babuca

málo kedy poviem, že americký remake je lepší ako európsky originál. Tu sa to stalo. Našťastie Penelope si zahrala v oboch filmoch ()

Konev odpad!

Totální zklamání, které nezachránil ani Tom Cruise. Věčně se střídající sen se skutečností, aniž by divák měl šanci rozeznat, co je co, celý film vodit diváka za nos ...ani ten konec už to spravit nemohl. Chcete-li vidět podobný, ale vskutku napínavý film, pak si pusťte film Hra s Michaelem Douglasem. ()

LiSaiFun

Dejme tomu, že jsem pochopil, jak to teda celý bylo, ale každopádně jsem nepochopil, jaký měla tahle hříčka smysl. ()

fajntomas

Zajímavý film s nahlídnutím do narušenýho mozku. Musel jsem to dost vstřebávat a líp pochopil až po letech napodruhé. U mě určitě 80% za herce a ten chaoz. ()

SNCIS

"Prázdné ulice ve vašich snech pravděpodobně znamenají pocit osamělosti." - "Tedy řeknu vám, že od psychiatra bych čekal něco lepšího." - 80%. ()

Sejkorka

Asi jsem neměl nejdřív číst ostatní komentáře a ještě k tomu zjistit , že se jedná o remake. A to dokonce takový, že v něm Penelope Cruz hraje stejnou roli. A ani ji to tady nijak moc nesluší .... Film je jeden velkej chaos, nakonec se dozvíme proč, ale to mi ke štěstí moc nepomohlo. Asi v tom bude nějakej háček .... ()

Iloveporn odpad!

Nebylo jasné, o co jde. Nošení masky v dnešní době naprosto nevěrohodné, nejsme na francouzském královském dvoře ani ve starověku. Visuálně Cruise s jednou ženskou, Cruise s druhou ženskou, Cruise v masce, Cruise bez masky. Až budu chtít luštit rébusy, tak si vezmu sudoku, tužku a papír. Do kina se chodím bavit a práci ať dělá filmař. ()

milos.bradik

Tak asi nejsem typ na tyto mysteriózní filmy. Pokud člověk neví co jsou představy a co se opravdu děje, tak je to prostě magořina, navíc nemusím Toma Cruise, takže toto fakt nebylo nic pro mne, ale Penélope je fakt kočka, takže dvě hvězdičky za ni, ale víckrát už tento film vidět nechci ani omylem. ()

teekanee

Jako sci-fi mám rád, ale výsledná pointa mi přišla trochu navíc a hlavně mi do toho filmu úplně neseděla. Jakoby film ze začátku sliboval něco a v průběhu se překlopil úplně do něčeho jiného. Přesto mě film bavil. Herci v čele s Cruisem byli výborní a technicky je film také výborně zvládnutý. 79% ()

Piraka

Emocionálně mě to položilo... Film k opravdovému zamyšlení, jak žijeme a pro co.. Pořád jsem plný pocitů a raději je ještě nechám marinovat k zamyšlení... ()

Dedincan

Nebolo to vôbec zlé, avšak, z môjho pohľadu, škoda tej rozuzľujúcej línie. Inak teda obstojná psychologická záležitosť s hviezdnym obsadením. Tom si celkom užil. ()

Pametnice

Mysteriózní filmy mám ráda. Samozřejmě mají vždycky to největší kouzlo, když je vidíte poprvé. U tohoto filmu je celková myšlenka dobrá, ale mám pocit, že se v tom překombinovaném chaosu trochu ztrácí. Je to příliš dlouhé, film nedokázal držet mou pozornost, ano chvílemi mě to nudilo. S hlavní postavou se mi nedařilo navázat vztah, protože mi prostě přijde, že nemá tu správnou hloubku. Líbila se mi hudba, Penélope s Cameron a potěšil Kurt Russell. Vanilkové nebe je můj pátý film s T. Cruisem v hlavní roli a nijak zvlášť mě neoslnil. ()