Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Na Zemi zavítá mimozemský druh, který ohrožuje existenci lidstva. Děj se odvíjí v reálném čase pohledem pěti obyčejných lidí z různých koutů planety, snažících se nějak vyznat ve zmatku, který kolem nich propukl. (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (35)

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Reálněji pojatý pohled na mimozemskou invazi, který je po vizuální stránce poutavý, ale jinak šíleně nezajímavý a nudný. Film se až zbytečně moc zaměřuje na nezajímavé postavy, kterých je jak na Orloji, místo toho, aby diváka udržoval v napětí a pracoval s jinak povedenou formou. Takhle neustále sledujeme řadu nezajímavých až otravných postav, než že bychom se dívali na zajímavý příběh. A ano jsou tu i lesby. ()

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Invaze tragických životních událostí mnoha osob orámovaná invazí z kosmu, která je pomalu svádí dohromady. Kdo nečeká akční výhul v hlavní roli se Samem Neillem, dostane plně funkční drama s realistickým vyobrazením mimozemský invaze a jejího dopadu na chování nás coby civilizace. Seriál je navíc podpořenej nádhernym soundtrackem a parádnim náběhem na další řadu, kde se snad už divák dozví, za jakým účelem vlastně přišli. Protože kdyby chtěli lidstvo rozjebat, stačila by na to jedna epizoda o deseti vteřinách. ()

Reklama

Beckett51 

všechny recenze uživatele

Zdaleka nejlepší a nejoriginálnější mimozemská okupace od Arrival. Brilantní slowburn, kde samotná invaze hraje až druhotnou roli a kterej dokazuje, jak těžký je zaujmout kvalitní filmařinou necpající všechno divákům na stříbrným podnose, ale nechávající je se v tom trochu rochnit, spekulovat a počkat si na výsledek. Skvělá psychologie postav (zdejším komentátorům doporučuji si zopakovat základy vývojové a sociální psychologie), fantastický herecký výkony, parádní vizuál (akorát tý tmy mohlo bejt někdy trochu míň), zajímavej scénář co má hodně co nabídnout a Richterovsky už typicky bájo hudba. Překáželo pár podivnejch scén a někdy by dle mýho bylo vhodný trochu prohodit sled nějakejch scén, aby to mělo lepší efekt, ale není to nic, kvůli čemu by mi byla zkažena pozitivní zkušenost ze seriálu. Čistočistě hoodně silný čtyři, ale díky zdejšímu ignorantství opět rád nadhodnotím. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

u Invaze půjdu dost proti proudu,protože je to přesně ten styl seriálu který mi sedí.Samotná invaze je tu upozaděná a část seriálu jen hádáme co že se to vlastně děje a seriál se zaměřuje spíš na lidské postavy.I ty mimozemšťany nakonec pořádně uvidíme až v závěrečné třetině a ničemu to nevadí.Sice by úplně neškodilo,kdyby tvůrci méně skákali mezi těmi cca čtyřmi hlavními dějovými liniemi,ale co už.Na druhou řadu - pokud bude - se rád podívám...70% PS : pobavila propagace Sama Neilla jakožto jednoho z hlavních postav. ()

maddy 

všechny recenze uživatele

Z jednej z najočakávanejších seriálových sci-fi k tomu, že som si pri každej epizóde hovoril "Boha, to bola ukrutná nuda!" Ešte väčšie sklamanie než márny Foundation. Ten dokázal ponúknúť aspoň fantastický vizuál. Invasion nemá nič, je to rutina skrz naskrz. CELKOVO: 4/10 ()

Galerie (81)

Zajímavosti (2)

  • Scény z pouště byly natáčeny v Maroku. (Martrix)
  • Natáčení mělo začít v polovině roku 2019 v režií Simona Kinberga, ale bylo odloženo kvůli jeho práci na celovečerním filmu Agents 355 (2022). (Martrix)

Reklama

Reklama