Scrubs: Doktůrci (TV seriál)

Scrubs

Komedie / Drama

USA, 2001, 183x24 min

John Inwood

Zach Braff, Sarah Chalke, Donald Faison, Judy Reyes, Ken Jenkins, John C. McGinley, Neil Flynn, Christa Miller, Sam Lloyd, Aloma Wright, Robert Maschio, Masi Oka, Ricky Schroder, Eliza Coupe, Michael Mosley, Travis Schuldt, Kerry Bishé, Nicky Whelan, Nicole Sullivan, Paul Adelstein, Julianna Margulies, Torrey DeVitto, Allison Smith, Amy Smart, Elizabeth Banks, Lindsay Hollister, Mary Kate Schellhardt, Kerris Dorsey, Elizabeth Bogush, Scott Foley, Michael Copon, Tara Reid, Heather Graham, Brendan Fraser, Freddy Rodríguez, Mandy Moore, Michael J. Fox, Colin Farrell, Matthew Perry, Tom Cavanagh, Fred Stoller, Bonita Friedericy, Sarah Lancaster, Heather Locklear, Zach Mills, Lauren Stamile, Meredith Roberts, Mary Matilyn Mouser, Sean Whalen, Mona Weiss, Eric Laneuville, Kathryn Joosten, Nathan Lee Graham, J.B. Ghuman Jr., Bart the Bear, Mircea Monroe, David Blue, Troy Kotsur, Bellamy Young, Martin Klebba, Michael Weston, Alan Ruck, Gillian Vigman, Angel Oquendo, Carole Goldman, James Michael Tyler, Rebecca Metz, Cheryl Hines, Maria Menounos, Phill Lewis, Sean Hayes, Billy Unger, Dick Van Dyke, John Ritter, Yara Brighton, Marshall Manesh, Ryan Reynolds, Nestor Carbonell, Jon Polito, Keri Russell, Louie Anderson, David Copperfield, Jay Leno, George Takei, Gary Busey, Courteney Cox, Aziz Ansari, Lynn A. Henderson, Colin Hay, Mindy Sterling, Liliana Mumy, Don Perry, Julian Berlin, Trevor Wright, Kevin Rahm, Matt Bush, Cayden Boyd, Kareem Abdul-Jabbar, Embeth Davidtz, Dave Franco, Richard Kind, R. Lee Ermey, Kate Micucci, Carter Jenkins, Molly Shannon, Josh Hammond, Bill Lawrence, Sam Jaeger, Sarah Lilly, Libby Hudson, Bob Clendenin, Josh Randall, Glynn Turman, Yvonne Arias, David Weidoff, Michael Mitchell, Jeff Witzke, Linda Tomassone, André Gordon, Kelli Williams, Gabrielle Allan, Amanda Thorp, Sarah Ramos, Lane Davies, Maureen McCormick, Marcus Ashley, Scott Holroyd, Toši Toda, Alexander Chaplin, Matthew Moy, Jim Hanks, Josh Cooke, Joe Sabatino, Evelina Oboza, Patrick Macmanus, Taran Killam, Rachel Winfree, Gerald Downey, Leslie David Baker, Marcus Folmar, Callard Harris, Ed Brigadier, Jennifer Jostyn, Greg Allen Johnson, Maree Cheatham, Jay Kenneth Johnson, Reno Wilson, David Warshofsky, Windell Middlebrooks, Michael Hagerty, Candice Coke, Jim Hazelton, Betsy Beutler, Shanola Hampton, Jennifer Lothrop, Tyler Poelle, Benton Jennings, Michael Boatman, David Clennon, Jimmie Walker, Monte Hunter, Lee Thompson Young, Steve Susskind, Larry Thomas, Jason-Shane Scott, Ken Lerner, Katie Gill, Stephanie Brown, Sterling Beaumon, Bernie Kopell, Ted Lange, Kateri DeMartino, Mercy Malick, Noel Arthur, Marielle Jaffe, Natalina Maggio, Houston Rhines, Candace Kroslak, Kellie Madison, Vanessa Marshall, Andy Kreiss, Patrick Mulderrig, Keith Allan, Jill Basey, Jeremy Howard, John Ducey, Bruce Kirby, Jennifer O'Dell, Julia Campbell, William Bassett, Benjamin King, Scott Weinger, Ellen Albertini Dow, Dean J. West, David Cade, Tom Schmid, Larry Sullivan, Ravi Patel, Juan Carlos Cantu, Art Frankel, Marjorie Lovett, Jerry Shea, Time Winters, Caroll Spinney, Mike Peebler, Linda Porter, Julian Acosta, Alicia Fusting, Frank Maharajh, Al Harrington, Helen Siff, Debra Wilson, Carole Davis, John Bennett Perry, Debbie Heimowitz, Tim Conlon, Matt Winston, Barry Kivel, Eve Brent, Myra Turley, Lak Rana, Lindsey Stoddart, Arthur Roberts, Jessica Kate Meyer, Brett Gillen, Janet Carroll, Mary Passeri, Ming Lo, Charles C. Stevenson Jr., Brian Oerly, Wes Robinson, Ric Sarabia, Tate Hanyok, Robert Noble, Troy Christian, Garrett Donovan

Scénografie:

Cabot McMullen

Není to špatné nebo nekoukatelné, to ne. Místy je to i docela vtipné, hlavně když se na scéně objeví můj oblíbenec John C. McGinley (jeho role cynického doktora, který se vyžívá v týrání mladších kolegů, je super). Problém je, že se děj dost opakuje a asi po osmi dílech mi přišlo, že jsem to všechno už jednou viděl. Pokud máte rádi seriály typu "Přátelé", přičtěte si prosím k mému hodnocení jednu až dvě hvězdičky(27.7.2008)

"I´m no Superman."(20.2.2007)

• hellstruck

Já si nemůžu pomoct, ale jejich humor mi není nijak blízký, nemocniční prostředí taky ne a celkově postavy už vůbec. Všechny mi připadají strašlivě nesympatické a vzhledem k tomu,že seriály staví na postavách,tak je to asi jasné:-)(26.1.2012)

Na špičce komediálního sitcomu byli pro mě až do teď bez větších konkurentů "FRIENDS". ... Ze "SCRUBS" jsem viděl zatím jenom první serii, ale zatím je každý díl jedna vtipná jednohubka (20 min.) za druhou. Jestli to půjde takhle i dál, pak se na "bednu" začíná hlásit velmi silný účastník .... Musím ovšem přiznat svoji slabost pro Zacha Braffa, ale není to jenom on, kdo je v tomhle seriálu vynikající.....(18.10.2006)

Kruci, člověk se ani nenaděje a viděl všechny díly. A přitom se zase jedná o seriál, který vám s jeho postavami přiroste k srdci tak snadno, třeba jako mě kdysi MASH, Přátelé a Gilmore Girls...(28.1.2013)

• - Jméno záhadného údržbáře je Glenn Matthews. (cubajz)

• - Když se JD v epizodě 1x04 zeptá paní Tannerové, zda už byla v Asii, ona japonsky odpoví: "Žila jsem v Kjótu pět let." (rrobertek)

• - V deviatej sérií sa ani raz neobjaví Carly (Judy Reyes) či postava údržbára. (Johnny.ARN)