Martin741

Malokedy sa stane, ze dvojka Navrat do Budoucnosti sa vyrovna jednicke. Tuna sa tak stalo, takze platia vsetky tri atributy z jednicky, pre com dal plny pocet hviezd : rezia, dialogy a vizualne efekty. 100 % ()

honajz2

I když mi to v určitě chvíli celé připadalo zbytečně překombinované, nakonec jsem si dvojku užil a chvíli přemýšlel i nad slabými 5*. Na ty to nakonec nevidím, ale to neznamená, že je dvojka špatná, právě naopak. Bylo to vtipné, děj se mi taky líbil, vyvíjel se skvěle, něco mě i pobavilo, akorát prostě mé nadšení, které jsem měl u jedničky, tady není tak silné. Každopádně se mi potvrzuje, že Zemeckis je skvělý režisér a na trojku se těším. Silné 4* ()

vydumnica

Veľmi príjemný návrat do Návratu do budúcnosti😉. Kto by si sympatické duo Marty McFly & Doc Brown nezamiloval? Kým Back to the Future je predovšetkým odľahčená zábava pre fanúšikov filmov všeobecne a dokonalo kombinuje sci-fi dobrodružstvo a romantiku, scenár Back to the Future Part II mi pripadá už trošičku prekombinovaný a taký trochu úlet, ale stále veľmi zábavný a príjemný úlet. Dnes už predstava "budúcnosti" predsa len vyvoláva v divákovi iné pocity ako v dobe natáčania tohto kultového snímku. Michael J. Fox je Marty McFly! No fakt si neviem predstaviť iného herca. Toto je jeho životná rola, ktorá mu bola súdená. Má veľmi veľmi upokojujúci a príjemný hlas a je taký sympatický, až je pekný. EDIT: Mala som to šťastie pozrieť si celú trilógiu v kine a bol to veľmi pekný filmový zážitok, sprevádzaný potleskom po každom filme🙂. [Triple Feature, Cineplex Mannheim, 3.10.2023]. Pôvodné 4* mením na 5*, pretože aj na druhé pozretie ma to náramne bavilo :-). ()

raptorrr

Jedno z tech pokracovani, ktera si udrzela kouzlo originalu. Komu se libila jednicka, pro toho je tohle strelba na jistotu! ()

Petoss1

Toto ma vždy dostane. Uchvatné, premyslené a zábavné. Ešte lepšia práca ako jednotka. Takéto niečo už dnes nenatočia. 90% ()

WoWoW

Po úžasné jedničce přichází neméně užasná dvojka, opravdu se také vyvedla i když je malinko více zamotaná a končí, tak že musíte vidět trojku. I přesto je to parádní podívaná i dnes, kdy už z určitostí víme, že v roce 2015 auta nebudou lítat :-D ()

Attta

Prolnutí 1. dílu a tohoto dílu bylo velmi geinální a chvilkama tak bezvadně zamotané, že musím pochválit velice dobrý scénář. Hudba, herci a amtosféra opět nezklamala a tak jsem se mohl plně bavit stejně jako u 1. dílu. ()

bourec

Znovu jsem si zopakoval dvojku, a ač se film zdá hodně překombinovanej, tak to vlastně krásně funguje, a šlape. 90%. ()

ZuzkaZ

Málokdy se stává, že je režisér schopen navázat pokračováním filmu stejnou nebo alespoň srovnatelnou úrovní. Zemeckisovi se to ovšem z velké části podařilo. Je pravda, že BTTFII je trochu komplikovanější a tím pádem i zmatenější, nicméně Zemeckis nám servíruje stále stejnou dávku humoru, napětí a akce jako v díle předchozím. A nyní info pro oddané fanynky Elijaha Wooda - mihne se zde coby malý prcek na pár sekund. ()

DruidKarel

617. hodnocený film: Podle mě opět bravurně zvládnutý pohled do budoucnosti, tentokrát jsou okamžiky až vygradované do absurdnosti, která je ale příjemná. První díl něčím výjimečný a odstartoval předem zajištěný úsoěch pro díky následující, naštěstí tenhle díl nezklamal a fanoušci Martyho di přišli na své. 5* ()

TomikZlesa

Co se zábavy týče tak dvojka za jedničkou jednoznačně pokulhává, ale co se cestování v čase a hrátkami s tím spojenými, naprosté orgie. Propojení budoucnosti, přítomnosti a minulosti a paradaxoy mezi nimi sou tu celkem dobře vysvětleny, ale i tak to dokonale nechápu :-). ()

Amroth666

27.6. 2010 - ještě tenčí hranice mezi osudy hlavních hrdinů a ještě větší průlom triků. Skutečně se tak dělo. Tento díl ze všech tří je asi nejlepší, nejkultovnější, nejznámější, nejrežijní, nejgeniálnější. Myslím, že Zemeckis se Spielbergem dali laťku hodně vysoko filmům z tehdejší doby. Trikově v té době opravdu nejlepší film všech dob. Ještě lepší scénář než v prvním díle a daleko více akcí a zvratů. Obsah prostě ohromně našlápnutý. Tento díl vám ještě více zamotá hlavu a když chcete vidět souvislosti jednotlivých akcí, musíte vidět díl první. To je na tom to nejlepší. Typická trilogie se vším všudy. Nechybí dávka humoru, akce a prostě všeho, co k fimu patří. Jsou tady opět ti samí herci a já jsem s nimi opět výrazně spokojen. Občas jako by si Režie s námi zahrávala. Opravdu to byly viditelné nervy. V tomto díle vám ukáže R.Zemeckis tu pravou budoucnost, kterou jen tak nepochopíte. Leda že byste se koukli na minulost a přítomnost, která je skoro vymazána z filmu. ()

C0r0ner

Už jednička dost bořila mojí představu o cestování v čase a dvojka tomu jenom dodala grády. Nelze však vinit film za to, že nemá stejný pohled na tak abstraktní fenomén jako já. Sranda je to slušná a celkově je to dobrý film, ale trochu mi přišlo, že celý potenciál byl vypotřebován v prvním dílu a tady už se jenom kopíruje. 85% ()

Cheeter

Poměrně zdařilé pokračování první části, většinou to totiž dopadne tak, že nepovedou, pokud už nejsou napsány předem nebo tak plánovány. Navíc třetí část vypadá tak, že by měla všechny tři díly provázat ještě víc, než to udělala dvojka. No uvidíme. ()

Flynn

Nevím čím to, ale dvojku mám rád ještě více než jedničku, je prostě promakaná a když se tam schází někdy až 3 časové linie kdy se na scéně v minulosti objevuje Marty s normální součanosti a z alternativní současnosti, je to prostě super. Vychytaná logika, docela úsměvné věci v budoucnosti. Prostě skvělý film. ()

darm

Přímé pokračování první části je minimálně na stejně vynikající úrovni jako první díl. Temnější, akčnější, více časových i dějových zvratů a propojení konce prvního dílu s koncem dílu druhého je naprosto bezchybné! Opravdu napínavé, vtipné, prostě skvělé :) Opět skvělý scénář i herecké výkony obou hlavních představitelů. ()

lakikaki

Dvojka Návratu do budúcnosti ponúka viac hlášok, viac cestovania v čase, viac problémov (nie pre diváka, ale pre postavy) a celkovo viac veľkoleposti než časť prvá. Hodnotením je to presne na úrovni jedničky - miestami lepšie, miestami slabšie, celkovo však rovnaké. Trošku ma však naštval pred záverečné titulky hodený spoileroidný "trailer" na tretiu časť, ktorý sa mi zdá úplne zbytočný a keby boli tvorcovia bývali ukončili film bez neho, druhý Návrat do budúcnosti by bol mal pravdepodobne najlepší cliffhanger v histórii filmu. Škoda. [91%] ()

Českem pojede legendární DeLorean

Českem pojede legendární DeLorean