Reklama

Reklama

Past sklapne o půlnoci

  • Západní Německo Um Null Uhr schnappt die Falle zu (více)

Obsahy(1)

Dva bezvýznamní zlodějíčci si vyhlídli ke krádeži náklaďák, který každé úterý večer zastavuje na parkovišti před motelem. Netuší, že auto přes den převážející třeskutý náklad není tentokrát prázdné. Zanedlouho poté kamion havaruje v New Yorku, už bez nákladu. Dvacet barelů vysoce nebezpečného nitroglycerinu, který při nedostatečném chlazení do několika hodin vybuchuje, je teď v rukou teroristů. A ti chtějí výkupné ve výši jednoho milionu dolarů, jinak se Manhattan brzy trochu ohřeje. Odpočítávání začíná a pan High volá Jerryho Cottona. (dopitak)

(více)

Recenze (14)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tohle se mi líbilo. Více než solidní Jerry Cotton. Konečně tu máme pořádnej námět. To s tím nitrákem není vůbec špatný a některý scény jsou opravdu vydařený (hlavně ta na mostě nemá chybu) Líbil se mi i hlavní gauner který tu má na všechno bandu osobních poskoků. který mu klidně umejou nohy a možná i utřou prdel, když bude potřeba. Jinak Jerry je standartně geniální, nezničitelnej a dobře hláškuje. Akorát ten novej dabing začíná bejt fakt docela otravnej kdy 10 hlasů namluvilo hned 4 filmy. Jinak proti Thomasově hudbě nic nemám, ústřední motiv tu zní dost často, ale ten zbytek je docela úlet a ne vždy se do filmu hodí. Jinak spokojenost.70% ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Podle IMDB třetí z osmi filmů o Jerry Cottonovi.____Cottonovský průměr, ale ani o ždibec víc. Ten začátek je trochu popletený, zadní projekce je tentokrát o něco víc a dlužno dodat, že se moc nepovedla. V jednom případě jsem nepobral, jak se Jerrymu podařilo pohnout se ve vyšetřování dál - jak jenom našel toho řidiče? ()

Reklama

argenson 

všechny recenze uživatele

Některé filmy nestárnou, ale tyhle příběhy s Jerry Cottonem už mají hodně vrásek. Pro zvýšení efektu tady visí ve vzduchu hrozba apokalyptického výbuchu v New Yorku, ale na lepší hodnocení to není. Zaujala mě ale Dominique Wilms. Vypadá jako kurva a hraje kurvu, co chce víc peněz, než normální kurva vydělá. ()

Flego 

všechny recenze uživatele

3/8. Tretí z ôsmich filmov o neohrozenom agentovi FBI Jerrym Cottonovi v podaní Georgea Nadera. Cotton je akási nemecká obdoba Jamesa Bonda, typologicky sú si veľmi podobní. Tento príbeh má všetky znaky podpriemeru, niekedy som mal pocit, že je točený na prvú klapku. Psychedelická Thomasova hudba je tak to najzábavnejšie na celom filme. Druhý komentár. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Konecne kvalitny Dzery Kotn - Um Null Uhr Schnapt Die Falle Zu 1966, natocil to reziser Harald Philip /Mordnacht in Manhattan, Petrolejový princ/, Dzery Kotn konecne riesi zaujimvu a hodne napinavu temu - nech si len divak pozrie, aku, ja to prezradzat nebudem. Harald Philipp uz zbieral skusenosti pri toceni predchadzajuceho filmu Mordnacht In Manhattan 1965, tu je rezia uz kvalitna, vidno ze sa reziser vyzna. Akcny fanda si pride na svoje - brutalne prestrelky, genialna scena je most, odporucam celu pozriet. Neporazitelnost Dzeryho kotna mi sem -tam pripomenula Dzejmsa Bonda 0007, pardon 007- ku. Skoda, no ako sa v jednicke pisalo, Kotn je agent trojpismenkovej organizacie, tusim to bola FBI. Hudba Petera Thomasa mi maximalne sadla : 77 % ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama