Nováci

Rodinný / Komedie
Česko, (1995–1996), 52 h 25 min (Minutáž: 22–30 min)

Pavel Zedníček, Ota Jirák, Jana Paulová, Jitka Ježková, Jitka Schneiderová, Jan Čenský, Filip Rajmont, Adéla Gondíková, Jana Janěková, Viktor Maurer, Dalibor Gondík, Michal Jagelka, Jiří Pomeje (více)

Série(2) / Epizody(124)

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. (TV Nova)

Kryton

Nějaký vtip by tam byl, ale mě to připadalo jako kopírka ženatých se závazky. Jenže tomu chybí humor a snaha hrát od všech. ()

blackrain

Nevím, tak možná za ten pokus. TV Nova se snažila zapůsobit na své diváky. Chtěla vytvořit něco nového a originálního. Kdybych dala odpad, tak Nováky hodím do jednoho pytle s Policajty z předměstí a to se mi rozhodně nechce. ()

rakovnik odpad!

Seriál nastavil "kvalitu" pořadů první soukromé televize u nás na dlouho dobu. Ani velká jména tvůrců nejsou zárukou zábavy, bohužel ještě dlouhou dobu se novácká produkce až na výjimky nepoučila z prvních nezdarů kopírování formátů západních televizí. ()

C0r0ner

Ta jedna neúplná hvězdička je za to, že to byl první pokus o stvoření českého sitcomu. Vyvedlo se to podle očekávání, byla to naprostá katastrofa. Vtipné na tom bylo tak možná dementní vystupování všech aktérů, kteří se viditelně chtěli přiblížit něčemu jako Krok za krokem a podobně. 10% ()

Šimpy

Český sitco v novácké produkci a proč ne, říkám já. Koukal jsem na to, celkem se i bavil, Ota Jirák perfektní, některé zápletky nosné, od nástupu Zedníčka to však šlo do háje čenskýho ;-) ()

tomeek odpad!

Měl jsem osm a toto byl asi můj první zážitek z tv Nova. Bylo to hrozné. Pamatuju si akorát ty jejich velké schody. ()

Decker odpad!

Tak na tento skvost rane vlny sitcomove splaskove produkce tv noha si dobre vzpominam. Jeste dnes mam totiz husi kuzi a tik v oku. ()