Paul Tannek je prvním členem farmářské rodiny, který se dostal na vysokou, a dokonce získal stipendium na škole, kterou si vybral. Přesto přijíždí do New Yorku s obavami, zda jako vesničan mezi ostatní zapadne. Záhy se ukáže, že jeho obavy nebyly bezdůvodné. Většina studentů, kteří pohlížejí na vyučování jako na nepříjemné zlo, které je zdržuje od mejdanů, ho v lepším případě ignoruje. V horším mu dávají pohrdání velmi jasně najevo. Patří k nim i jeho tři spolubydlící Chris, Adam a Noah. Začnou tím, že se rozhodnou vyštvat ho z pokoje. Když se jim to podaří, najde si Paul bydlení na veterinární klinice, sousedící se školou. A navíc se zamiluje do spolužačky Dory Diamondové, chytré, pohledné dívky, v níž objeví spřízněnou duši. Potíž je, že Dora chce být pouze kamarádkou, protože má milostný poměr s arogantním a sobeckým profesorem Alcottem. Sblíží se s Paulem, až když se ocitne téměř na dně. Nabídne jí, že u něj může bydlet, dokud si nenajde práci, a ona mu na oplátku pomáhá lépe zapadnout. Jenže stačí to, aby kvůli němu opustila Alcotta? (TV Nova)

Kingjiri

Silně šablonovitá teenage komedie, jejíž hlavní zbraní je sympatický herecký obsazení, kdy na castingu vykradli doslova pár herců z hlavních rolí v legendárních Prcičkách. I přes absolutní předvídatelnost příběhu jsem se nakonec obstojně pobavil, byť už ne tolik, jako když jsem na Křupana koukal v době jeho vzniku, kdy jsem zrovna procházel pubertou :) Plus dávám i za slušnej soundtrack a absenci fekálního a vulgárního humoru. Klasickej žánrovej průměr, kterej vám sice nic nedá, ale jednoho zkouknutí nejspíš litovat nebudete. ()

Patrik200s

Po veľkom tresku ako prci prci prcičky boli som od Jasona Biggsa čakal lepšiu vec ale tak čo už každý deň predsa nemôže byť nedeľa. ()

waska

Další z podprůměrných komedií s Jasonem Biggsem. Tento herec se nestal a nejspíš ani nestane mým oblíbencem. ()

Melvej

Tohle je taková příjemná oddechovka, komedie to moc není, nezasmál jsem se tam ani jednou, ale jinak takovej hezkej průměr. ()

E lan

Klasická teenagerovská komedie, která váš čas nepromrhá když u toho něco dalšího děláte a berete to jako kulisu. ()

Psycho.R

Biggs mi vizuálně mírně připomíná Sandlera, ale tam, Kde Adam hraje křečovitě (což je stále), tam Jason vypadá přirozeně. Možná i díky tomu byla série Prciček tak skvělá. Tady jde ovšem spíš o romantiku a trochu komedie, u které se nezasmějete, ale vzpomenete si na doby, kdy nemusela být komedie protkaná vtipy každou minutu jako dnes a přece máte z filmu dobrý pocit. ()

Jaxx84

Vůbec to nebylo tak hloupé, jak jsem se obával. Naopak na mě dýchla melancholie počátků teenagerovských skutečně romantických komedií. Bez větších nechutností, s postavami, které mají opravdu nějaký charakter. Zajímavá Mena Suvari nikdy nezklame, Jasona Biggse zde ještě vidíme v době, kdy působil důvěryhodně nevinně a i záporák Greg Kinnear je prostě sympaťák. Jediným mínusem tak zůstává dlouhé minuty trvající naivita Paula, ale...ono by to bez toho asi nešlo natáhnout na hodinu a půl. Příjemné překvapení, ke kterému mě dostala zvědavost u videoklipu Wheatus - Teenage dirtbag. 7/10. ()

haWranka

Jde o prosťoučký film s prakticky nijakou zápletkou. Jediné štěstí je, že není plný trapných a kanálních vtipů, k mému milému překvapení nehrál Jason Biggs praštěnýho blbečka, ale prostě normálního kluka. Navíc je film plný hudby mého mládí a já si ráda zavzpomínala :) Podruhé už to ale vidět nemusím, to si radši pustím soundtrack. ()

John80

Príjemná komédia prepojená s romantikou a dobrou hudbou ,ďalší z dobrých filmov Jason Biggsa po prci prci...3* ()

DadysGirl

Za film 2*, za obsazení ta třetí... Greg Kinnear je sexy! A Mena Suvari rozkošná... Jen toho Jasona Biggse měli ostříhat o trochu dřív... :) Jinak průměr, na kterej asi rychle zapomenu... ()

Radim1.

Pohodová romantická komedie, která večer nezkazí, vlastně právě úplně naopak :) + vycházející hvězdy z American Pie (Biggs, Suvari), skvělý soundtrack a vcelku dobrá dějová linie, takže u mě je to jasný :) 5* :)) ()

TommyDiamond

Zajímavé je, že Jasonovi Biggsovi sedla čepice i role loosera jako ulitá. Ani nevím jestli to myslím jako pochvalu. Jason Biggs je zrovna jedním z herců, kteří se hodí jen do podobných béčkových grotesek….. Mě film neoslnil a ani nepobavil. Je to podprůměrný film pro teenagery s průměrnými výkony herců ( kromě Biggse) a dobrou hudbou..... ()

Nikol10

To byla taková nuda, že ani nevím, proč jsem dala jednu hvězdičku, snad za to, že mě to nějak nepohoršovalo! Komedie ani náhodou spíš novodobá romantika pro teenegery. Mena Suvari, mi na rozdíl od jiných, co tu komentují, lezla svou hloupostí neskutečně na nervy. Navíc vypadala tak nějak ušmudlaně a s těmi mastnými vlasy, jsem nějak nechápala, jak může být idol pro hodného, slušného Biggse a navíc profesorovou milenkou! Náctiletým se to bude líbit a taky ženštinám tíhnoucím k jednoduché romanci. ()

Marrianna

Příjemné romantické for teens. Mladík, který byl veden k úctě, slušnosti a ohleduplnosti k ostatním. Vstupem na vysokou školu vidíme jakou změnou prochází, kdy se z naivního mladíka vyklube rozumný mladý muž. ()

Mire

Môj obľúbenec Jason Biggs ktorý sa skvelo blysol v Amerických koláčikoch tu predvádza opäť fantastický herecký výkon a konečne poriadne zažiarila aj Mena Suvari, ktorá je tu veľmi pekná (rozhodne viac ako v American Pie). Príjemná záležitosť so skvelou ústrednou pesničkou Teenage Dirtbag od už bohužiaľ zabudnutých Wheatus. ()

Ivi.Stewie

Pieseň a klip, ktorá mi behá po rozume vždy keď si na tento film spomeniem je bohužial 100-krát lepšia ako film samotný... ()