Návrat Rýchlej roty Chipa a Dala po tridsiatich rokoch zachytáva bývalé televízne hviezdy Disney Afternoon v súčasnom Los Angeles. V tejto kresleno-hranej akčnej komédii žijú Chip a Dale medzi kreslenými a živými bytosťami v modernom Los Angeles, ale ich životy sú už úplne iné. Od zrušenia ich úspešného televízneho seriálu ubehlo niekoľko desiatok rokov a Chip (hlas John Mulaney) sa poddal životu na predmestí a predáva poistné zmluvy. Zatiaľ sa Dale (hlas Andy Samberg) po počítačovej úprave nostalgicky vracia k zlatým časom. Keď ich bývalý seriálový kolega záhadne zmizne, Chip a Dale musia oživiť svoje priateľstvo a vžiť sa opäť do postáv detektívov Rýchlej roty, aby zachránili priateľa. (Disney+)

vojacekr

Na nedelnich disneyovkach v 90.letech jsem vyrustal. At uz Kaceri, Rychla rota, Kid a Balu nebo gumidci. Tady jsem mel ale problem s tim, ze jsem byl zvykly na humor Roty jako tymu, popr. Chip'n' Dale z 60.let, kdy ti dva delali naschvaly Donaldovi. Tady to uz ale nebyli oni - korekce si vybrala dan, anebo jsem uz stary, protoze ani videohry uz nevypadaji tak, jak je pamatuju, whatever. Hodnotim ale dej a film a bavil jsem se, nez prislo grand finale, ktere bylo pod psa, ale zachranili to Gadget s (bohuzel mluvicim) Zipem. Nechci tyhle stupidni berlicky novych byt znamych charakteru, ale stupidni zabavu na ktere jsem jako maly ujizdel. Byl to prumer, ale misty tak freneticky, ze se nevyplatilo ani mrkat, aby mi neunikaly odkazy a vedlejsi postavy. Hvezda navic, ze se studio nebalo parodovat sebe samo a misty jsem se bavil jak u kralika Rogera. Nehlede na zdarilou kombinaci animace slo o nadprumernou podivanou. ()

J.CTORN

Já se na to díval s našima, naši samozřejmě spoustu easster eggů nepochopili ale já se bavil, luxusní ale byl i moment kdy se naskytlo klišé, já si řekl sakra to snad... A hned na to nějaká postava řekla že je to klišé, a tolik podobných věcí. Taky mě hodně potěšila přítomnost Ugly Sonica, Vina Diesla a podobných věcí. Nostalgie k rychlé rotě nebyla až tak silná ale i tak jsem si zavzpomínal. No, možná bych tenhle film řadil do žebříčku filmů s maximálním počtem easster eggů. Clkm mě zklamalo že dali málo prostoru Gedžitce a Zipovi, u Montyho to chápu, přece jenom SPOILER byl oběť. Špatné animace, např oční kontakt apod mě taky pobavili. Každopádně pokud znáte dost filmů a pohádek od Disney tenhle film vás pobaví. A Post Malone písnička? Skvělý, upřímně ani jsem ho tam nečekal. 7,5/10 ()

AnniqueCh

Dva veverčí bratři Chip a Dale, znovu na scéně! znovu na stopě zločinu! a se starou dobrou partou zvířecích partáků Gatžetka, Monty Jack a Zip. Tentokrát ve filmové verzi, která seriálu nedělá ostudu. ()

michalkop odpad!

Za mě něco naprosto příšerného. Ta kombinace animace a hraného filmu mi vypaluje sítnici a dělá mi blbě od žaludku. A to jsem se na film těšil. Na Rychlé rotě jsem vyrostl. Možná právě proto mě to tak znechutilo. Nebo jsem prostě příliš starý. ()

flyer.nick

Gigantická nálož odkazů nejen na animáky. K tomu narážky na aktuální smršť remaků a okořeněno špetkou nostalgie na původní Rychlou rotu. Jenom ten příběh takový občas nic moc, ale vzhledem k cílovce plně dostačující. ()

Chicharron

Z mého pohledu dost tragédie jak co se týká děje, tak provedením, a zejména 2D animace spolu s 3D animací a reálným světem vytvářejí dost rušivý element naprosté nesourodosti. Když dochází nápady, filmaři chtějí utlouct diváka žvaněním, což je typické pro řadu hollywoodských "trháků" dnešní doby. Jedna hvězda za váguse Petera Pana, jinak nic. ()

