• milka

Asi to nejhorší co americká komediální produkce v posledních letech vyplodila. A Ken Jeong by si měl uvědomit, že hrát v rádoby rodinném sitcomu v podstatě stejného ulítlého magora jako v Community, je tentokrát spíše trapné, než vtipné. Takhle přesně vypadá herecká sebevražda v přímém přenosu.(5.12.2015)

• Politik

Spíše podprůměrné. Neurazí, ale zatím jen 2 hvězdy.(18.4.2016)

Standartní sitcom, s nestandartním Ken Jeongem, doufám, že mu budou jiskří z huby lítat, co nejvíc.(30.10.2015)

Docela vtipný sitcom, který zachránila vysílací doba. Na moje sobotní odpoledne je to příjemná oddechovka a dokud to nezrušej, tak budu koukat ráda. Jen někdo prosím spáchejte atentát na toho prckoidního herce. Albert Tsai. Odporný malý zlo. Doufám že se rozhodne nebýt hercem, abych ho nemusela vídat v jiných seriálechl :( 3*(2.11.2015)

Čo ja viem. Typický blábol, ktorého hlavnou devízou je že nemoralizuje. Ken Jeong je super, rovnako aj jeho rodinka. Kopec štekov od týpkov z Community a zo sveta komédie. Má to kopec fajn vtipov. Zapamätateľné postavy a je to skvelé na zabitie času keď jete klobásku alebo polievku. ( Nie naraz. Zvlášť). Je mi to sympatické a skvele som sa bavil. Také moje osobné guilty pleasure. 1. séria - 75%. Udržuje si to svoju úroveň. Na zabitie času okej, ale nie je to ten typ seriálov, ku ktorým by som sa vracal, alebo na ne výrazne myslel. Ken Jeong je super. Ostatné je tak pol na pol. 2. séria 60%(17.6.2018)