Reklama

Reklama

Vlajka smrti

(seriál)
  • USA Our Flag Means Death
Trailer 1
USA, (2022–2023), 8 h 33 min (Minutáž: 23–35 min)

Tvůrci:

David Jenkins

Hrají:

Rhys Darby, Taika Waititi, Fred Armisen, Nat Faxon, Leslie Jones, Samba Schutte, Samson Kayo, Ewen Bremner, Joel Fry, Rory Kinnear, Kristian Nairn (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Seriál je volně inspirován skutečnými dobrodružstvími Stedeho Bonneta (Rhys Darby), zhýčkaného aristokrata, který se vzdal svého privilegovaného života a stal se pirátem. Objeví se zde také držitel Oscara Taika Waititi v roli "Černovousa", nejobávanějšího a nejuctívanějšího piráta historie. (HBO Max)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (35)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príjemné spestrenie filmového stereotypu, miestami vtipné viac, inokedy menej ale ako to u paródie býva to čo sa jednému zdá dobré inému pripadá trápne. Ja som sa pri seriály pobavil celkom dobre, najsympatickejšou postavou je Švéd, Stade Bennet je chvíľami pomerne trápny ale ucelený príbeh dokáže vynahradiť tie slabšie miesta, kde sa stráca humor. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Když je dnes někde napsaný Taika Waititi, tak už tak nějak předpokládáte, že to bude dobré…a vtipné. Ale nemusí Vám to pokaždé úplně sednout. Třeba Vlajka smrti mi úplně nesedla. První díly spíš průměrné, ani se moc nesmějete, prostředí navíc vypadá hodně uměle. Pak se na scéně objeví Černovous, kterého si tu užívá právě Taika, a seriál konečně dostane trošku spád…a vtip. Ve výsledku Vás to ale stejně nepřesvědčí k tomu, abyste si jej užili jako jiné seriály. V pohodě odpočinkový seriál to určitě je, ale rozhodně ne legenda. ()

Reklama

kagemush 

všechny recenze uživatele

K zhlédnutí mě zlákala účast pana Waititi. Jsem si říkal, že by jeho otisk tak jako například v Co děláme v temnotách, nebo v Flight of the Conchords mohl má ústa roztáhnout skoro až do úsměvu. Ale žádný otisk-herec je to na prd, spolurejža (viz Králíček Jojo ) asi taky prd , a jako hostující producent (co to vlastně je?), --no nic... . Druhá a případné další řady mě minou. Nemám zas tolik času se nesmát u komediálních seriálů. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Úžasný seriál od prvního do (doufám, že jen dočasně) posledního dílu. Nebylo to možná nakonec až tak vtipné, jak se zpočátku zdálo, ale to neznamená, že jsem se skvěle nebavil. Naopak jsem nečekal, jak se seriálu povede ta dramatičtější rovina, kam to povede a jak krásné to bude. Všechno bylo dokonale vyvážené, a to samozřejmě i zásluhou herců, obzvláště pak Rhyse Darbyho (můj nový hrdina, kombinace Martina Freemana a Rowana Atkinsona) a zcela dokonalého Taiky Waititiho. ()

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

To si takhle vezmete Black Sails, ze kterých Taika a spol udělá sitcom s humorem ve stylu Co děláme v temnotách. Místama je vážně materiálu na zasmání spousta, zároveň jsou zde i hlušší pasáže. Nutno přiznat, že až s nástupem psychicky často labilního Černovouse v podání Taiky dostává seriál správný spád, ale i Darbyho Bonnet má své výborné momenty. Jako pohodová jednohubka je to fajn, ale pokud budou další série, chtělo by to určité věci zlepšit, vůbec by nevadilo šlápnout na plyn magorství. ()

Galerie (131)

Reklama

Reklama