejnej film ze života, ve kterym zazní občas nějaká zajímavá myšlenka. Zároveň je to ale taky trochu nuda. Viděl jsem to na ty 3 hvězdy, ale úplnej závěr s písničkou Alpha - Sometime later mě nakonec přesvědčil, že bych se na to moh někdy podívat znovu. A když už si u nějakýho filmu řeknu, že bych se moh na něj podívat i víckrát, tak dávám obvykle 4 hvězdy...(9.10.2014)

 • Jordan
  *****

  veľmi dojemný a citlivý film, ktoré dokázalo na viacerých miestach rozplakať aj také necitlivé hovädo ako som ja. Príbehy ako ten od susedky Ann, narodeninový od Anninej matky, návšteva otca a podobné veci skrátka nemôžu človeka rozcítiť. Trintignat ako doktor bol skvelý, Ruffalo tiež vynikajúci no najviac ma potešil pre mňa osobne majster vedľajších rolí Molina ako otec . . . nádherný film(29.1.2007)

 • T2

  Rozpočet €2miliónyTržby USA $400,948Tržby Celosvetovo $9,726,954(14.12.2009)

 • Laputa
  **

  Než umřu : podvést manžela... Co to má být ? Ukázka lidské nechutnosti i těsně před smrtí ?(14.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace