Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

Geralt66

Chuck Norris už je dávno mrtvý, jenže Smrtka se mu to bojí sdělit :-) ne ale vážně, aby člověk pochopil mraky podobných vtipů, musí kouknout na tento seriál. Norris je legenda a jeho objevení se v Postradatelných č. 2 mě dostalo do kolen. Od skvělého soupeře pro Bruce Leeho po legendu nevtipných vtipů. On je asi ten poslední, koho to rmoutí. A tak si sedne do Nonstop baru a chlastá až do zavíračky. ()

Cecko

Kdybych to měl hodnotit objektivně, tak je to dopad. Jenže s odstupem let, mi to připadá jako dobrá oddechovka k obědu. Nenáročná na děj a vždycky to dobře dopadne. Co by kdo čekal...určitě vás potěší vždy perfektní výběr hlavního padoucha a že někteří zahráli opravdu zbytečně lépe, než by tomuto seriálu stačilo. Vždy jednoduchá a nekomplikovaná zápletka. Prakticky ve všech dílech se dostáváme do bodu závěrečné kopačky, kdy se Walker statečně prokopává ku hlavnímu gaunerovi a na Trivetta zbydou ti okolo, no a končí to šťastně - trojtou kopačkou do břicha, do tlamy, znovu do břicha (echt zabijáci tento postup snesou několikrát) a pádem do náhodně připravených krabic či na matraci. Ještě zjistíte, že v USA a hlavně v Texasu nežijí vůbec žádní rasisti a víra v boha zvedá mrtvé. A když to dočtete až sem, tak vás na seriálu Walker, Texas Ranger nepřekvapí vůbec nic :-) ()

Dzejar odpad!

Neohrožený zrzavý žabák Chuck mě vždycky dostane . . . Jeho nejlepší akční scéna je na you tube pod názvem Waltr Ridic ()

Kolter

Jediná věc,co mi na tom vadí je ,že při soubojích si vždy nasekají tak 50 úderů a na obličeji není ani škrábnutí. ()

imfine

Po dlouhém rozmýšlení mu ty tři hvězdy přece jen dám, přeci jen jsem v mládí hltal každý díl. A navíc strach z čaka by mi nedovolil dát míň :-) ()

NikoKovac

Jednu hvězdu za Chucka. Ta jeho snaha o herectví a akci je prostě k popukání, takže když to berete jako komedii, dá se na to dívat. Mimochodem, věděli jste, že ten chlápek, co hrál Walkerova parťáka, ve skutečnosti nebyl černoch? Byl to jen herec ve stínu Chucka Norrise. ()

m.a.rtin

Seriál mého dětství, nostalgická vzpomínka, když jsem si vždy po příchodu ze školy udělal úkoly, v 18:30 zapnout televizi a už nikdo mě nesměl ani na okamžik vyrušit. Prostě se mi líbilo, že Walker vždycky každému gaunerovi dokázal nakopat zadek :-). To bylo ještě v době, kdy vtipy o Chucku Norrisovi neexistovaly. A vlastně se na ten seriál rád podívám i teď, i když samozřejmě uznávám, že objektivně je to strašná blbost... ()

DarkSikorski

Když se na to koukám teď s odstupem několika let, tak ano, musím říct, že vlastně když jsem viděl jeden díl, tak jsem viděl všechny. Na začátku se objeví bídák, kterého Chuck Norris na konci zkope do kulata. Ale zase v době kdy to běželo, jsem se na to díval. Přeci jen moc velký výběr nebyl. Takže 3/5 z nostalgie. ()

killer1992

Jednoduchý a opakující se scénář, špatní herci a špatné herecké výkony, Chuck Norris s jediným výrazem ve tváři a legendárním kopem z otočky. Ale stejně na to čučel každej. ()

Answear

Vůbec nechápu tyhle komentáře! Oproti jiným seriálům, je to seriál u kterého si člověk odpočine. Chuck Norris je výborný. A kdy koliv tenhle seriál budou dávat v tv, já se na něj vždy rád podívám. ()

lukas.pukas. odpad!

Nesnáším seriály kde konec každého dílu musí končit smíchem (vyjímkou je Night Rider) .Nevím kdyby si alespoň Wolker dal jednoho panáka nebo řekl jedno sprosté slovo ale už ten fakt že je někdo tak správný z toho děla naprosto něco nepřirozeného, to že jeho dodávka je neprůstřelná včetně všech skel a dokonce i lak je nezničitelný, jenom podtrhává nerealističnost tohoto seriálu, a možná kdyby si to vzal pod křídla nějaký zkušený režisér, který ví, že když mají všichni zbraně a chtějí Wolkrovy ublížit, tak na něho nepůjdou s pěstmi , tak by to mohl být v celku průměrný seroš. ()

modrapapaja

Dnes již nelze natočit takový seriál. Díky politické korektnosti. Vedlejším efektem je zločina především nelegální překračování hranic. Kdyby tento seriál stále běžel, tak by nebylo potřeba zdi. ()

Rangifer

Jako malý špunt jsem tuhle bejkárnu sledoval. Hrozně se mi to líbilo. Čak Norys aka Kordel Wólkr, napůl Ir a napůl Indián, co by statečný ochránce bezbranných, zachraňující sirotky, malé hispánce a černoušky před ohavnými a opravdu zlými a velmi zlými padouchy, které skope do kuličky pomocí kung-fu, nebo je to spíš karate? K tomu boji proti ohavným a nepěkným kriminálním živlům mu pomáhá jeho vtipný parťák Trivet, který je mimochodem černoch, který už v Texasu nesbírá bavlnu. K tomu má ještě přítelkyni návladní, kterou bych nepíchal ani loveckým nožem. A až dají po držce nějakýmu hajzlovi, co dětem prodával drogy, zakončí to posezením v restauraci u starého vysloužilého rendžra, při kterém nesmí chybět moralizování, že se drogy nemají brát. Neberte drogy, ÁÁNO, drogy jsou špatné. Patriotismus, americké vlajky a bůh žehnej Americe. Když se na to teď dívám jako dospělý, říkám si, jak jsem mohl takovou blbost sledovat? Čak Norys je vyobrazen jako hrdina, zachraňující všechno a všechny, až je to dost trapné a odporné. ()

Ospalek

Je to opravdu takový odpad televizní zábavy, ale lidem se může neustálé mlácení zločinců chodící reklamou na násilí docela líbit. Asi proto to tak často reprízují naše komerční televize. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu