poster

Zemřít mladý

 • USA

  Dying Young

 • slovenský

  Zomrieť mladý

Drama / Romantický

USA, 1991, 107 min

 • villon17
  ****

  Možná se 4mi hvězdami přeháním, ale film mě opravdu zaujal pro svou upřímnost a dobrotu, čemuž napomáhá i jako vždy působivý herecký výkon J. Roberts.(16.11.2007)

 • AngelAngie
  ***

  Jeden z nejlepších filmů s Julií Roberts, silný přííběh.(6.7.2008)

 • Mikita
  ***

  Domácí úkol splněn. Dostatečně dojemný scénář, dobré herecké obsazení a pěkná lokalita. To vše osladit intelektuálským tlachání o umění, pár svůdných scén a nezapomenutelné oblékání kalhotek a máme tu povedený film. Jak říkám, domácí úkol splněn. Úplně je cítit to odšktávání splněných úkolů. Slzy, dojetí, romantika, erotika, poučení, sebeobětování, naděje..... Hotovo. Teď se jen zamyslet, proč divák cítí to tlačení na pilu. Příště více lehkosti a méně Klimta. Ty věčné záběry na nahou zrzavou krásku už byly opravdu moc. Ještě, kdyby to byla Julia, ale takhle.... Na druhou stranu, Campbell Scott je opravdu věrohodný a příběh opravdu natolik silný, že se na opakování v TV vždy ráda podívám, jen přepínám to přehnané předvádění rozdílných světů hlavního páru (nóbl restaurace versus disco bar). A pokaždé si v duchu přidávám epilog, ten mi k dovršení příběhu rozhodně chybí. A v každém období života je ten dovětek jiný. Nejčastěji si tento pár užije ještě krásných 5 let, než Victor zemře.(3.1.2011)

 • pepo
  **

  velmi velmi nudný film s celkom slušnou juliou roberts(10.6.2003)

 • Pepinec
  ***

  Velice smutný příběh, velice smutně zpracovaný. Ne snad, že by tolik citově vydíral. Jde spíše o to, že ze všech citů ve mně neprobudil nic než onen smutek. A smutný já po filmu být nechci.(2.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace