Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

moviesfan

Pár dílů fajn, ale ta nesmrtelnost a nezranitelnost Chucka je až odpuzující. Jinak se na to dívat šlo. Hodnocení: 45% ()

JohnCZ

Seriálová klasika, kterou jsem měl ve své době docela rád. Na druhou stranu i tehdy jsem si byl vědom, že ten seriál je dost špatný a jednotlivé epizody na jedno brdo. Našlo by se ale několik perel, kdy Walker ztroskotá v divočině a některé westernové jednohubky (ale opravdu jen některé, některé byly zase strašně špatné výplňovky). Ve výsledku jsem si trojici Walkera, Trivetta a Alex + barmana CDho oblíbil. Naopak novou dvojku jsem moc rád neměl a přišli mi tam jakoby navíc. Ve výsledku mám na Walkera vzpomínky dobré, ale v dnešní době už seriál pochopitelně neobstojí. ()

Marek1991 odpad!

Už viem prečo Chuck Norris má takú povesť a ľudia si z neho robia srandu, toto je jeden z dôvodov. Nezabudnuteľné: "In the eyes of a ranger..." ďalšia nesledovateľná zlátanina o hrdinovi z amerického sna, ďalší dôvod, prečo som niekedy poobede, keď som prišiel zo školy, nemohol sledovať naše televízie, ktoré to dávali. Nech si to sledujú tí, čo si dokážu predbehnúť vlastný tieň, tí v tom možno nájdu skrytý zmysel a skryté pozitíva, ja ich nenachádzam. ()

liquido26

Chuck Norris alias Kordel Walker nejodvážnější, nejsilnější, nejchytřejší, nejférovější, nejčestnější a nejspravedlnější člověk, jaký kdy chodil po povrchu zemském. Tento Superman, Sherlock Holmes a Mirek Dušín v jedné osobě exceluje v seriálu o texaském rangerovi, který všechny problémy řeší kopem z otočky. Koukal jsem na to někdy ve čtrnácti a tenkrát mě to dost bavilo, takže z nostalgie dávám tři hvězdičky. ()

Ajinka126

Co na to říct. I když je to jeden z nejtrapnějších seriálů, tak má svou historii a vydobyl si své místo "na výsluní". Chuck Norris podle mě není herec, ale je něco jako model.. dělá jen to, co se mu řekne. Ale i tak mu je třeba vzdát díky, protože je to asi jeden z nejznámějších herců a "tvůrců" vtipů.. takže 1 za Chucka a 1 za Walkera ()

F.man

Stupidní a filmařsky velice nepovedený seriál s kick-ass-rádoby-cool Chuckem Noriisem. Chuck je tady ultimátní mlátička, která ve všech 203 epizodách nedostane snad ani jednou pořádně na zadek a naopak, při lámání rukou ješté vždy stíhá házet jakože moc drsný hlášky. Což o to že má pořád stejný výraz - kdyby se mě bál bubák i tma najednou, tak mi je taky všechno u prdele... Jsem Walker a v Dallasu vládnu já! ()

kleopetra

Nic v té době lepšího nebylo... Hvězdička za znělku, druhá za to, že se Walker oženil, třetí za kopy, čtvrtá za kovbojské klobouky:-D. Mínus jedna za moralizování , mínus druhá za supermanizování... No dobře, to bych těch hvězdiček musela odečíst více... No to je jedno... Stejně jsem se dívala, tak nebudu pokrytec :-D ()

EastWicka

Po dlouhé době jsem shlédla epizodku - a nebudu zastírat, že s jistým perverzním potěšením. Vlastně jsem si to užila a s trochou nostalgie si vzpomněla, jak jsme tohle dílko doba sledovávali za mých dětských let. Je to prkenný, děj hraničí s demenc a zápletky i postavy tupé a naivní. Ale nemůžu si pomoct, ten chlap s koňským úsměvem na mě má uklidňující účinek. Hvězdu si prostě zaslouží. A co jednu...hned dvě. ()

Desiree odpad!

Jeden kopanec, sesnímaný více kamerami, následně sestříhán a promítnut, takže to vypadá jako by si Chuck svého typického bezcharakterního protivníka opravdu pořádně proklepl. Fakt dobrý, rejžo, to se ti povedlo. Vono to totiž vypadá, jako že nám chudák Chuck trochu slábne, že už si ani nedokáže pořádně dupnout, a proto šetříš jeho chátrající svalstvo. A Chucku, že ty jsi zapoměl na svůj Total-gym, který se tak hravě vešel tenkrát pod postel ?!? ()

Francik

Pro cinefila jednou za čas výborný zážitek. Jeden případ z mnoha: Na údery, kopy a ostatní úhozy se používají jen dva zvuky!!! ()

Pontius

Kdybych přišel po práci domu a k jakékoliv činnosti si pustil TV a nebyl v ní Walker, něco by mi prostě chybělo. Na jeho hodnocení sice neexistuje tak bídná známka, tak to berme z pohledu, že nás prostě baví. Jaký seriál je tak brutálně směšný? Nevím o lepším. ()

Krissty

Tento seriál mě nikdy nebavil a rozhodně bych si ho sama od sebe v televizi nepustila.. Ale Chuck Norris je prostě legenda, tak aspoň něco :)) ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu