Stanislaus

Pro mě osobně jde o nejlepší díl z celé řady Asterixů. Kuriozní až bizarní druhy úkolů. Hudba, která neurazí. Na svou dobu chvílemi ujetě zmodernizované. Bláznivý úřad byl jednoznačně nejlepší částí filmu. ()

Ivoshek

Když jsem byl malej, naprosto jsem tyhle filmy miloval. A to jsem je viděl v němčině a tudíž jim skoro nerozuměl. ()

honajz

Docela mě to zklamalo, i když to jede podle komiksu, má to podobnou animaci, ale přijde mi to takové bez ducha komiksu, takové málo hravé, a příliš moc dětinské. ()

Ištván87

"Kde je ten bláznivej kuchař? Přines pár předkrmů a zmizel." Holt se pozná, když někdo umí. Suverénně nejlepší hlášky, co kdy v Asterixovi zazněly. ()

ARI50

Tak Asterix se musí vyznamenat a já celkem vím co nás čekalo neomrzí to ani nejde další povedené dobrodružství. ()

duklak2

Nechápu, že je tento film ve 200 nejlepších a ještě tak na vysoké pozici. Neříkám, že je špatný, ale rozhodně jsem viděl mnohem lepší kousky, které by si zasloužili být místo tohoto snímku. Asterixe a Obelixe jsem nikdy nežral. Hlavně ty filmy, kde hrál Depardieu byly podle mého názoru šílené. Na tomto animáku byl hlavně skvostný ten pidimužík, kterého určitě nikdy nic nerozháže. Mluvil jako kdyby měl ucpaný nos a byl pořád neuvěřitelně v klidu. Jen chodil s Asterixem a Obelixem, kterým zadával úkoly a pak to v tom největším klídku odškrtával, když je postupně splňovaly. Posuďte sami ty úkoly. Hodit nejdále oštěpem, sníst všechno jídlo(mimochodem, asi nejvtipnější úkol), projít jeskyní, kde je bestie(vtipná hláška: ,,Omluvte mou zvědavost, ale jak ta nestvůra vypadala?“) aj. Dávám 79%. ()

Richie666

Bohužel jsem se nebavil tak, jak bych dle zdejších ohlasů očekával. Humor je dost úzkoprsý a příliš pitvořivý, vtipy vyznívají sice úsměvně, ale ne směšně. Leč velblouda s kaštanovou nádivkou či slona na olivách bych si přece jenom dal :) ()

codeas

Ano, právě tolik stejně jako bájny Hercules, i náš Asterix má splnit úkoly, symbolizující moc bohů. Nejlepší scéna filmu se nedá vybrat, jelikož následuje jedna za druhou. Svkělý dabing dodává šmrnc, takovým stylem že i po 28 letech, je stále Asterix "in" ()

Caelos

Kreslený Asterix (a Obelix) nemůže být špatný, nicméně, když jsem viděl zdejší hodnocení, tak jsem valil oči. Není to trochu moc? To je vlastně jedno. U tohoto Asterixe (a Obelixe) mi nesedí jeho "délka". Nikoliv ta časová, ale příběhová, neboť jak to všechno začne tak to i skončí. Jeden úkol střídá v rychlém sledu ten další a než se člověk naděje, je konec. Ale i tak je to vtipné, plné absurdit a nádherně nakreslené. To se musí frantíkům nechat, na klasickou animaci jsou machři. ()

Pepy

Asterix je něco, co by měl znát každý dospělí i dítě. Miluji je a viděl jsem všechny animované, ale také i herecky zpracované díly. Také je to jedno z nejlepších francouzských animáčů. Výborný postavičky, které se proslavili po celém světě. Tohle je můj oblíbený na který koukám i teď. ()

maseer2

tak tohohle Asterixe jsem viděl snad 10krát.. a klidně si ho ještě 10krát pustím :) "Při Osirisovi a Ápisovi dívej se na mě, dívej se mi do očí, při Osirisovi a Ápisovi ty jsi nyní.. co vlastně jsi? Jsi divočák! Vy Galové máte rádi kance, že? Tak tedy znovu.." ()

BoPo

Najlepší Asterix. To je pri kvalite ostatných Asterixov pochvala z ranku 3* Michelina. Legendárna komiksová séria, ktorá sa prostredníctvom svojho najlepšieho reprezentanta neodmysliteľne radí medzi Top 5 najlepších komiksových adaptácii v histórii. ()

Baxt

Až na to natřásání na ostrově rozkoší je to ukázkový zábavný produkt francouzské animace. Z komedie se postupně stává groteska a z grotesky parodie. Nejméně pasáže z úřadu a kolosea by si zasloužily tesat do kamene. ()

Suzie05

Tak to je můj nejoblíbenější Asterix. Úplně nejlepší bylo, když se snažili získat na úřadě ten oběžník. U toho jsem se chechtala jako blázen. Doufám, že mě něco takového nepotká. =) ()

M.Macho

Hodně ulítlý díl - zde autoři zřejmě svou imaginací neplýtvaly ani minutu - rozdělit film do dvanácti krátkých absurdně laděných segmentů je velmi sympatické a vychází to - jeden svou podivností trumfuje druhý. U mě jednoznačně vítězí průvodce Asterixe a Obelixe, kterého z míry nevyvede vůbec, vůbec nic - divný flegmatik s plandajícím nosem. Samotné úkoly poté dosahují šťavnatých rozměrů - ať libozvučné nymfy a speciální večeře Obelixe či halucinačně laděný hypnotizér nebo duchové legionářů atd. Pěnné... ()