Šílený rande

• USA My Boss's Daughter (více)

Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté... (TV Prima)

ladko

Síce ma odrádzalo hodnotenie filmu, ale najmä kvôli ženským predstaviteľkám som sa rozhodol, že tejto komédii šancu dám. Úvod ešte ušiel a scéna s Tomom v Jackovej kancelárii ma veľmi pobavila. Potom však kvalita fórov klesala veľmi prudko dole - až klesla na samé dno. Fekálny humor krížený s narážaním do predmetov a padaním (aj to môže byť niekedy vtipné - nie však tu) - fakt hrôza. Jedna hviezda za scénu v kancelárii a štýlový výstup Carmen Electry z vody... ()

Rosana

Námět filmu je docela poohádkový - zlý král vězní krásnou dceru v paláci a chudý pastevec, aby se k ní dostal, musí na jednu noc hlídat jeho strašidelné sídlo. Jinak byl film ale místy nudný a vtipy občas trapné. Vězme, že vše dobře dopadne, ze zlého krále se stane dobrák a chudý pastevec dostane princeznu za ženu... ()

UncleG

Původně jsem chtěl téhle trochu zpackané komedii nakliknout "dvojku" a jít spokojeně spát, aniž bych zanechal nějaké to velemoudro v komentáři. Jak jsem ale pročítal zdejší lamentace, nedá mi, abych pár řádek neutrousil. Stačil jsem si totiž všimnout, že velká část kritiky pramení z toho, že velectěný divák nedostal to, co od Šílenýho Rande čekal. A tak se tu po vzoru harantů na pískovišti vzdorovitě dupe nožičkama v cizích bábovičkách, protože "já sem chtěl romantickou komedii!" A tohle není romantická komedie. Jde ale o celkem slušně odvedenou "krejzynu" klasického střihu. Film, kterýmu nechybí zajímavý nápady, ale bohužel dojíždí na nevyužitém potenciálu všech šílených shod okolností. Dům, do kterého neměla vkročit ani noha žije (navzdory hrdinově marnému snažení) vlastním životem: Promenáduje se tu drogový dealer, vyhozená sekretářka se svým expřítelem, zmatená slečna trpící amnézíí, tlustý černoch se sebevražednými sklony, muž, který ví, kdo zabil Kennedyho, dále lupič, jenž se náchází střídavě ve stavu mrtvolném a střídavě ve stavu nastranýho bijce močícího na nábytek, pak ještě jakejsi houmles a podivná vyžilá slečna se strachem o vlastní poprsí, dědula vlastnící ucho ukousnuté samotným Mikem Tysonem a jeho svůdná horolezkyně, místnostmi šmejdí uprchlé myši a nad tím vším maglajzem lítá zfetovaná sova. No... zaděláno bylo na opravdu "parádní" kousek. ()

Sidonka

Vkus některých diváků se opravdu časem mění. Po prvním shlédnutí se mi komedie zdála celkem zábavná. Teď po pár letech jednoznačně převládá pocit trapnosti, i když pár vtípkům se možná lze zasmát doposud. Pro zajímavost zde nechávám původní komentář : "Opravdu nevím v čem je tato romantická komedie horší než jiné oddechové pitomé komedie (např.přenudná Na sv.Valentýna, Nevěsta na útěku apod.,které jsou na vypnutí po pěti minutách, předvídatelné nicneříkající zívárny, zábavné jako nepovedená reklama na falešnou nechutnou pochoutku ), tohle "veledílo" mělo alespoň nějakou atmosféru a nehrálo si to na něco co není." ()

blackrain

Nic extra, i když trošku bláznivé. Nenadchne a ani neurazí. Jedna z mnoha amerických komedií, které se na nás v poslední době řítí jako lavina. Takže, příště bude možná lepší popojít lehce stranou a nechat se klidně minout. ()

Vědma

Tak já jsem se teda smála. Vy ne? Bylo to ujeté a crazy, bohužel postupně se to dost zvrhlo, ale některé gagy byly super a u první čtvrthodinky mě smíchy bolelo břicho. M ám ráda Ashtona Kutchera, který možná až tak nehraje, ale už tím jaký je a jak se dívá mě dostává. ()

lekr odpad!

TOTÁLNÍ HUMUS!! Námět je neuvěřitelně debilní a těm dialogům a vtipům by se mohl smát akorát puberťacký degen absolutně bez mozku!! Jeden z nejhorších filmů na světě!! ()

Vojťas

Vidím samé negativní hodnocení!!! .... Čím to bude??? .... Za sebe můžu jen říct, že jsem se po celý film bavil. Vtipné hlášky se mi líbily, děj rychle odsejpal (spíš takové vaření z ničeho, ale na mě zapůsobilo) a ať už byly řeči Tary Reid sebevíce ulítlé - už jen kvůli jejímu hereckému obsazení jsem si film pustil! ... Tak mě za tohle hodnocení neukřižujte! :-D ... Myslím, že se najdou stovky horších komedií (když zpětně zavzpomínám)! ;-) ()

cariada

Když se odprostíte od jakýhokoliv velkýho analizování, tak vám vyjde další bláznivá komedie. Jeden prostý zaměstnanec dostane od despotického šéfa, možnost hlídat mu barák. On samozřejmě přijmá nebot se mu líbí šéfova dcera Lisa. A pak už je asi zbytečné se rozepisovat co následuje. Přes veškeré snahy se dům mění v torzo a šéf se vrací, ale to by to nebyla komedie ,aby to nedopadlo jak má. Vžádným případě se to nedá brát jako romantická komedie. ()

lakikaki

Snaha byť vtipný za každú cenu, ktorá navyše nevychádza ani trochu. 1 hviezdička za Carmen Electru, ktorú obsadili len kvôli tomu, aby sa ukázala v mokrom tričku. :) ()

Fallen_One

Váhal jsem mezi třema a dvěma hvězdama, ale postupně se z toho stala zhovadilost a netušim, proč tomu nedávám méně. Snad proto, že mi Kutcher připomíná toho sympatickýho blba Kelsa ze 70´show. A za Taru Reid. ()

Juto

Táto zmätená komédia zmätku pôsobí, ako keby išlo o komédiu, ktorá bola vystavená živlom už dávno po dátume spotreby. 1/10 ()

angel74

Na celé téhle fekální komedii mě nejvíc dostala sova, což nevyznívá pro herecké osazenstvo zrovna dvakrát lichotivě... ()