tiwanaku

Škoda toho závěru, jež to žel sráží (za to ta minus hvězdička), zbytek filmu je skvělá vetřelcovitá zábava! ()

space weaver

Lituju peněz za lístek do kina, na tuhle zhovadilou hloupost. Tak jak se chovají postavy filmu Life, by se nechovali ani chovanci ústavu pro choromyslné. Strašná blbost! ()

Loosser

Zklamani. Mohlo to byt cele fajn, zabavne a hezky hnusne, ale..nebylo. Ne, ze bych se pri nekterych scenach nebal, ale preci jen monstrum ma byt hnusne uz na pohled..holt Vetrelec byl prvni a original..me rozhodne kalamarovy Einstein, co vsechno, co vse vi, zna a vydrzi, do kolen nedostal..a podobne zavery mely snad vsechny horory v 80.letech, takze palec dolu..nevim, zda me vic nastval vic film samotny, nebo to, ze film hodnotim podobne negativne jak mistni hororove tele Psychor ()

JerryPilsen

Variace na vetřelce s myšlenkou a pointou.Evoluce představená ve své drsné podstatě.Jinak svěle zvládnutá žánrovka s dobrými herci. ()

stuj

Nenáročná podívaná, kdy posádka ISS bojuje s nepřátelským mimozemským organismem. Jednoduché, ale mě to celkem bavilo. ()

Lazy87

Lehce mě sralo, že tam nebylo nic nového. Teda jo, byl tam jeden superchytrý, supersilný a nevímcoještě slizký zmrd. Jinak ten konec byl tak trochu smutně vtipný. ()

panfilmu

Tak od tohodle snimku jsem nic necekal. Proste zas film ve vesmiru kde je ee emzak. A vsechny zabije. Ale Kupodivu jsem se u toho vubec nenudil. Je teda pravda ze dej byl trochu predvidatelny, ale bylo to dobry Melo to spad a dobrej napad. A i kdyz jsem vedel pul hodiny dopredu jak to dopadne, tak jsem si ten konec Hodne vychutnal. Doufam ze jestli bude dvojka, tak bude stejne kvalitni CALLVIN by si dvojku zaslouzil A dokazu si i predstavit jak vyskoli PREDATORA s VETRELCEM. a ukaze jim, kdo je v zemi zdejsi, parchant nejzakernejsi. ()

jarmar odpad!

Tak hlavně že zachytili kosmickou kabinu která se odchýlila od plánované trasy. Proboha to jsou kraviny. Dál jsem to jen proklikal, občas poslechl nějaký duchaplný rozhovor jako okopírovaný z jiných podobně kvalitních filmů, podíval se na podivuhodné zvířátko a šel spát. Zmátlo mě zdejší hodnocení a komentáře. Uvěřil jsem, že by to mohlo za něco stát. Bohužel, pro mě je to odpad. ()

dr.Queen

Konečně po dlouhé době scifi,které má hlavu a patu.Lepší jak poslední Vetřelec,kterého abych pochopil,bych musel mít asi tři vysoké školy.Od začátku do konce jste v napětí,výborná depresivní hudba,skvělí herci. ()

Rorschach_SK

"Dobrou pokojíčku. Dobrou Měšíčku. Dobrou kravičce, co skáče po travičce. Dobou noc lampičko. Dobrou Kalvínčku, vraždíci posádičku." Že sme tento koncept už sto krát videli? Koho to trápi, keď je to natočené s nápadom, má to spád, sympatického marťana, "reálne" prostredie a čakano-nečakaný záver. A navyše Deadpoolova scéna bola na zožratie. ()

doMchek

Nudná a klišová varianta veľakrát videného, ešte aj tej chutnej chobotničke z tretieho nebeského patra museli privizážovať votrelecký kukuč, stále o tých istých posádkových stereotypoch, idem opraviť kábel, nechoď, idem ja, nie idem ja (nech aj ten posledný zúfalec, čo práve objavil kino vie, že tam otrčím kopítka (čítaj obetujem sa v prospech tímu)....Tak mimochodom, chcel by som sa dožiť filmu z holého údu, kde sa mimo-zemšťan počínajú úrovňou inteligenciu článkonožca nepremení na stroj na zabíjanie úbohých ľudí (čítaj američanov), a kde americký astronaut (a nie len astronaut) v podobnej (umelo nasimulovanej) problémovej situácii nebude chcieť zachrániť svet a ľudstvo... Ale hej, bolo to večerníčkovo kúl v deväťdesiatych rokoch, keď brjúz behal s vŕtačkou po asteroidoch, dnes, aj vo svetle amerických počinov v globálnej sfére, je to veľmi výpovedný výraz o neustálom videní nepriateľa vo všetkom (NEAMERICKOM) a dokonalá karikatúra tej notorickej americkej bezbrehej arogancie a doseba zahľadenosti. ()

Ilikefilms

Nanadchne ani neurazí. Má to spád, marťan je povedený vzhledově a charakterově (takový malý zabijáček). A jako vždy a všude zklamání nad inteligencí posádky. Je to prosím pěkně výkvět inteligence lidstva, do kosmu se neposílá jen tak někdo, tak proč přemýšlí (ne vždy, ale často) jak úplný jelimani - ups, teď jsem si tak nějak nevědomky spálil veškerý palivo a ještě jsem navedl stanici na pád do atmosféry apod !!! ()

PF 2017

PF 2017