Mladá advokátka Kate se při projednávání obyčejné rozvodové pře kubánského boháče Juantoreny dostane na stopu loupeže provedené bandou bývalých agentů KGB, v čele se zabijákem Kazakem. Jen náhodou unikne prvním útokům, dokonce i poté, co ji detektiv Max Kirkpatrick ukryje na tajném místě a ona se neopatrným telefonátem prozradí. Maxovi se povede další útok odrazit, dostat Kate pryč a spojit se s FBI. Vzápětí se však ukáže, že dvojice nemůže důvěřovat vůbec nikomu. Sice se jim daří unikat dalším útokům, a dokonce odhalit, kdo a proč chce Kate zabít, jak dlouho však jim štěstí bude přát. (TV Nova)

Boogeyman

Viděl jsem to už docela dávno a kromě Crawfordový koz někde ve vlaku (což mi ale v té době přivodilo celkem silné šimrání v podbřišku – za to taky ta jedna hvězdička) si pamatuju akorát superdebilní scénu, kdy se Baldwin skryje před chlápky s termovizí tím, že si stoupne pod sprchu, ošplouchne se a běží dál, jenže oni už ho nevidí. ()

kingik

Modelka Cindy Crawford tak moc toužila zahrát si ve filmu a až se to stalo tak v podstatě (kromě svého obnaženého těla) nepředvedla zhola nic. Vztah s Baldwinem se dá jen těžko uvěřit, protože on není žádný krasavec a už vidím jak by s ním Crawfordová chodila. To se tedy tvůrci sekli. Ovšem na druhé straně jako akční film to solidně šlape a Andrew Sipes zvládá akční scény překvapivě dobře. Napětí, honičky, přestřelky a i erotika jsou zde zastoupeny v bohaté míře. Film komerčně neuspěl, Baldwinova kariéra zhasla, Crawfordová se už do filmování tolik nehrnula a režisér Andrew Sipes už nikdy nic nenatočil. Film je to solidní. 60% ()

Sobis87

Jako dítě jsem ten film chtěl vidět, protože tam hrála Cindy Crawford, dneska vidím, že jsem jako dítě chtěl vidět každou kravinu. ()

nash.

Všichni jsme tehdy chtěli vidět Cindy v té vášnivé scéně a vše ostatní bylo jen alibi, které ji mělo zdůvodnit. Dnes zůstal jen průměrný akční film poskládaný z obvyklých žánrových prefabrikátů, naštěstí akce bylo dost na to, aby se člověk zase tak moc nenudil, a když ano, tak Cindy to v tílku pořád sekne. ()

klerik

Zlí Rusi, vybuchujúce autá, hláškujúci policajt, hrdinka v obtiahnutom tričku bez podprsenky, erotická scéna vo vlaku... No nezbožnujte tento film... V jednom filme naládované všetko, čo zbožnujem. Podobná "kultovka" ako HARLEY DAVIDSON A MARLBORO MAN - film, ktorý môžem pozerať stále dookola... Napriek svojej béčkovosti je to skvelá zábava so slušnou akciou a skvelou (aj keď trochu umiernenou) "mancinovskou" hudbou... ()

SeBig odpad!

Tak jsem zjistil, že Baldwinovky mě asi taky trochu potrápěj, páč mě vůbec nebaví... Tohle ale asi bude tím nudný laxním scénářem. Na pohled to vypadá lákavě a nakonec nudná bída.. ()

sharky

Možná trochu slaboduchý, jenže je tam krásná Cindy, která tvoří s Baldwinem překvapivě dobrou dvojku a navíc proti nim stojí sám generál Orlov... chci říct výborný shakespearovský herec Stephen Berkoff, který tu mimochodem chybí ve výčtu. ()

SOLOM.

Coby akční thriller je tento film vážně slabota, s tím musím samozřejmě souhlasit. Ty akční scény, přestřelky, pronásledování a výbuchy – oku snad i trochu lahodící a v mnoha případech tady haprovala logika asi stejně tak, jako napůl zapnutý vibrátor v kabelce Cindy Crawford. Taky patřím k těm, kterým se za mlada tahle samice opravdu hodně líbila a poprvé se na to díval hlavně kvůli ní. Když to dávali nedávno v televizi, vydržel jsem do oné žhavé scény ve vlaku a pak jsem usnul. Protože co se zápletky týče, tak se člověk vážně musí dost namáhat, aby u toho neusnul… ()

claudel

Já jsem tenhle akční thriller viděl už víckrát a nikdy jsem se nenudil. Je to příjemná oddechovka. Bratři Baldwinové jsou všichni sympatičtí herci, i když nejvíc asi fandím Stephenovi. ()

ARI50

Tenhle akční thriller se mi hodně zalíbil a to já většinou u takových filmu fakt nic nečekám, nebylo toho moc a nebo dvakrát extra super ale mě se to ksakru líbilo pro mě nečekaně. ()

Bauer

Akční béčko jako vyšité.Určitě hlavním lakadlem je Cindy Crawford ale jsou tu i výborné scény a sympaťak William Baldwin.Celkově povedenej akční film. ()

5150

Potenciál Cindy Crawford je výborně využitý a sympatický William Baldwin se k ní docela hodí. Navíc Salma Hayek (ve stejném roce se proslavila v rodriguezově filmu DESPERADO) v hezké mini roličce.. Akčních scén dostatek, několik zábavných momentů se také najde a díky svižné režii a příjemné stopáži, to na jedno zkouknutí docela pobaví. ()

Lacike

Jedna sa o solidny akcny thriller s dostatocne rychlym tempom, zabavnymi vtipmi a remeselne natocenymi akcnymi scenami. Uprimne nechapem averziu viacerych ludi voci tomuto filmu. Asi im vadi Cindy Crawford. Ja ju tiez nijak nezboznujem, ale rozhodne nemozem povedat, ze by mi vo filme vadila, alebo ze by tu jednoduchu ulohu, ktoru tu mala nezvladla. Sice jej sekunduje najmenej zaujimavy clen rodiny Baldwinovych, ale akcne sceny zvlada bez problemov. Kedze sa vo filme neustale nieco deje, tak to velmi nevadi. Nuda nema prilis vela prilezitosti sa dostavit. Co sa rozhodne podarilo bol vyber hlavneho zaporaka v podani demonickeho Stevena Berkoffa, vdaka comu som mal tendenciu fandit skor jemu ako hlavnej dvojke. Ked sa oprostite od nenavisti k Cindy Crawford, tak si uzijete standardny akcny produkt deväťdesiatych rokov. 6/10. ()

Terva

Scénář : Charlie Fletcher. Kamera : Richard Bowen. Těžko říci, zda byl dobrý tah vsadit do role Kate McQueanové zrovna Cindy Crawford, ale je to kočka. Baldwin je prostě další Baldwin. ()

joehot

Jako štvaná zvěř nefunguje ani jako áčko, ani jako béčko. Co si budeme nalhávat - doopravdy je koukatelný jen v záběrech, v nichž nemá Cindy Crawford podprsenku. Na odpad to není, druhá hvězda tak za bradavky. ()

Falcor

Nezklamalo a nepřekvapilo. Co, že to říkali v South Parku o Baldwinovcích? A modelka po boku Willa by se jim rovněž líbila. ()

corpsy

Zaoberal som sa hlavne technicky dokonalými akčnými scénami, ktorých je tu habadej a milo naivnučkou Cindy Crawford a jej nádherným zovňajškom. A pri tom mi vôbec nevadilo, že film má nejaké tie umelecké chyby. Ako akčná zábava je to prvotriedna ukážka. ()