Nováci

Rodinný / Komedie
Česko, (1995–1996), 52 h 25 min (Minutáž: 22–30 min)

Pavel Zedníček, Ota Jirák, Jana Paulová, Jitka Ježková, Jitka Schneiderová, Jan Čenský, Filip Rajmont, Adéla Gondíková, Jana Janěková, Viktor Maurer, Dalibor Gondík, Michal Jagelka, Jiří Pomeje (více)

Série(2) / Epizody(124)

Ota Jirák vás vítá v kruhu rodinném, kde vládne pohoda jako řemen. (TV Nova)

Movie Gourmet odpad!

Jeden z nejhorších seriálů z produkce a tvorby TV NOVA (spíš TV HOVNA). Strašný, přestrašný. To bolelo. Výstižný komentář od Galadriel: "Standardní kvalita pořadu z produkce TV Nova." Verdikt: odpad! a 0 %. ()

spiritus

Tohle je velmi nepovedený sitcom, který nebavil ani tenkrát a dnes už vůbec ne. Pouze jako studijní materiál, jak nemá seriál vypadat, by se to dalo brát... ()

mira007

Bez jediného vtipného vtipu se dá komediální seriál točit opravdu jen na Nově. Kdo se aspoň jednou zasmál , ať požaduje jako výhru psa Nováka. ()

Snake.Charmer odpad!

V roce 2012 možná ještě odpornější, než v roce 1995. Reprízovat takovouhle obludnost mohlo napadnout jenom totálního lobotoma. ()

#47 odpad!

Tak tohle byl velice špatný pokus o první český sitcom, divím se že to Nova zase začala opakovat... ()

gombarix odpad!

První řadu jsem celkem sledoval a byla to velká bída, jakýkoli byť nadějný náznak podařeného gagu se vždycky nějakým záhadným způsobem podařilo naprosto zabít. Rozvláčné, nudné, o ničem. ()

Besyn

Jednu hvězdu jenom proto,že existujou ještě Nováci 2 (odpad ).A víte,že Vláďa Železný řekl,že Nováci byli velmi dobří ? ()