Walker, Texas Ranger

• USA Walker, Texas Ranger (více)
USA, (1993–2001), 152 h 15 min (Minutáž: 45–90 min)

Scénář:

Leslie Greif, Albert S. Ruddy, Paul Haggis, Rick Husky (více)

Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., Sheree J. Wilson, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Roxanne Hart, Gary Graham, Marshall R. Teague (více)

Série(9) / Epizody(196)

Chuck Norris  se svým bojovým uměním ochraňuje zákon v Dallasu a jeho okolí. (TV Nova)

kazatelSVK

Na tomto seriály som vyrástol.Za to a za seriál ktorý ukazuje pravú a nepodplatiteľnú stranu zákona Chucka Norrisa,karatistu s čiernym pásom a pravačkou plnenou dynamitom dávam two stars. ()

JohanSchuber

Za ty vtipy, co všude slyším a za to, že v Chucka tak trochu věřím a bojím, že by mě za "odpad!" zabil. Takhle mě jenom přizabije :) ()

vena199204

Chuck si jednu hvězdu zaslouží:) Jinak opravdu vyloženě toporný až trapný seriál, který jsem jako malý žral a teď se za to stydím. ()

prudas2

legendární akční spomalovačky v mém dětsví nahradil už jen usměv na rtech,přesto z nostalgie nemužu jít pod 3*. ()

NickSloterSG

Upřímě? už ani nevím kolik to má sérií a dílů :) a to bude ten problém.... Prvních pár serií má ještě nějaký nápad a dokáže člověka zaujmout a pobavit, ale časem ten CHuckův kop s otočkou, který všechno vyřeší, už člověka prostě bavit přestane. Případy, které jsou řešeny ničím nepřekvapí.... bohužel, prvních pár serií ano, zbytek ne ne! ()

ronaldmekdon

Ani nevím, že hlavní hrdina se jmenuje Cordell Walker. To je prostě one man show Chucka Norrise. Za něj a jeho nekonečnou paletu hereckých prvků, jeden univerzální obličej pro všechny příležitosti included, dám aspoň tu 1*. ()

PinkieCat

Walker Texas Ranger byl jeden z nejoblíbenějších seriálů mojí skvělé babičky, proto musím dát aspoň dvě hvězdičky. Je to taková moje srdcovka - když si vzpomenu, jak jsme se každý všední den v podvečer s babičkou koukali na to, jak Walker nakope všem těm záporákům zadky, musím se usmát. Teď už je spousta jiných propracovanějších kriminálek, mnohem akčnějších, se zvláštními efekty, ale za babiččina mládí nic takového nebylo, a tak jsem se s ní na tohle koukala ráda. Walker s "3bitem" vždycky zařídili, aby bylo spravedlnosti určeno za dost a nastal konec dobrý, všechno dobré. V dnešní době naivní a skoro nereálné, ale tak berme to s nadhledem jako příjemnou retro vzpomínku :-)) ()

migr

nijak zvláše obdihodné dílo, ale nijak neurážející solidních 65%. PS: (" nejké dítě: Wolket mi říkal, že když budu jíst moc sušenek dostanu AIDS"). asi tak ()

damapo

Jako menší jsem to hltal, ale dnes se sám sebe ptám? Proč by se superdrogový bossové rvali s policií na pěsti? Nemají snad na zbraně? Celé to je postavené na rvačkách, je to divné. Z dnešního pohledu se už na to také nedokážu dívat. ()

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

Zemřel herec Clarence Gilyard Jr.

29.11.2022

Walker, Texas Ranger se dočká rebootu