Studentská komedie vypráví o středoškolákovi Erikovi Riversovi, který miluje skateboard. Se svými kamarády - workaholikem Dustinem a lenochem Mattem chce poslední prázdniny strávit cestováním po Americe a hledáním těch nejlepších ramp. (oficiální text distributora)

Cheeker

Tuctová teenagerská komedie, která nenadchne ani neurazí. Někteří z hlavních hrdinů byli nesympatičtí a některé další postavy až stupidní. Klidně bych dal více prostoru Jennifer Morrison, na kterou se pěkně koukalo. ()

Armin82

Kvalitativně i herecky docela bída, ale bylo to zábavný. Chvílema se člověk i zasmál, občas zahlídnul i nějakou tu pěknou babu, proč ne...něco jako klub sráčů. Místo trancu skejty a ti zoufalci byli čtyři. Slušně průměrná krávovina pro pubescenty --->60% ()

Henry Morgan

Začátek byl hodně nadupaný. Jak hláškami, tak různými situačními vtípky a výbuchy, prostě příjemná roadmovie s trochu nečekaným prvkem - skejtem. Bohužel jak se film blížil ke konci a měl gradovat, tak naopak ubíral a ubíral, až tak nějak vyhasl. Asi stejně jako scénář. Škoda, jinak by to byla parádní ztřeštěná komedie. ()

Fearoth

Klasická americká komedie... příjemné obsazení, hlavně partička z Jackass. Jen Johnny Knoxville mi tam chyběl, ale nenudil jsem se a to je hlavní... pohodová komedie s bezva muzikou ;-) ()

angel.CZ

Kdo někdy stoupl na prkno ví o co jde, mě tenhle film velice pobavil a byl Jsem rád ža chvylkove oběvovaní učástníku Jackass. Dal bych hvězdičky, ale těhle Sk8 filmu moc není takže plný počet a dobrý pocit. ()

Elegnor

Stejkáťcká komedie, hmm, proč já se na to vlastně začal dívat? No každopádně zas tak moc vtipný to neni, alespoň pro mě ne, americkej středoškolskej rock, kterej tady neustále hraje, taky obecně nemusim, no v žádny případě film pro mě.. ()

Bigwave

Správná teen komedie o skate tripu za svým snem. Film je především určen fanouškům tohoto sport, jejichž věk se pohybuje okolo 10-15lety. Je to asi přirozené, že každý kluk chce být vrcholným sportovcem ve svém odvětví, především být sponzorován, nějakou vábnou značkou, která by jeho free live zabezpečila. Povede se to této komické čtyřce? Uvidíte sami… ()

rob_troy

Jediný, co je mi líto, je to, že jsem to sehnal pouze v SVK dabingu, což je hnus. Ale ten správnej dojem mi dodala skejtová náplň filmu. Škoda občasnejch blbostí. ()

anyonecek

Vtipnej příběh o partě skejťáků, co se snaží prorazit na vrchol a zažívají u toho mnoho zábavy. V rolích mi sedli všichni chlapci + na každém rohu pěkná baba, to je ten pravý film. Nebyly zde vynucený vtipy ani trapný scénky, prostě taková krásná volná komedie, co člověka do ničeho nenutí. ()

Pitryx

Už úvodní titulky mi začaly film hnusit tou stupidní „hudbou“. Navíc mne brusloprkno vůbec nebere. Výrazivo mne utvrdilo v tom, komuže je tento pafilm určen. No, přesto jsem vydržel až do konce a sem tam se i bavil. Za což si autoři něco málo v hodnocení přilepšili. 201306069601/10146 s.Smíchov ()

HH47

Tretia hviezdička len za to že som kedysi tiež skejtoval a mám k tomu stále vzťah. Párkrát som sa aj zasmial. ()

carAnthony

Bavil som sa aj po tretí raz.... Samozrejme že hlbší zmysel v tom nevidím ale videl som to už tretí krát a vždy som sa pobavil. Proste mám rád tento typ nenáročných komédií resp. chill-movies (oddychovky) - Jednoznačné 4* /70%/ ()

albiebennett

Nejvtipnější na tom filmu je asi ten trapný český překlad :D film jsem viděl až nyní, kdybych ho viděl tak ve 14 určitě by se mi líbil, je především pro fanoušky skateboardingu a je to velmi reklamní film. Málokterý film tak okázale propaguje nějaké značky jaké tento. Film nabízí hezkou podívanou v oblasti skateboardingu od největších legend tohoto sportu. Ve filmu účinkovali například Bucky Lasek, Kareem Campbell, Bam Margera, který tam hraje charakter který k němu zrovna nesedí nebo malinký Ryan Sheckler který tam hraje malého hajzlíka :D Ovšem největší legenda tohoto sportu Tony Hawk tam není, což je škoda, zato značka birdhouse tam je pořád. Největší plus tohoto filmu je určitě mladá Jennifer Morrison. ()

Rudm

Film sám o sobě by pro někoho mohl být průměr, možná i podprůměr, ale pro mě je to naprostá klasika a srdeční záležitost s úžasným soundtrack a humornýma scénama. Vždy se k němu rád vrátím. ()

Ladisec

Dementní komedie s dementními herci, co se jen trapně předvádí, komedie pro náctileté skateboardisty se zkrátka nepovedla!! Ale za tu hudbu ve filmu dávám jednu. ()