Reklama

Reklama

Příšerákovi 2

  • Německo Happy Family 2 (více)
Trailer 8

Obsahy(1)

Zachránili jste nedávno svět a myslíte si, že vám to zaručuje celoživotní zásobu štěstí? Chyba! Každodenní život má protivný zvyk znovu vám házet klacky pod nohy… Od velkého „příšerákovského“ dobrodružství rodiny Wishbonů uplynul již rok. Jejich život se vrátil do všedních kolejí, s běžnými lidskými starostmi a hádkami. Pozvání na svatbu čarodějnice Baby Jagy a komorníka Renfielda je tak pro rodinu vítaným rozptýlením. Jenže než si snoubenci stihnout říci „ano“, slavnostní den v mžiku zničí nezvaný host. Malá miliardářská dcerka Mila Starr, která je supercool agentka a hlavně obávaná lovkyně příšer, oba svatebčany unese! Wishbonovi mají jedinou možnost, jak zkusit své přátele zachránit. Musí se znovu proměnit v Příšerákovi. Jako mumie, vlkodlak, upírka a Frankensteinovo monstrum se přes tropické pláže i zasněžené hory vydávají po stopách Mily a jejích zajatců… Režisér Holger Tappe se po úspěchu rodinného filmu Příšerákovi (2017) vrací s neméně zábavným dobrodružstvím. Na tomto akčním rodinném výletu kolem světa si každý přijde na své. (Bioscop)

(více)

Videa (4)

Trailer 8

Recenze (18)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Jednička se tehdy svezla na úspěchu Hotelu Transylvania jelikož záhadným způsobem vydělala  vzniklo po 5 letech pokračování co se pro změnu svezlo na úspěchu Hotelu Transylvania 3. Tak,  že zde máme holku co loví příšery, aby jsme zjistily, že není zlá jen jde ve stínu svých rodičů to samé bylo v Hotelu Transylvania s Van Helsingem a jeho dcerou. Nicméně je to lepší jak jednička jsou zde zhruba tři vtipy a vtipné scény nikdo zde neprdí a není zde oproti jedničce žádný fekální vtip a celkově je i příběh lepší chválím naopak hudbu .   Do kina bych na to nešel, ale doma se na to podívat dá 60 procent ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Vylepšená animácia, vylepšená dejová linka, farebnosť a o niečo menej infantilnosti - a hneď je z toho pozerateľný animák, ktorý nie je určený len pre dojčencov. Toto je prakticky klasický priemerný animák, ktorý ničím neohromí, ale určite sa pritom deti zabavia. A v porovnaní s jednotkou sa jedná ozaj o výrazný kvalitatívny posun vpred. 60 % ()

Reklama

Figu 

všechny recenze uživatele

Tuhle rodinku po mě chtěli pustit moje děti a dokonce u toho vyžadovali i mojí přítomnost. No jsem skvělej táta, takže co bych pro ty škubánky neudělal... Fakt upřímně jsem rád, že to nebylo extra dlouhý a že jsme u toho lehce usínali... Když už, mám rád prostě chytrý animáky. Tenhle je z kategorie opravdu pro ty nejmenší mrňata... 50% ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Z hľadiska kvalít, v porovnaní s prvým dielom, sa nejedná o žiadny zásadný posun. Úroveň je približne rovnaká a nové postavy svet Príšerákov nikam neposúvajú ďalej. Potenciál vedľajších postáv zostal opäť nevyužitým. Neškodné pokračovanie, ktorej však chýbajú ambície. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Monster Family 2" je dokopy veľmi jednoduchý animák. A mal som pocit, že tvorcom chýbala väčšia dávka kreativity na to, aby priniesli príbeh, o ktorý by som dokázal prejaviť nejaký záujem. Predvídateľné, obohrané a najmä som od začiatku vedel kam to celé nakoniec dospeje. Občas ma to pobavilo a má to pár dobrých fórov, ktoré fungujú, no moment kedy sa pre mňa začal dvíhať bolo až jeho finále. Myslím si, že záverečná tretina je čas, kedy postavy majú konečne čo ponúknuť a veci sa začnú vyvíjať trošku zaujímavejším smerom. Minimálne musím uznať, že zloduchovia filmu sú celkom zaujímaví. Ani nie tak ich motivácia ako ich činy a spôsob, akým dokážu manipulovať. A ich plán je teda celkom slušne prepnutý. Je síce od začiatku jasné kto je skutočným zloduchom filmu, no to čo počas filmu budú robiť mi prišlo skutočne hnusné. Takže tam film získava body. A situácie trošku naberú grády a budeme mať celkom uspokojivý výsledok. Film ale viac-menej skôr pre malé decká než pre celú rodinu. Ale animácie sú celkom slušné. Hodnotenie: C ()

Galerie (98)

Reklama

Reklama