Dr. Ken (TV seriál)

Dr. Ken

Komedie

USA, 2015–2017, 15 h 51 min (Minutáž: 21–22 min)

Čo ja viem. Typický blábol, ktorého hlavnou devízou je že nemoralizuje. Ken Jeong je super, rovnako aj jeho rodinka. Kopec štekov od týpkov z Community a zo sveta komédie. Má to kopec fajn vtipov. Zapamätateľné postavy a je to skvelé na zabitie času keď jete klobásku alebo polievku. ( Nie naraz. Zvlášť). Je mi to sympatické a skvele som sa bavil. Také moje osobné guilty pleasure. 1. séria - 75%. Udržuje si to svoju úroveň. Na zabitie času okej, ale nie je to ten typ seriálov, ku ktorým by som sa vracal, alebo na ne výrazne myslel. Ken Jeong je super. Ostatné je tak pol na pol. 2. séria 60%(17.6.2018)

• milka

Asi to nejhorší co americká komediální produkce v posledních letech vyplodila. A Ken Jeong by si měl uvědomit, že hrát v rádoby rodinném sitcomu v podstatě stejného ulítlého magora jako v Community, je tentokrát spíše trapné, než vtipné. Takhle přesně vypadá herecká sebevražda v přímém přenosu.(5.12.2015)

Ken Jeong se ve filmové branži neuvěřitelně posunul dál a vytvořením vlastního sitcomu jen potvrdil, že komedie je jeho životním posláním. První série je naprosto perfektní a nebojím se dát 9/10. Druhá série má několik slabších dílů, ale rád bych zde vyzdvihl především Halloweenský speciál - ty obecně nemám rád - tady se ale povedl a je jeden z nejlepších speciálů, co jsem kdy viděl + poslední díl je z mnoha důvodů velmi podstatný :) Celkově bych dal 4 hvězdy, ale jako fanda Kena musím dát jednu navíc!(21.4.2019)

Docela vtipný sitcom, který zachránila vysílací doba. Na moje sobotní odpoledne je to příjemná oddechovka a dokud to nezrušej, tak budu koukat ráda. Jen někdo prosím spáchejte atentát na toho prckoidního herce. Albert Tsai. Odporný malý zlo. Doufám že se rozhodne nebýt hercem, abych ho nemusela vídat v jiných seriálechl :( 3*(2.11.2015)

Ken Jeong svým humorem odpovídá lidem na dotazy. Někdy je to sranda, jindy míň...(10.8.2019)

• - Dcera Kena Jeonga, který ztvárnil hlavní postavu, se objevila v několika epizodách druhé série seriálu jako Emily (Zooey Jeong). (entronov)

• - Spoiler: Epizoda obsahuje skutečné události z konkurzu Ken Jeonga do seriálu Zpátky do školy (od r. 2009). (entronov)