Vampiroza

Čekal jsem že to bude slabota jako tom a Jerry ale byl jsem hodně překvapený jak moc dobře to na fungovalo. Příjemná kombinace a fajn nostalgie s modernou. Za mě super ()

Bion

3D vs 2-D animáky vs ľudia a známe tváre a do toho klasický Chip a neklasický Dale sa už podľa traileru zdali ako poriadny myš-maš odsúdený na smetisko animovaných prerábok. Na veľké prekvapenie však celý tento svet funguje a to nielen ako detektívka, ale aj ako slušná nostalgická jednohubka plná odkazov na animované postavy (od South Parku až po Cats), ktoré sa síce mnohokrát len mihnú avšak bystrého pozorovateľa potešia. Trošku mi vadila celková zápletka, pretože by som si vedel predstaviť aj lepšiu no aj tak film prekvapil v mnohých bodoch. A nešlo len o nostalgiu, temnejší podtón či narážky a vtipy, ale aj celkové vyznenie ktorému nechýbalo srdiečko....po všetkých tých myš-maš prerábkach naozaj milé prekvapenie. ()

Miky191

Dobré to je! Jeden z najlepších (polo) animovaných filmov za posledné roky, na Disney celkom odvážny počin, ktorý ukazuje, že stávka na divokú kreativitu sa môže ešte aj v dnešnej dobe solídne vyplatiť. Sympatická KiKi Layne hlavné duo vhodne dopĺňa, svoju rolu si vyložene užíva. ()

AJensen

Tak tohle byla velká a překvapivá pecka. Dobře napsaný scénář, úžasný Andy Sandberg a asi milion easter eggů, kvůli kterým jsem ani na minutu nemohl odlepit zrak od televize. Škoda, že to (zatím?) nemá český dabing. ()

Nedos.

Tenhle film je pro stary. Pro stary kterym v dobe vysilani puvodnich serialu bylo 7-10 let. Mladosi to nepochopi. Ja jsem presne cilovka a libilo se mi. ()

Zagger

moc mi to mixovani nesedelo a kralika Rogera jsem presne kvuli tomu vzdycky nesnasel, Ted je taky trapny cringefest.... ale toto jinak vcelku ok film prekvapive ()

Hornet.CZ

85% / Očekávání malá, výsledek velmi příjemný, hromada narážek, velké množství humoru, skvělá animace a za mě nejspíše i nejlepší animák roku. Avšak má to pár much, tou hlavní je celkové podání a i děj, který prostě dítěti nepustíte, páč prakticky nic nepochopí. Tudíž je zde cílovka pro tento film dost omezená, druhým problémem byla hlavní lidská protagonistka, která sice není zase tak špatná ale chvílemi tam prostě byla jako pěst na oko, další věcí byla pak určitá přeplácanost ale ta se dala i docela tolerovat. Za mě naprosto skvělý film, který si ještě určitě pustím.  Poznámka: Ugly Sonic je sakra dobrej nápad na to aby na pohled úplně zbytečnej charakter neskončil v záchodě minulosti. ()

Steparu

Nooo... Nejsem uplně fanda... Rychlou rotu miluju a tohle zavzppomínání mne spíše bolí. Kde jsou chipmank hlasy? Proč se Dale s Chipem chovají uplně mimo svůj charakter? Meta se k RR nehodí. KDyby udělali film ve stylu seriálu bude to lepší ()

Mr.HahaHihi

Hrozná mrdka. Mrdka, ne mrda. Jakože jestli někomu ke štěstí stačí že to je meta a je tam hromada cameí, tak dobře pro něho. Nebylo to vtipné, nebylo to zajímavé, pocitově to trvalo tak dvě a půl hodiny a vlastně to bylo i dost hnusné. ()

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

Nový Frank Drebin pokukuje po Pamele Anderson

18.04.2024

Jak to tak vypadá, opravdu letí naším směrem. Nová Bláznivá střela, v níž by legendární postavu detektiva Franka Drebina, jehož efektivitě se rovná pouze jeho neschopnost, měl ztvárnit… (více)

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely