poster

Mělčiny

 • USA

  The Shallows

 • Slovensko

  Smrtiaci príliv

Drama / Thriller / Horor

USA, 2016, 87 min

Scénář:

Anthony Jaswinski

Producenti:

Lynn Harris, Matti Leshem

Střih:

Joel Negron

Scénografie:

Hugh Bateup

Kostýmy:

Kym Barrett
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hild
  ***

  Bavila jsem se. Člověk to samozřejmě musí brát s velkou rezervou, ostatně když už se rozhodnete jít do kina na film o tom, jak krásná blondýna bojuje v moři se žralokem, asi těžko můžete čekat něco jiného než béčko. Kdyby ale všechna béčka vypadala tak jako Mělčiny... Režisér skvěle pracuje s tajemnem mořského dna a napětím. Blake Lively se snaží a jsem si naprosto jistá, že teď nebude mít nouzi o filmové role. Škoda toho závěru, který už je až moooc hloupoučký a totálně zbytečný, vůbec se nemuselo tak tlačit na pilu a výsledek by byl silnější. Mělčiny každopádně pro mě představují to, čemu se říká "zábavná blbina" a když na film někdy narazím v TV, vím, že kanál nepřepnu.(16.8.2016)

 • Cervenak
  ***

  Predstavujem si tú producentskú poradu na začiatku vývoja projektu. "Počujte... vieme vymyslieť film, v ktorom bude Blake Lively celý čas v plavkách? Najlepšie mokrá. V nejakom peknom exotickom prostredí..." - "Ja by som mal nápad..."(13.11.2016)

 • Spiker01
  ****

  Svižně natočené komorní drama z jednoho malého subžánru s velice vnadnou Blake Lively. Nejedná se o žádné terno, ovšem v rámci možností se povedlo natočit poměrně napínavou jednohubku s nádherným zálivem a až na výjimky realistického predátora...7/10...[10.8.2016_Čsfd projekce_Cinestar Anděl](10.8.2016)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Nemístný hype šel kolem toho filmu. Jedná se o do pěkného kabátku oblečené prachsprosté stupidní béčko, které v kinoteátrech nemělo co pohledávat a za které kdybych vyhodil peníze, tak bych zle litoval. Takhle jsem to v klidu doma přežil bez úhony, takže sem nějaký ten upocený průměr lusknu, ale s touto letošní žraločí peckou se Shallows rovnat nemůžou a působí vedle ní jako pózerskej šunt, kterej zmizí pozítřku v propadlišti natural hororových dějin. 55%(10.9.2016)

 • EdaS
  ****

  Koncept prsatá blondýna versus žralok prostě nemohl zklamat.(10.8.2016)

 • - Původně měl film režírovat Louis Leterrier, ale projekt opustil kvůli rozdílným názorům se studiem a snížení rozpočtu. (Spidey3)

 • - Co se pohlaví žraloka týká, tak má jít podle tvůrců o samici, jelikož u bílého žraloka jsou samice viditelně mohutnější než samci. (Stanislaus)

 • - Původní originální název filmu byl In the Deep. (Stanislaus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace