swamp odpad!

Začátek sice naznačoval, že by se mohlo jednat o ujetou komedii, ale opak se stal pravdou..je to shit! ()

teutates

Počiatky kriminality siahajú ďaleko do minulosti ľudstva, tak ako aj vynález šampónu. Pozorne sledujte tento film, pretože vážne uvidíte, čo ste ešte v živote NEVIDELI... Hlášky v tomto filme by ani nemali uzrieť svetlo sveta - no proste komedia na... Strašne niečo... nikdy by som si nemyslel, že niečo také pustia do TV 6/10 ()

DwayneJohnson

Vždy jsem se považoval za přísného a seriózního kritika, který měří všem filmům naprosto stejným metrem, nicméně tahle praštěná komedie mě naprosto vyvedla z omylu. Jistě, broskvovina je to řádná, ale některé scény, či hlášky, ty jsou opravdu skoro zabíjející a vůbec, tahle šílenost mě včera prostě sedla. Je to blbé, hloupé, stupidní a svým způsobem geniální zároveň, což musím chtě nechtě bodově akceptovat. ()

Slartibarkfast

"Ten ovcemut vypadá bez srsti jako prasemut". Co vám budu povídat. Hovadina je to podle mě neskutečná, ale mělo to něco do sebe. Rozhodně nejsem ten typ, co uvidí chlapa s exkrementem na hlavě a začne aplaudovat ve stoje na znak uznání a obdivu nové módy. Ale také nejsem typ, co by dával okamžitě odpad a ohrnoval nad tím nos. Pár veselých momentů tam bylo, a i když je to prvotřídní hloupost, tak jsem to dokoukal až do konce bez jakýchkoli problémů a následků. 40% ()

Pedestrian odpad!

BRRRrrrr!!! Ještě teď se klepu hrůzou z tohoto nadmíru úchylného prafilmu o tlupě kamenů a špinavců. Spálit a zakopat alespoň míli pod zem. ()

eLeR

Ty jej chceš dať šampón? Ty si sa asi zbláznil, veď ju poznáš len jeden deň. Hlášok na 98 minút celkom dosť, len sa niektoré míňali účinkom .. bohužiaľ. ()

iamek odpad!

Na RRRrrrr!!! jsem se docela těšil, ale jakmile jsem se dokoukal zhruba do 50 minuty, musel jsem tu hrůzostrašnost vypnout. Trapné vtípky, trapný scenář, trapná režie proste všechno je špatně... ODPAD! ()

Ghoulman

Ano je to šílenost a blbost, tak velká, že větších je jen málo... A protože šílenost a blbost jsou dvě z pra-základních vlastností každého člověka moc se mi to líbilo... ()

korbitch22 odpad!

Když naženete na jeden plácek bandu debilů,řeknete jim ať poskakujou,řvou,mumlaj a řikaj přichází noc,drž hubu,tak vám vyjde film který je naprosto odporně trapný,že i trapnost sama by se musela stydět.fuj!!!! ()

Chrustyn

Komedie, stejně hloupá, jako její název, (zde jsem jí zásadně vyhledával podle Gérarda, který zde prakticky nehraje) která se snaží být právě svou hloupostí vtipná, ale je zbytečně roztahaná, nevtipná a nepochopitelně rozehrává několik dějů. Těch pár nápadů, které se vyčerpají hned na začátku, výsledný dojem opravdu nezachrání. Nový "Caveman" se nekoná. ()

Arsenal83

Tupá ale istými chvíľkami celkom vtipná komédia, od ktorej od začiatku nič nečakáte, takže pocit sklamania nepríde. ()

heyda

Totální kravina! Ale já jsem fakt parádně bavil. Několik hlášek je takřka (řekl bych) přelomových. Vy hrochomuti :-D 65% ()

Stanislaus

RRRrrrr!!! je na jednu stranu neskutečně stupidní, nechutná, ale na druhou stranu vtipná a nápaditá komedie, která obsahuje spoustu šíleností. Soupeření o šampon, strach z noci, švadlena kytaristka, šéfova "pěkná" žena, ondulované vlasy, "-muti", Kameni atd. Další Funés či Drž hubu! to rozhodně není, nicméně stojíte-li o nevinnou oddychovku na odpoledne, neváhejte a urrrrrrrčitě to zkoukněte. ()