• MM_Ramone

Tento český seriál z nemocničného prostredia má svoje svetlé okamžiky, ale našlo by sa v ňom aj hodne vecí, ktoré by sa dali ešte vypilovať. Skúseni borci zo starej, dobrej hereckej školy v kombinácii s mladou, neznámou gardou. Občas to hodne zaškrípalo. Takže predovšetkým herecké výkony sú dosť nevyvážené. Tiež je na tom poznať aj lacná, televízna produkcia. Seriál je rozdelený do šiestich, hodinových, dielov. Ich poradie a názvy sú: 1. Honza, 2. Michal, 3. Inzulín, 4. Maruška, 5. Zuzka, 6. Šnajberková. **(21.10.2011)

• Tom_Lachtan

tenhle seriál, kde jsou scénáristické kličky prapodivnější, než-li Minotaurovo bludiště, jsem jako hovadinu bral jako malá a když jsem viděl jen tak letmo kousek jednoho dílu, rychle jsem prchl, protože jinak bych musel ty dvě hvězdičky srazit ještě níž(7.2.2013)

• Snorlax

Nevím, zda by tvůrci byli nadšeni, ale od prvního (a doufám, že jediného) mého zhlédnutí tohoto seriálu si stále pamatuji, že Svatopluk Skopal učil malého chlapce přerušovaně čůrat do škarpy. A trvám si na tom, že po umělecké stránce to byl největší zážitek z celých těch šesti hodin.(12.7.2012)

• WANDRWALL

Dosud nedoceněný seriál.(15.11.2010)

• Shushika

...tak se pr**l nepaří:)(19.1.2008)

• - Natáčení probíhalo v Litoměřicích a v Říčanech a v obcích Mlékojedy a Klokoty. (M.B)

• - Naposled před kamerou Jaroslava Brousková. (M.B)