Paul Tannek je prvním členem farmářské rodiny, který se dostal na vysokou, a dokonce získal stipendium na škole, kterou si vybral. Přesto přijíždí do New Yorku s obavami, zda jako vesničan mezi ostatní zapadne. Záhy se ukáže, že jeho obavy nebyly bezdůvodné. Většina studentů, kteří pohlížejí na vyučování jako na nepříjemné zlo, které je zdržuje od mejdanů, ho v lepším případě ignoruje. V horším mu dávají pohrdání velmi jasně najevo. Patří k nim i jeho tři spolubydlící Chris, Adam a Noah. Začnou tím, že se rozhodnou vyštvat ho z pokoje. Když se jim to podaří, najde si Paul bydlení na veterinární klinice, sousedící se školou. A navíc se zamiluje do spolužačky Dory Diamondové, chytré, pohledné dívky, v níž objeví spřízněnou duši. Potíž je, že Dora chce být pouze kamarádkou, protože má milostný poměr s arogantním a sobeckým profesorem Alcottem. Sblíží se s Paulem, až když se ocitne téměř na dně. Nabídne jí, že u něj může bydlet, dokud si nenajde práci, a ona mu na oplátku pomáhá lépe zapadnout. Jenže stačí to, aby kvůli němu opustila Alcotta? (TV Nova)

DJ Obelix

Případ, kdy hudební soundtrack DALEKO přesáhl věhlasem svůj film. Song od Wheatus - Teenage Dirtbag byla celosvětová hitovka a je příjemná i dnes, ale tento film je čirým průměrem, který má spíš blíže nižším kategoriím. Jako jednohubka na sobotní odpoledne to ale stačí... ()

Anderton

Ani neviem, pri akej príležitosti som tento filmík pozeral. Pretože podobným americkým teenagerským komédiám sa snažím veľkým oblúkom vyhýbať. Ale stalo sa a nakoniec to nebolo nič hrozné. Loser je oproti konkurencii menej infantilný a prvoplánovo vulgárny a obsahuje aj nejaké tie dramatickejšie a vážnejšie prvky. Ľudia, ktorý majú tento žáner radi a nie práve vďaka ukazovaným telesným tekutinám, by mali byť spokojní. ()

predators

Romantika pro teenagery jak vyšitá. Sice to všem trochu pomalu "zapaluje", ale nakonec spolu budou šťastni až do konce života. Pokud překousnete to, že Paul je tak trochu trouba, co každému naletí a že Dora je trochu slepá, a taky každému naletí :-), tak se nudit nebudete. Ale k smíchu toho moc není, to mi věřte! :-) 35% ()

Slarque

Je to teenagerovská romantická komedie nepostižená syndromem Prciček (tedy s výjimkou hereckého obsazení), tudíž žádné zbytečné nechutnosti a děj se celý nemotá kolem sexu. To je sice sympatické, ale hlavní postava není zrovna zajímavá. Alespoň, že Meně Suvari to sekne v každém záběru a velice zajímavý je i Greg Kinnear. Amy Heckerling dál zůstává režisérkou jediného dobrého filmu a moje hodnocení chápejte jen jako dvě a půl. ()

LaciLC

Ostrieľaný prcičkár Jason Biggs v prekvapivo veľmi impotentnej komédii, presnejšie romantickej komédii. Nezarehotal som sa ani raz, párkrát som sa pousmial, no väčšinou sa nebolo nad čím smiať. Jedná sa o podpriemerný filmík, ktorý nemá čím zaujať. Navzdory všetkému som sa príliš nenudil. ()

Marze

Klasické schéma romantické komedie. Hlavní hrdinka je z mého pohledu velmi pohledná a sympatická. Škoda, že je dnes o 17 let starší. Její snaha o prodeji svých vajíček je uvěřitelná. O skutečném takovém případu natočila před pár lety zajímavý dokument studentka FAMU. Ve filmu zazní diskotékové písničky, které nejsou zastaralé ani dnes. ()

rikitiki

Dějově okopírovaný Wilderův Byt předělaný na teen romantický snímek. Ale bez Wilderovy elegance, hravosti a jemného smyslu pro humor. A samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že Mena Survino nemá herecky ani roztomilostí na Shirley MacLaine a Jason Binggs nemá na Jacka Lemmona vůbec. Takže tu máme lehce podprůměrnou historku o lásce na vysoké škole, kterou divák zapomene už během závěrečných titulků. /1.6. 13./ ()

hansel97

Hezké a feel good, taková 2000s time capsule, ale nemá to úplně potenciál být více než sweet, jak komediální tak romantická linka jsou silně průměrné. ()

Lacike

Taká viac do drámy ako do komédie ladená romantika. Nie je to dvakrát strhujúce. Vlastne je tam dosť veľa hluchých miest. Ale aj tak sa mi to celkom páčilo, lebo ústredná dvojka je strašne sympatická. Bigss tu je za totálneho dobráka od kosti, ktorého každý odrbáva, ale jemu to nevadí. No a Mena Suvariová bola v tej dobe dokonale roztomilá aj keď hrá tak trochu blbú ženu. A to že tam ide o romantický vzťah jej docvakne až na úplnom konci. Škoda, že ten ich vzťah sa postupne nevyvíja od začiatku, lebo je brzdený otravnou líniou s Kinnearom. Zato ma celkom bavili tí traja infantilní parchanti, ktorí využívajú Biggsa. Už tu som si všimol sympaťáka Jimmi Simpsona. Takže celkovo to je taký v každom ohľade priemerný film, ale tou naivnou osemdesiatkovou atmosférou sa líši od nechutných kolegov v tomto žánri. 5/10. ()

Terva

Farmářský synek Paul Tannek ( Jason Biggs ) je první člen rodiny, který se dostal na vysokou školu....... Scénář : Amy Heckerling. Kamera : Rob Hahn. Hudba : David Kitay. Jinak lehce loser. ()

moviesfan

Mezi komediemi spíše horší průměr, ale i přesto občas dokáže pobavit ne tím trapným humorem, který se často objevuje v jiných filmech tohoto žánru. Takže 2* (ale slabý). ()

PauloZ

Slabučké, čekal sem víc, čekal sem křupana, ne nějakého hodného ňoumu. slabý průměr. Ale song od Wheatus je good :o) ()

Lokutus

Možná skutečně jen poněkud stupidní romantická komedie pro teenagery, ale i pohádky někdy potěší a zvednou náladu.... Mám dojem, že to rozhodně mohlo dopadnou hůř, mnohem hůř.... ()

mis-ko

Tento film je viac než len nechutná teen-komédia, obsahuje zopár zaujímavých postáv a názorov, ale aj tak je to len podpriemerná komédia. ()

mysiak

Aký prízračný názov pre film, ktoré je pre vážnych looserov? A hrá tam vážny looser Jason Biggs, a celkom fajn Mena Suvari - keď je dosť oblečená, a dobrí vedľajší herci - Dan Aykroyd, Greg Kinnear...no dosť looserské na mňa... ()

ivishka

Ráda a často soucítím s postavami, které by každý nenazval jinak než loser. Samotného Paula mi bylo líto už od začátku. Hodný a milý kluk, který chtěl jen studovat něco, co ho baví a dostat se v životě někam dál než jeho vrstevníci. Snímek ovšem nebyl nějak extrémně kvalitní, ale měl svůj příběh, který rozhodně zaujme a místy i pobaví. Na pozadí se ovšem vyvíjí náklonnost hlavní postavy k dívce - asi jako v každém podobném romanťáku. ()

sta

Dost podprůměrný film, který se snažil něco vytěžit z úspěchu American Pie, ale moc se mu to zřejmě nezdařilo. ()