Mladá advokátka Kate se při projednávání obyčejné rozvodové pře kubánského boháče Juantoreny dostane na stopu loupeže provedené bandou bývalých agentů KGB, v čele se zabijákem Kazakem. Jen náhodou unikne prvním útokům, dokonce i poté, co ji detektiv Max Kirkpatrick ukryje na tajném místě a ona se neopatrným telefonátem prozradí. Maxovi se povede další útok odrazit, dostat Kate pryč a spojit se s FBI. Vzápětí se však ukáže, že dvojice nemůže důvěřovat vůbec nikomu. Sice se jim daří unikat dalším útokům, a dokonce odhalit, kdo a proč chce Kate zabít, jak dlouho však jim štěstí bude přát. (TV Nova)

Timak

Ve svých 14 letech, kdy jsem film viděl úplně poprvé, jsem slintal nad Cindy a naprosto hltal scénu ve vlaku. Dokonce jsem si ji pouštěl opakovaně na VHV a myslel si, že to je naprostá pecka. O skoro 20 let později se tak akorát pousměju nad tím, že tam hraje Salma, o které jsem do té doby neměl moc tušení a už si nemyslím, že je to absolutní pecka v žánru akčních filmů. Suma sumárum - volim zlatou střední cestu a hodnotím srdcem 14 letého kluka a rozum nechávám trochu odpočívat :) ()

VanTom

Primitivní až pitomá naháněná relativně šlape v prvotním útěku, rychle se však vyšťaví a nesmyslný (typicky 90s) komplot ex-KGB profíků k uzívání nudí. Úsměvně výbušná, leč rutinní a často nezvládnutá akce taky nestojí moc za řeč. Cindy Crawford to samozřejmě sluší a žádný oscarový výkon se od ní nečeká ani nechce. ()

JohnSmith

Jak se topmodelka snažila prodrat na filmové plátno. Krom toho,že je to nuda a zase jenom nuda, tak Baldwin opět ukázal,že moc hrát neumí. O Crawfordové ani psát nebudu. Jedině snad hudba Marka Mancini byla slušná. ()

m.a.t.o.

„Viete ako sa hovorí policajtovi v obleku? Obžalovaný." Nízkorozpočtové akčné béčko z 80. rokov. Až nato, že v skutočnosti bol rozpočet poriadne premrštený a Silverovi zrejme ten brakový scenár ležal v šuflíku o 10 rokov dlhšie, než mal. Jednoducho film, ktorý "zaspal dobu", ale zároveň film, ktorý je tak príšerný, až je úžasný. 50 % ()

solskjaer

Tak na tento film jsem se koukl jen z důvodu nepřekonatelné krásy Cindy Crawfordový a myslím, že jsem tak splnil producentské očekávání, že lidi se na to půjdou podívat jen kvůli té dechberoucí kráse Cindy Crawfordové. Ani samotná Cindy nemohla očekávat, že po tomto filmu se nabídky na filmy pohrnou , protože to byla , promiň mi to Cindy, hrůza hrůzoucí. Jako právnička možná ale jako herečka nikoliv. Je fakt že byla nádherná ale to ve filmu nestačí... B¨No a koukám že režisérovi Andrew Sipesovi tento film asi moc slávy na poli filmových režisérů nepřinesl a když se podívám na jeho filmografii udělal dobře, že se na další filmování vybodl:-) ()

iXtr3m3

Kedysi som to žral. Bol to taký klasický šablónový deväťdesiatkový akčňák. V hlavnej úlohe napomádovaný drsňák, k tomu krehká sexica a protivníci tiež v klasickom učebnicovom zložení - drsňák, itčkár, vodca. Priznám sa, že nikdy nepohrdnem si to zhliadnuť znovu, je to krátke, je to akčné a celkom vtipné, ako si kedysi predstavovali "hacking" a všeobecne výbavu it maniakov, viď. klávesnička, ktorá bola efektná, ale pre skutočné využitie nepohodlná. :) ()

Hopper

Jedna za Crawfordku, resp. jej telo, inak šit prvej triedy, ktorý je zmätený a herecké výkony na úrovni ochotníkov. ()

cab

Uz upoutavky lakaly hlavne na lechtive sceny s hlavni hrdinkou (Cindy Crawford), coz je logicke, protoze ji to slusi a pevne telo ma taktez. Jenomze premisa filmu je neoriginalni, lepe receno je divak postaven pred velmi predvidatelny sled udalosti, ktere jsou navic nezajimave podany onomu dychticimu tvorovi. Beckovitost z toho jen zari. 40% ()

wosho

Strašlivý akční film. První hvězdičku uděluji za provedení eliminace té ruské děvky Baldwinem na pláži. Druhou hvědičku za kozy Crawfordové ve vlaku. Jinak fakt hrůza a to vyprodukoval producent Silver. ()

Paity

Není nad to, když se ve filmu objeví nějaká top modelka. Pak už je jedno co je to za příběh a většinou je to naprostý šrot, stejně jako Jako štvaná zvěř. ()

prezdivaka odpad!

Když se chcete dívat na tohle veledílo, musí vám asi jít jen o to vidět Cindy Crawford v tílku: To je tak jediné, co film nabízí. Každé auto, které do něčeho narazí, vybouchne. Policista na útěku má pořád plný zásobník. Detetkrát prostřelené přední sklo a nikdo nemá ani škrábnutí. Když vybuchuje námořní loď, děje se to asi nadvacetkrát. Kate a Max vybíhají z můstku na přídi a v následujícím záběru ze vzduchu je vidět, že polovina lodi je v plamenech. Na dalším záběru oba v pohodě běží po lávce, která vede z můstku k zádi. Střídají se letecké záběry vybuchující lodi a běžící dvojice, které spolu vůbec nekorespondují. když celá ohromná loď nakonec mohutně exploduje, vidíte v dalším záběru padoucha uvnitř, jak se zmítá uprostřed plamenů. Zápletka je prostoduchá jak mysl Foresta Gumpa. ()

Blazin

Film plný nevychytávek a klišé, hlavně těch nevychytávek je fakt spousty, kromě pohledu na Cindy Crawford (aspoň ukáže prsa) to je hodně podprůměrný akční film a hlavně s trapnými scénami a se spousty nevychytávek (musím to pořád opakovat, protože jich je fakt hodně, asi tak každou 3. minutu). ()

lareinna

V súčasnosti sa občas točia omnoho väčšie blbosti...hollywood vypľúva filmy, čím ďalej tým rýchlejšie a tak je aj viac odpadu. Tento film má 15 rokov a na vtedajšiu dobu (aj dnes sa dá v pohode pozerať) bol super, tak trochu nechápem tomu nízkemu hodnoteniu. Tým dvom to seklo, to je jasné. Film mal dej, akčné scény na r. 1995 boli úplne v pohode. Hodnotím kladne. ()