the_weaver

Umelohmotná rodinná vianočná romantická veselohra.↵  Takéto filmy celkom môžem, ale tento film a príbehy postáv v ňom ma minuli akoby boli z úplne inej, vyfabrikovanej reality. A pritom zas tak moc neboli, teda až na Emmu s policajtom. Problém bol teda asi v tom, že sa moc rozoberali nezaujímavé témy (za čo kúpiť deťom na Vianoce bicykel?, ako nevychádzame s partnerom, atď), vyskytlo sa minimum humoru, aj to primitívneho. No a na to bol zrazu hrubou silou nasadený happyend, pri ktorom sa roky odcudzení ľudia objímali a bozkávali a skončilo to skupinovým tancom všetkých zúčastnených (okrem pána s mŕtvicou a psa).↵  Pritom príbehy Eleanor s vojakom Joeom a Buckyho s čašníčkou Ruby ma celkom zaujali, ale samé na celovečerný film nestačili. ()

mansonn

Nenazval by som to komediou ale skor realistickym filmom, rodinnym s nadychom romantiky. Ak sa niekto vyziva v dialogoch a zvlastnych reakciach tak si uzije tento film ako ja , casto som prskal od smiechu :-) Zaver mal hlbku ktora sa mu neda odopriet ()

camomilla

Velka skoda, kdyz prijemny (i kdyz trosku upovidany) film kazi dojem, ze divak je uplny blbec. Vypravec popisuje do detailu to, co vsichni vidime a konec je tak natahovany, aby nas ujistil, ze opravdu vse dobre dopadlo. Nekdy je lepsi nechat divaka si par veci domyslet.. Slabe 3* ()

dudel3333

Línia Wilde-Lacy uplne top,človek začne veriť v skutočnú filmovú lásku ,lebo títo dvaja ju hraju ako naozaj.Film celkom v poho,Hollywoodska Vianočná klasika ()

Zeuke odpad!

Boze muj to je ale strasna konina!! Prehlidka tragickych zivotu lidi zijicich v depresi aniz by se jim v zivote prihodilo neco zleho...ale chapu,uspesnejsi sestra to je duvod k tomu jit si to hodit,jeste ze byly ty vanoce a vsechno to skoncilo hapyendem. ()

Mark1983

Nezaujalo mě to, fakt ani trochu. Čekal jsem přinejlepším alespoň úsměvnou průměrnou komedii, ale ani jsem se při sledování tohoto snímku neusmál, natož zasmál. To už vůbec ne. Tedy já ani trochu nechápu, proč se takové filmy skoro bez příběhu vůbec točí. Vždyť je to úplná škoda filmového materiálu, jenž by se daly výhodněji investovat do mnohem lepšího filmu, než je tenhle. A ta hvězdička, co jsem dal? Ta je za to, že jsem vydržel nudit se až do konce. ()

KapitanKuraz

Úmorne pomalý, nevtipný film s parádnym obsadením, možno mať na dačo také náladu, čo sa teda často nestáva tak to ledva, ledva s prižmúrením okom ohodnotím za tri, ale to by som musel dosť piť, lebo už deve sú moc. Bože ako sa toto strašne vlieklo, ak by som mal posledných stosedem minút života, tak pri tomto by to bolo ako rok, no v dvoch tretinách by som chcel umrieť a radšej to vypol a užil si posledné dve minúty a dvadsať sekúnd napríklad špáraním v nose. Ale zas malo to svetlé chvíľky a dobrú hudbu. ()

Pythonator

Rozkošná oddechová romantika, která by nemusela být ani vánoční a fungovala by stejně. Olivia Wilde je božská a její úsměv utáhne sebevětší kravinu, takže není co řešit. ()

NikiVai

Taková průměrná vánoční jakože komedie, přičemž nemohu říci, že bych se nějak řehtala. Nejvíc mě to bavilo, až když se rodina sešla u jednoho stolu. ()

1ava1 odpad!

Nic vtipne, nezaujimave nudne dialogy, vykopavkovi herci, otrasny film, v polke sme museli vsetci traja :-D z kina odist a ludia, co chvalia tento brak asi len chcu nech aj ostatni minu svoj cas a peniaze na totalny odpad ()

udivena

Já si šla oddychnout na komedii a odcházela jsem naprosto rozsekaná a ubulená. Ten film na mě tedy jako komedie nepůsobil, pro mne to byl víc jak pravdivý obraz mojí rodiny a vztahů v ní. Velice blízká mi byla postava matky-babičky, která se strašně snažila udělat všem krásný Vánoce....nějak nevím, co říct, honí se mi v hlavě moc myšlenek. Film má ale svou hloubu a kouzlo a samozřejmě i to vánoční ()

Joral odpad!

Aby sa Diane Keaton začala objavovať v každom druhom holyvudskom filme, musela sa z nej stať politicky-multikulturne-a inak korektna škatula. Tym u mňa ako herečka úplne zhasla a tým odpadom v čom odvtedy hráva tiež. Zabíjať čas mienim radšej pri francúzskych a českých komédiách (tým som nemala na mysli politikov oboch krajín). ()

studentice

Cekala jsem odpocinkovy film plny vanocni atmosfery. Misto toho jsem dostala depresivni film o lidech, kteri jsou nestastni o vanocich. Kdybych nebyla na filmu v kine, tak po dvaceti minutach vypinam. Takhle jsem to vydrzela a v posledni dvacetiminutovce jsem se konecne dockala vanocniho klise:). V kine bylo pri sledovani hrobove ticho-troufam si tvrdit, ze vetsina cekala taky neco jineho a jen nevericne koukala:). Dostalo me reseni politickeho presvedceni:). ()

cenitel

Komedie nabitá parádním hereckým obsazením, ale že bych z toho filmu nějak "3x skákal do stropu" se říci nedá. Ano trocha ta romantiky, která s Vánocemi souvisí- to bylo v pořádku. Sem tam nějaká vtipná scéna byla, ale nesmál jsem se tolik jak jsem si myslel. Trailer umí dělat své. Děj byl celkem předvídatelný, což je škoda. Vypráví nám to jednotlivé příběhy lidí jedné rodiny, které se mají sejít na Štědrý večer. Tam aspoň přišlo překvapení- výpadek elektřiny a převoz dědy do nemocnice. Celý film zachraňovala skvělá Diane Keaton a pohledná Olivia Wilde. Snímek musím zařadit mezi průměrné americké komedie, kterých je habaděj. Mé hodnocení 70% ()

Opeth

Úplně v pohodě zkouknutelnej film. Hodnocení by bylo vyšší, kdyby závěrečná půlhodina byla nápaditější, vtipnější nebo co. Příjemná záležitost. ()

Iceman7Svk

Človek si niekedy potrebuje pozrieť takýto film. Kde sa stretnú úplné dvaja cudzí ludia, kde pri každodenných hádkach príde šťastný koniec ... kde netreba čakať na žiaden zvrat lebo v kútiku srdca každý vie ako ten film skončí no presto si ho pozrie... Osobne takéto filmy mám rád. Veľké plus Olivia Wilde, Amanda Seyfried, John Goodman. ()

JerryPilsen

Zajímavě pojaté jednotlivými příběhy,které se vzájemně proplétají a spojují,aby se nakonec sešly.Škoda jen slabších momentů v dramatické linii,hlášky docela fungovaly. ()