Nesmělý mladík a nespoutaná kráska dlouho nemohou najít společnou řeč, ale řada překážek jim pomůže pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. Krátký popis: Americká romantická komedie o různých podobách lásky začíná havárií letadla při startu z New Yorku. Naštěstí se nikomu nic nestane, ale spisovatel Ben se ocitá v prekérní situaci. Letí totiž na svou vlastní svatbu do Savannah a spěchá, aby ke své snoubence Bridget dorazil včas. Proto se připojí k temperamentní Sarah, která cestuje stejným směrem. Vypadá to, že nesmělý mladík a nespoutaná kráska, jež si po krachu dvou manželství užívá svobody, nemohou najít společnou řeč. Dlouhé putování nesourodé dvojice, jíž se do cesty staví řada překážek, však oběma pomůže dozrát a pochopit, že každý má v životě svou vlastní odpovědnost. (oficiální text distributora)

Wishkah

Slova doktora Solferna : "Takové nafouknuté nic. Nemá chuti, ani smradu." Tenhle film to popisuje celkem dokonale. Standartní romantická komedie, s jemně originálním konce. Ale jen velmi jemně ()

peetriss

Zcela rutinní hollywoodský výplod, který je pro absenci chemie mezi hlavními postavami romanticky nefunkční a komedií není už vůbec. Bronwen Hughes se snažila své dílo ojediněle, za pomocí soundtracku, obohatit obrazovými prvky, které jsou přesně na pomezí osobitosti a kýče. To hlavní, co diváka čeká je však finále mistrovství světa v neherectví mezi Sandrou Bullock a Benem Affleckem, který Affleck naprosto suverénně vyhrál. Nedobře hrající, ale alespoň uvolněné Sandře to extra sluší, málokde byla hezčí, i když tradičně sympaticky krásná Maura Tierney je jí minimálně vyrovnanou soupeřkou. ()

Macik

Jak příliš nemusím S. Bullock tak v tomhle filmu ji to vážně slušelo.. nebojím se říct,že v něm byla lehce kundiozní.. B. Affleck si hraje to svý,chvílema přehrává chvílem se jeví koukatelně no a celkový dojem z filmu??Příjemný.. pro mě tedy rozhodně.. Docela sranda a závěr pro mě nečekaný,myslel jsem totiž jako už to ve filmech bývá, že se nakonec tý svatby zřekne.. a proto si u mě tvůrci lehce šplhli.. ;))) ()

filipvrbik

Slabá komedie, ne že by nebyla úplně vtipná, nějaký ten povedený vtípek se občas povede, ale Ben Affleck a Sandra Bullock k sobě jednoduše nesedí. Navíc je to neskutečně předvídatelné a množství nešťastných "náhod" překračuje statistickou pravděpodobnout několikanásobně. Naštěstí je tu poměrně zdařilý a hezký konec, který to alespoň částečně zachraňuje....40% ()

arcticsky

Pojmy "americká romantická komedie" a "Sandra Bullock" ve mně vždy vyvolají podezření.....Ale toto bylo dost hezké, výjimečně.... ()

Barak

Výborně jsem se pobavil, vůbec nenudil a ta hoďka a půl moc příjemně utekla. K tomu všemu také překvapivý konec, který bych já udělal přesně naopak.. ;) ()

sarkareifova

To je tak když v televizi nedávají nic jiného. Dobrovolně bych na to asi nekoukala. Bena Afflecka moc nemusím, ale Sandra to zachránila. Docela ohrané téma a ještě předvídatelnější konec. ()

Ceberus

Celý film šedý podprůměr, až závěr (pro mě osobně neočekávaný) stál aspoň trochu za to - trocha filozofie na téma věčné lásky. Bez Afflecka a Bullockové by film patrně zapadl ještě níže. ()

dawnie

Chtěla jsem už tolikrát napsat komentář k tomuhle filmu, protože už ho i s tím povedenym starym dabingem znám skoro celej nazpaměť. Ale pak jsem si přečetla komentář od selfesteem a říkám si: "Tyjo, tak už jsem ten komentář na to psala." Neskutečný, je to navlas přesně to, co ve svym komentáři chci říct: proč má kruci tenhle film tak málo procent, proč nikdo neocení to neopakovatelný režijní pojetí, ten nádhernej vizuál s tyrkysovou, zelenomodrou modří a počasovýma zpomalovačkama, neuvěřitelně sugestivní, kterej dokáže dát i plamenům z požáru bez jakýkoli snahy další rozměr? Ben mě poslední dobou svým herectvím štve (hlavně jako pan Bruce Wayne je to pro mě jen prázdnej panák), ale tady ještě hrál, a moc dobře! Líbí se mi, že si ve filmu nechal i svoje jméno. Sandra Bullock nepatří k herečkám, který bych vyhledávala, ale tady jí miluju a vše jí věřim. Je to celý vtipný, zábavný, nenucený, a závěrečná scéna s hurikánem mi vždycky - pokaždý - vžene slzy do očí. ()

src

Prumerna romanticka komedie, ktera prekvapi snad jenom svym netradicnim avsak bohuzel dost rozvleklym koncem. ()

TaNya_

Doslova takový průměr. Nic moc víc k tomu už asi nejde dodat. Méně bláznivá role Sandry Bullock, k tomu tehdy ještě hezounek Affleck a může vzniknout svižná komedie vlastně tak trochu o ničem. Moc to tomu nevyčítám - z námětu snad ani víc vytřískat nešlo. ()