Jakub, jehož celoživotní láska Věra zemřela za záhadných okolností, je přesvědčen, že za její smrt je zodpovědný boss regionálního podsvětí. Jakub je feťák a občasný dealer, který bojuje s drogovou závislostí, přesto se rozhodne smrt své dívky pomstít. Čas pro pomstu by měl nastat na večírku s maskami v nočním klubu, ale Jakub v klíčový moment nedokáže vystřelit na toho, kdo je podle jeho přesvědčení vrahem. Nalézá ovšem svědka, který může objasnit, jak došlo k Věřině smrti, a děj dospívá k osudovému rozuzlení... Třetí celovečerní film režiséra Milana Šteindlera je příběhem o mladých lidech tápajících v životě blízko propasti v podobě drog. Ve filmu, který osciluje mezi černou komedií a psychologickou detektivkou, vytvořili hlavní role Jan Dolanský a Radek Kuchař. (Česká televize)

Lenka0064

Jedním slovem nesmysl... nevěrohodné, nepravděpodobné a přehnané. Pan Šteindler by se měl před natáčením zajít podívat do nějakého normálního! klubu a čerpat inspiraci tam. Stejně tak herci. Zajímalo by mě, který z diváku se v tak "současném" filmu našel. Jedna hvězdička za pár hlášek a něco málo Kuchařových vtipů. ()

mazic odpad!

To bylo to nejhorší, co jsem, kdy viděl. Pan Šteindler nás před filmem lákal na film, který bude velmi realistický a ukáže nám svět drog.........Kecy a fuj fuj....pár hlášek, ale jinak nic. p.s.svět drog nám ukázal asi za 3 hodiny pan Dolanský, kterého jsme potkali v jednom klubu zfetovanýho......inu "Když to má někdo pod kontrolou, tak může i tvrdý." - Šteindler, před uvedením filmu. ()

Sosak

Bylo to zlo, ale ne až tak hrozný zlo jako třeba Experti. Film o českých smažkách mě ani trochu nedojmul a pobavil tak v rozmezí cukání koutků, ale to jsem se možná jenom vzpomněl na nějakou vtipnou příhodu z minulosti. Herci nic extra, některé vedlejší role dokonce bída. ()

BDMarty007

Že by o teda bylo něco zvláštního, tak to není a na Milana Šteindlera je to velké sklamání. Ale je tam několik docela zajímavých momentů a jednou se to vidět dá. Třeba scénka s krvavým kartáčkem je slušnej úlet. Svým způsobem je to docela odstrašující příběh o tom jak slušně dovede perník vyžrat mozek.... A jak daleko se může sklepák vzdálit od Sklepa a všeho co představoval. Vidím to tak na 2,5. ()

hlína

Zajmavá pointa nakonec byla úplně zavražděná nesourodým filmem a kromě pár vtipných hlášek a scének tenhle film nestojí za to vidět. Sice jako poučný může zanechat výchovný obrázek o drogách pro mládež, ale to je tucet rozhodně lepších a reálnějších filmů. A navíc mě na tomhle filmu vyloženě drásal nervy příšernej a nepřirozenej hereckej výkon a projev Radka Kuchaře, kterej všechno těžce přehrával... ()

kukkik

Postavy i příběh působí nevěrohodně, zvuk je příšerný.. Podprůměr. Víc než cokoli to působí jako jakási nezdařilá karikatura téhle subkultury, než náhled do ní. 2/5 ()

Psycho.R

Šteindler natočil před dvaceti lety fakt dobře vypadající a perfektně vygradovaný thriller/drama se závěrečnou pointou. Na základě z toho byli tehdy spolužáci odváděny a já už chápu proč. ()

6sense

Dobrý film, který rád skouknu zas někdy znova, skvělý hudební podkres. Nechápu nízký hodnocení, možná ty barbaři čekaly něco nudnýho, když je to označený drama, já bych to označil jako komedie. ()

m0lL!sS

Nikdy bych od pana Šteindlera nečekal takto psychicky náročný film, který vás donutí zamyslet se, kam až drogová závislost může zajít. Neuskutečněná tragikomedicky pojatá pomsta Jakuba, který se ztrátou milované Věry ztrácí i sám sebe. Na české poměry úctyhodné herecké výkony v drogové oblasti, velmi zajímavý scénář s dosti překvapivým rozuzlením a neméně kvalitní hudební doprovod. Jan Dolanský a Radek Kuchař v tomto snímku naplno projevili svůj herecký potenciál.. "Prosimtě, držíš to jak prase joysick!" ()

DadysGirl

Na české poměry poměrně revoluční snímek... Mě osobně se líbí i mě z něj mrazí... A občas se na něj podívám znovu... ()

Oudee33

Tady jdu proti proudu... Nebudu se vyjadřovat jak moc je tenhle film autentický a jak dokáže zrcadlit dnešní mladé lidi, protože příběhů je tolik, kolik je osobností a různorodost jednotlivých lidí je téměř bezhraniční! Výborný film se skvělým obsazením který rozhodně má co nabídnout! Milane díky ;) ()

Bezda22

Tydle dva sjetý klucí mě hrozně bavěj. A to už několik let, vždycky když to vidim, tak se válim nad hláškama Radka Kuchaře, to je neskutečný. Bohužel, vo moc víc Perníková věž nenabízí. Takže spadá do průměru, ale za soundtrack, název a hlášky je to lepší průměr. 60% ()

G04T

Tomuhle filmu dělá hroznej problém hra na něco víc. Je to vtipný, to se dá ocenit. Ale je tu plno nelogickejch věcí. Ten konec byl úplně debilní a ty sjetý rodiče pak byli úplně v pohodě. Nevěděl jsem co si o tomhle filmu mám myslet. Každopádně se mi líbila atmosféra a jak už jsem napsal vtipný scénky. Jeví se to jako komedie, ale mě to přišlo jako směs všeho. 2 hvězdy... Nic víc, nic min. ()

Prankster

Naprostá debilita obou hlavních hrdinů mě celý film úplně drásala nervy. Dvě hvězdičky dávám za přechod před televizí když je kolega úplně "vyjetý"... ()